بر اساس تجربیات کسب شده، یک مبلمان اداری خوب می تواند علاوه بر ایجاد ظاهر و ساختار مناسب فضای اداری، سبب بالا بردن راندمان کار پرسنل شود. میز اداری استاندارد نیز با بهبود روابط میان کارکنان فضایی مناسب را برای کارهای تیمی و مشترک فراهم خواهد آورد.

انتخاب و خرید مبلمان اداری از جمله تصمیماتی است که باید بسیار مهم تلقی شود و قبل از هر اقدامی بررسی های لازم در جهت کسب اطلاعات لازم انجام گیرد.

بنابراین چنانچه قصد خرید میز اداری را دارید بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه بیشتر کنید. اولین قدم نیز شناخت کافی نیازها و خواسته های یک مجموعه اداری و در کنار آن توجه به استانداردهای ارگونومیکی مبلمان اداری است.

پس از کسب اطلاعات لازم در این زمینه مرحله ی بعدی انتخاب محل بورس میز و مبلمان اداری است که امروزه مکان ها و فروشگاه های زیادی برای این کار تعبیه شده است. اما صرف نظر ازینکه وقت زیادی را برای رسیدن به محل مورد نظر باید صرف کنید شما مجبور هستید مغازه های زیادی را برای این کار جستجو کنید که خود کار طاقت فرسایی است اما خوشبختانه اکنون با گذشت سالها و افزایش استفاده از تلفن همراه پدیده ای به نام تجارت الکترونیک آنچنان در حال رشد است که توانایی خرید هر چیزی را تنها با یک کلیک برای همگان فراهم آورده است.

تحقیقات نشان می دهد که طی سالهای آتی افراد دیگر تمایل چندانی برای ورود به فروشگاه ها را نخواهند داشت بنابراین ترجیح می دهند اقلام مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری کنند.

قبل از اینکه بتوانیم به صورت آنلاین خرید میز و مبل اداری را انجام دهیم از لحاظ مکانی محدویدت های زیادی را داشتیم. بدین صورت که ممکن بود برای خرید وسیله ای مجبور باشیم تمام شهر را جستجو کنیم و یا جنس مورد نظر خود را به یک فروشگاه سفارش داده و سپس از فروشنده دریافت کنیم. اما اکنون خرید آنلاین این امکان را برای ما فراهم می کند تا از هر مکان و در هر زمانی خریدمان را انجام دهیم . اینترنت بازار ما را از یک نقطه به جهان گسترش داده است.

گشت و گذار در فضای آنلاین علاوه بر ایجاد فضای رقابتی برای خرید مبلمان اداری با ضمانت بهترین قیمت، پرداختی امن و فوق العاده راحت را نیز برای ما فراهم آورده است. پرداخت از طریق کارت اعتباری به صورت آنلاین و آفلاین سبب محفوظ ماندن اطلاعات کارت اعتباری شده که خود از مزیت های مهم خرید اینترنتی به شمار می رود.

از طرفی امروزه قبل از هر اقدامی برای خرید می توانیم از ویژگی ها و محسنات اقلام و محصولات اداری آگاهی پیدا کنیم، و یا اینکه نظرات مشتریان و مصرف کنندگان قبلی راجع به کالاها را از طریق وبسایت های مختلف خوانده و بعد تصمیم درستی را اتخاذ کنیم. چیزی که قبل ازین امکان پذیر نبود و نظرات و پیشنهادات افراد مختلف در دسترس همگان قرار نمی گرفت.

و اما مهم ترین مسئله ای که افراد را مجاب به خرید آنلاین کرده است، صرفه جویی در وقت است. چنانچه به یاد داشته باشید شما تا مدت ها قبل باید روزهای زیادی را برای جستجو و بررسی اقلام مورد نیاز خود صرف می کردید. به فروشگاه ها ی  تخصصی رفته در ترافیک های سنگین شهری طی مسافت های طولانی و صرف نظر از هزینه های جانبی، در آخر نیز کالاهای مورد نظر را نمی یافتید. اما اکنون تنها کافی است تلفن همراه خود را برداشته و با یک جستجوی ساده لیست بزرگی از  فروشگاه ها را برای خرید مورد بررسی قرار دهید.

مزایای خرید آنلاین در فرامین

  • مقایسه خرید:

یکی از دلایلی که عمدتا مشتریان خرید آنلاین بدان اشاره می کنند مقایسه و بررسی ده ها میز و مبلمان اداری به طور همزمان می باشد. در وبسایت مجموعه فرامین امکان مقایسه کیفیت، ابعاد، متریال، قیمت و … فراهم می شود.

شما به راحتی بدون اینکه از مغازه ای به مغازه ای دیگر بروید توانایی دیدن صدها محصول را تنها با تغییر صفحات خواهید داشت. ارائه مشخصات و ویژگی های کامل در وبسایت موجب در اختیار قرار دادن اطلاعاتی است که خریداران بالقوه به دنبال آن می باشند.

  • انتخاب گسترده تر:

باتوجه به فضای نامحدودی که امروزه اینترنت برای ما ایجاد کرده است امکان ارائه ی انواع محصولات در فروشگاه آنلاین فرامین فراهم شده که این عامل سبب گسترش انتخاب در میان مشتریان خواهد شد. انواع میز اداری، صندلی اداری، فایل اداری، کردنزا و… را می توانید با مراجعه به این سایت مشاهده و خریداری کنید.

  • نظرات سایر خریداران:

یکی از بزرگترین مزیت های خرید آنلاین از مجموعه فرامین مشاهده نظرات واقعی خریدارانی است که مشتریان این مجموعه بوده اند. خواندن نظرات مختلف در ارتباط با بررسی محصولات توجه را شما به خوبی معطوف به ویژگی ها و محسنات یک کالا کرده که این امر سبب تصمیم گیری بهتری از طرف شما به عنوان خریدار خواهد شد.

  • صرفه جویی در زمان

تنها منبعی که امروزه می تواند با پول رقابت کند زمان است، در نتیجه صرفه جویی در وقت سبب خرید آگاهانه ای است که برای مشتریان ما با رضایتمندی فوری همراه بوده است. چرا که علاوه بر دریافت مشاوره تخصصی در زمینه بررسی محصولات اداری می توانید در مدت زمان کوتاهی محصول خود را سفارش و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید. تنها با یک بار خرید از ما اهمیت سرعت را بیشتر درک خواهید کرد.

شما می توانید با طیف وسیعی از محصولات اداری ما، فضای کاری منحصر به فردی را طراحی و راه اندازی کنید. با وجود مبلمان اداری فرامین در فضای کسب و کار اهمیت محیط کاری راحت را درک خواهید کرد. همچنین می توانید با انتخاب میزهای اداری متنوع با رنگ هایی که متناسب با هویت برندتان باشد فضای مناسبی را برای کارمندان ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات به وبسایت مجموعه مراجعه کنید و یا در صورت نیاز به کسب مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

فرامین ابتکاری نوین new innovative faramin
فرامین ابتکاری نوین new innovative faramin