در تولیدی میز اداری معمولا انواع میز و صندلی اداری تولید می شود. کتابخانه اداری، پارتیشن اداری، کردنزا، جلومبلی اداری می توانند در این دسته جای بگیرند. این تولیدات می تواند در گروه کلاسیک و مدرن طبقه بندی گردد. امروزه به دلیل سلایق مختلف مشتریان تولیدکنندگان مجبور به تولید هر دو گروه نام برده شده اند. انبوه لوازم تولید شده به دلیل تنوع شما را در انتخاب بهتر یاری می رساند.

در تولیدی میز اداری طراحان مبلمان اداری باید به نکات بسیار زیادی توجه کنند تا بتوانند کالای با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهند. هر یک از محصولات نام برده شده مراحل خاصی را برای تولید طی خواهند کرد. وجود نجارهای باتجربه می تواند روال کار را بهتر جلو ببرد.

استانداردهای ساخت در تولیدی میز اداری

میز اداری مناسب طوری است که پس از نشستن بر پشت آن احساس فشار اضافی بر بدن نداشته و هر دو دست به راحتی بر روی میز قرار گیرد. بدین صورت که مچ و آرنچ در امتداد هم و آرنج و بازو زاویه ی ۱۱۰ درجه از هم را داشته باشند. اگر میز تولید شده از استاندارد های ساخت در تولیدی میز اداری فاصله داشته باشد، دست ها به پایین آویزان می شود، در نتیجه سر و گردن را تحت فشار و درد قرار خواهد داد. مثلا طول میز مطالعه باید بین ۷۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر در نظر گرفته شود.

رعایت اندازه های مناسب از قبیل طول، عرض، ارتفاع که نسبت دقیقی به هم داشته باشند از استانداردهای ساخت در تولیدی میز اداری محسوب می گردد. میز اداری باید نسبت به جثه افراد متغیر و متناسب به آن طراحی گردد. میز اداری باید طوری ساخته شود که وقتی افراد بر پشت آن می نشینند احساس خستگی بر روی شانه ها و دست های خود نداشته باشند.

استانداردهای طراحی در تولیدی میز اداری

میز های اداری از لوازم ضروری یک شرکت محسوب می گردند لذا رعایت استانداردهای طراحی در تولیدی میز اداری نیازمند نکات و تکنیک هایی است که سازندگان باید آنها را در نظر بگیرند. به طوری که میان انواع میز ها باید تمایزی برای ایجاد تغییرات کوچک و بزرگ وجود داشته باشد. اگر در نظر داشته باشیم که هر کدام از میز ها برای فضای مخصوص به خود طراحی می شوند میتوان به راحتی این تمایز را ایجاد کرد. میز دایره ای و یا بیضی شکل به راحتی محیطی را فراهم می آورد که افراد بتوانند علاوه بر مشاهده یکدیگر، به بحث و گفت و گو بپردازند. ارتفاع مناسب برای این میز بین ۷۲ تا ۸۲ سانتیمتر متغیر است. فضایی که برای هر نفر بر پشت این میز باید در نظر گرفته شود بین ۶۰ تا ۸۰ سانتیمتر است.

۰۲۱۸۶۰۴۶۳۹۵-۸

خرید از ما

مشاوره آنلاین