پارتیشن اداری از جمله ملزوماتی است که امروزه برای تقسیم فضای کاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اما در این میان برخی از شرکت ها برای فضاسازی بهتر ترجیح به طراحی پارتیشن اداری را می دهند. شرکت فرامین این توانایی را دارد تا با توجه به بودجه ی تعیین شده از سوی شما و همچنین اندازه، ابعاد محیط مورد نظر به گونه ای طراحی پارتیشن اداری را به اتمام برساند که در کلیت با لوازم موجود از هماهنگی خاصی برخوردار باشد.

در گذشته استفاده از پارتیشن اداری مرسوم نبود و در نتیجه کارمندان به دلیل ادغام در یک محل و نداشتن فضای کافی برای تمرکز و کار میزان بهره وری خود را از دست می دادند. طی سالها این عامل سبب کم شدن رشد و نوآوری در میان پرسنل شده بود. تا اینکه استفاده از پارتیشن های اداری موقعیتی را برای ایجاد تمرکز و پس از آن رشد خلاقیت در میان کارمندان ایجاد کرد. امروزه بکارگیری از پارتیشن های اداری در شرکت های بزرگ بسیار باب شده است.

اصول طراحی پارتیشن اداری

اصول طراحی پارتیشن اداری برای هر فضایی متفاوت خواهد بود که هر کدام بنابر مقتضیات خود از قوانین خاصی پیروی می کند. مثلا برای محیطی که به دنبال سکوت و ایجاد آرامش بیشتر در آن هستید می توانید از پارتیشن اداری دو جداره بهره ببرید. این نوع از پارتیشن های اداری عایق خوبی برای سر و صدا در محیط اداری هستند.

و یا اگر زمان لازم برای تقسیم بندی فضای اداری را ندارید و قصد جداسازی محیط کار را دارید، پارتیشن اداری تک جداره فریملس می تواند در این مورد به شما کمک خوبی کند. این مدل از پارتیشن ها نسبت به دیگر مدل ها زمان کمتری برا ساخت و اجرا به خود اختصاص می دهند. از مزایای استفاده از نوع شیشه ای این مدل گسترش نور بیشتر در فضای کار خواهد بود.

اما اگر دفتر کارتان در محلی است که ممکن است مجبور به جا به جایی در آینده شوید، بهترین گزینه استفاده از پارتیشن اداری ام دی اف است. این مدل از پارتیشن پس از نصب نیز جدا شده و امکان جا به جایی آن به راحتی فراهم می شود.

طراحی پارتیشن اداری و مزایای آن

اصولا برای طراحی و ساخت پارتیشن اداری باید اصول و قواعد خاصی را دنبال کنید. پارتیشن اداری اصولا نیازمند محیطی آرام و به دور از سر و صداست که امروزه استفاده از آن بیش از گذشته افزایش پیدا کرده است. طراحی پارتیشن اداری و مزایای آن بدین صورت است

افزایش تمرکز: بالا بردن و بهبود کارایی پرسنل برای رشد یک کسب و کار الزامی است. سیستم پارتیشن های اداری روشی مقرون به صرفه بوده که در افزایش تمرکز کارمندان نقش بسزایی دارد.

افزایش حریم خصوصی: بهترین راهکار برای ایجاد فضایی آرام به دور از سرو صدا است.

دسترسی به نور: پارتیشن اداری شیشه ای دسترسی هر چه بیشتر به نور طبیعی روز را بهبود می بخشند. پارتیشن شیشه ای بدون ایجاد محدودیت دسترسی به نور دفتر خصوصی را با طرح ها و تغییرات مختلف تقویت می کند.

افزایش گردش هوا: درجه حرارت در محیط اداری بسیار مهم است. به طوری که اگر هوا بسیار سرد باشد برای پرسنل ناراحت کننده خواهد بود و یا اگر خیلی گرم باشد احساس خوابالودگی بر آنها مسلط می شود. برای حفظ دمای مطلوب افزایش گردش هوا بسایر الزامی است.

 

 

۰۲۱۸۶۰۴۶۳۹۵-۸

خرید از ما

مشاوره آنلاین