خرید مبلمان اداری همانند دیگر اقلام مورد نیاز دارای اصول و قواعدی می باشد که بهتر است قبل از انجام آن به این اصول آشنایی کامل را داشته باشید. شناخت مبلمان با کیفیت و تشخیص درست در مواد بکار گرفته شده در محصول تولید شده علاوه بر انتخاب های بهتر هزینه های یک شرکت را نیز سازمان دهی می کند. در شرکت فرامین کارشناسان خبره همواره در خدمت مشتریان عزیز بوده تا با راهنمایی های تخصصی خود شما را در این امر یاری رسانند.

خرید مبلمان اداری سالن همایش

تجهیز سالن بدین معنی است که به طور اختصاصی خرید مبلمان اداری سالن همایش باید مناسب محل ذکر شده باشد. دکوراسیون چنین محیطی بیش از تعداد صندلی و ظرفیت آن اهمیت دارد. به طوری که احترام به حقوق افرادی که قصد دارند ساعاتی را در سالن بگذرانند بسیار الزامی است که با یک طراحی خاص به راحتی می توان به آن دست پیدا کرد.

در چگونگی چیدمان سالن علاوه بر شکل ظاهری، کاربری سالن نیز اهمیت ویژه ای دارد. به عنوان مثال در سالن های کنسرت، سینما و کنفرانس چیدمان مبلمان به گونه ای است که با چند راه برای عبور و مرور افراد حاضر از هم جدا می شوند. این نوع از طراحی خاص که ویژه ی سالن های بزرگ است رفت و آمد را برای افراد بسیار سهل می سازد.

اما در سالن های همایش برای چیدمان از ترکیب متحد در وسط بهره برده می شود. این نوع چیدمان که در سالن های کنفرانس نیز استفاده می شود می توان صندلی و میز کنفرانس را به صورت نیم دایره با توجه به تمرکز بر جایگاه هیئت رئیسه در امتداد هم به صورت مستطیلی قرار داد. در خرید مبلمان اداری سالن همایش باید زاویه دید افقی و عمودی حضار را در دکوراسیون و تجهیز سالن مدنظر قرار داد.

خرید مبلمان اداری چوبی

در صنعت دکوراسیون داخلی اداره ها و منازل چوب به عنوان یکی از بهترین و زیبا ترین مصالح طبیعی به کمک طراحان شتافته است. خرید مبلمان اداری چوبی می تواند به صورت سفارشی نیز صورت گیرد. خرید مبلمان اداری چوبی سبب ایجاد آرامش در محیط می شود. اگر به عنوان یک صاحب کسب و کار در شرکت، مبلمان اداری چوبی را ترجیح داده اید، باید بدانید که شاید این عمل برای شما ایجاد هزینه هایی را به همراه داشته اما با گذر زمان متوجه مقرون به صرفه بودن آن نیز خواهید شد.

عمر طولانی و مقاومت بالای این نوع از مبلمان اداری قیمت آن را تا حدودی بالا برده است. اما در عوض بسیار دیر خراب و فرسوده شده و در صورت نیاز به راحتی می توان آن را بازسازی و تعمیر کرد. در صورت انتخاب مبلمان اداری چوبی این را بدانید که به کمک آن به محیط آرامش و گرمای خاصی می افزایید. خاصیت جمع و جور بودن آن نیز سبب بزرگ به نظر رسیدن فضای اداری می شود.

 

 

 

۰۲۱۸۶۰۴۶۳۹۵-۸

خرید از ما

مشاوره آنلاین