شرکت فرامین که کار خود را با ساخت مبلمان اداری آغاز نموده است. شرکت با گذر از چندین دهه همواره توانسته رضایت مشتریان خود را کسب نماید. رعایت استاندارد و بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و به روز از جمله ویژگی های کارخانجات تولیدی فرامین می باشد. با توجه به خرید های غیر حضوری که امروزه باب شده است شما تنها می توانید با مراجعه به سایت فرامین و انتخاب مدل مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس گرفته و خریدخود را تکمیل نمایید.

مراحل ساخت مبلمان اداری

مراحل ساخت مبلمان اداری بسته به متریالی که مورد استفاده قرار می گیرد با یکدیگر فرق دارد. مثلا مراحلی که برای ساخت میز اداری شیشه ای طی می شود با میز اداری ام دی اف متفاوت است. علاوه بر متریال نوع محصول نیز در تعیین مراحل ساخت مبلمان اداری متفاوت است مثلا ساخت صندلی اداری و یا نیم ست اداری.

مراحل تولید یک میز اداری می تواند بدین صورت باشد که در ابتدا و قبل از هر کاری بنابر ابعاد محصول مورد نظر، نئوپان،ام دی اف و یا چوب تهیه می کنیم. در مرحله بعد شروع به ساختن صفحه میز می کنیم. برای انجام این کار متریال مورد نظر را بوسیله دستگاه برش می دهیم. قطعات برش داده شده را برای ایجاد یک سطح یکنواخت بوسیله چسب به هم می چسبانیم و پس از آن برای بدست آوردن سطحی صاف روی آنها را به کمک دستگاهی مخصوص کشیده تا صاف و صیقلی شوند.

سپس قسمت هایی از کار که دارای برش های خاصی هستند را به کمک دستگاهی به نام سی ان سی برش می زنیم. کار با دستگاه های مدرن و مجهز سبب هر چه ظریف تر و زیباتر شدن کار نهایی خواهد شد. دوباره قسمت های برش داده شده را به هم چسبانده و یا پیچ کرده و شروع به ساخت کشوهای میز می کنیم. پس از تهیه اسکلت اولیه و مونتاژ نوبت به رنگ آمیزی می رسد. اگر از چوب های طبیعی برای ساخت استفاده می کنید می توانید به کمک رزین و روغن جلا کار رنگ را انجام داده و اگر از نئوپان و ام دی اف بهره  می برید باید حتما میز را رنگ کنید.

ساخت مبلمان اداری هم راستای هویت سازمان

اگر قصد تهیه مبلمان اداری برای دفتر خود را دارید پس ساخت مبلمان اداری هم راستای هویت سازمانی را ترجیج داده و تنها با صرف هزینه ای کوچک محصول مورد نظر خود را سفارشی کنید. همانطور که می دانید توجه به هویت و سطح کار ادارات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. باید در نظر داشته باشید که تمامی مراجعه کنندگان به محض ورود به کمک دکوراسیون و مبلمان اداری که شما انتخاب کرده اید هویت سازمانی شما را درک خواهند کرد.

مثلا اگر کسب و کار شما در سطحی سنتی شکل گرفته مبلمان اداری کلاسیک و اگر در سطح امروزی است مبلمان اداری مدرن مناسب محل کار شماست. یک بانک را در نظر بگیرید، مبلمان اداری که برای آن انتخاب می شود مطمئنا با مبلمان اداری که برای یک کافه در نظر باید گرفت بسیار متفاوت است. اگر مبلمان رستوران درست انتخاب نشود در نتیجه مشتریان ترجیح می دهند غذا را در خانه خودشان صرف کنند تا اینکه به آنجا بروند.

ساخت مبلمان اداری هم راستای هویت سازمان شما زیبایی را به ارمغان خواهد آورد. زیبایی که آرامشی را خلق می کند که از آن حس تعلق در مشتریان بیدار شده و آنها برای همیشه به طرفداران همیشگی شما مبدل خواهند شد. ذهن مراجعه کنندگان به هنگام ورود به سوی شرکت شما باز خواهد شد و همین امر سبب برقراری ارتباط بهتر میان شما و آنان می شود.

اهمیت نوآوری در ساخت مبلمان اداری

طراحی مبلمان اداری مقوله ای کاملا تخصصی است که اهمیت نوآوری در ساخت مبلمان اداری لازمه ی آن می باشد. طراحی مبلمان اداری در طول زمان در راستای علم و هنر رشد کرده و پایه ای محکم برای تولید و ساخت انواع مبلمان اداری گردیده است.

امروزه طراحان با تجربه مجموعه فرامین به کمک نرم افزارهای پیشرفته و شبیه ساز دو بعدی و سه بعدی نظیر اتوکد، تریدی مکس و وی ری می توانند محیط اداری را متناسب با اندازه اتاق و سلایق شخصی مشتریان به طور مجازی چیدمان کنند.

به طوری که مشتریان با بررسی طرح های کشیده شده به راحتی و قبل از هر اقدامی می توانند از نمای دکوراسیون اتاق خود آگاه شده و با درخواست خود آن را تغییر دهند. چنانچه در مرحله طراحی یک محصول تمامی جزییات را در نظر گرفته و جزء به جزء آن را مورد کاوش قرار دهید مطمئن باشید محصولی بدون ایراد و بسیار ایده آل دریافت خواهید کرد.

فراموش نکنید که به هنگام طراحی شما اختیار دارید تغییرات زیادی را بر روی محصول مورد نظر ایجاد کنید اما به هنگام ساخت به دلیل ایجاد هزینه های خیلی بالا دیگر قادر به انجام تغییرات نخواهید بود. اهمیت نوآوری در ساخت مبلمان اداری نیز همین جا خود را نمایان می سازد. به طوری که هر چه دستگاه ها و تکنولوژی مورد استفاده برای طراحی محصول کاربردی تر و مطابق با علم روز باشد محصولی خلاق با ویژگی های منحصر به فردی را خلق می کند که مشتریان هرگز از استفاده آن خسته نخواهند شد و علاوه بر آن خرید آن را به یکدیگر توصیه خواهند کرد.

مشاوره آنلاین