قیمت مبلمان اداری

مبلمان اداری متشکل از انواع صندلی اداری، پارتیشن، کتابخانه، میز اداری و غیره که خود دارای انواع مختلف و زیرمجموعه ها هستند می باشد. این اقلام در محیط اداری در حفظ آرامش و بازده بیشتر تاثیر بسزایی خواهند داشت. قیمت مبلمان اداری ازجمله عواملی است که ذهن تمامی خریداران را به خود مشغول می سازد.

البته ناگفته نماند که در حال حاضر با توجه با شرایط اقتصادی مدیران علاوه بر هزینه های اجاره بها و لوازم و اقلام اداری متهعد به پرداخت هزینه های دیگر از جمله حقوق کارمندان نیز هستند. 

بنابراین این حق طبیعی همه افراد است تا برای خرید مبلمان اداری با بهترین قیمت و کیفیت اقدام کنند. در نتیجه برای کسب اطلاعات راجع به قیمت مبلمان اداری مجبوریم عوامل ماثر در تعیین قیمت ها را بدانیم.

عوامل مآثر در قیمت مبلمان اداری

طراحی و استایل از جمله عوامل مآثر در قیمت مبلمان اداری می باشد. البته استفاده از متریال و مواد مختلف نیز عامل مهم دیگری است که می توان به آن اشاره کرد.استفاده از چوب راش گران قیمت، استفاده از رنگ پلی اورتان برای رنگ آمیزی، و همچنین چرم ها و پارچه های گران قیمت ضدآب تاثیر زیادی در تعیین قیمت مبلمان دارند.

امروزه با توجه به استایل طراحی در برخی از مدلها از استیل براق و فلزات خاص برای تولید دسته و پایه ها استفاده می شود که خود بهای تمام شده آن کالا را بالا میبرد. از دیگر عوامل مآثر در قیمت مبلمان اداری استفاده از ام دی اف ها به جای چوب است که هزینه تولید را کمتر و تا حدودی قیمت تمام شده برای خریداران را کاهش می دهد. به طور کلی علاوه بر زیبایی، دوام و ماندگاری مسئله مهمی است که باید بدان توجه ویژه ای داشته باشید.

قیمت مبلمان اداری با انواع چوب

امروزه انواع مختلف چوب ها برای ساخت مبلمان اداری و منازل مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام با توجه به خصوصیات خود زیبایی خاصی را برای محصول تولید شده ایجاد خواهند کرد. قیمت مبلمان اداری با انواع چوب بر اساس کیفیت چوب مورد استفاده شده متفاوت خواهد بود.

چوب درخت بالسا که از سبک ترین چوب های صنعتی و تجاری محسوب می گردد بسیار فرم پذیر بوده و در رنگ های سفید تا زرد و قهوه ای روشن قابل خرید می باشد. این چوب در تولید و ساخت قطعات صنعتی بسیار ظریف کاربرد فراوانی دارد.

چوب درخت گردو از بهترین و عالی ترین چوب های صنعتی به شمار می رود. این چوب ریز بافت بوده و قابلیت صیقل پذیری بسیار خوبی دارد. بسیار یکدست، رنگ خوری و کنده کاری آن در حد بسیار بالایی است. رنگ خاکستری مایل به قهوه ای تیره و به صورت طبیعی دارای رده هایی در داخل خود می باشد. این چوب که تقریبا سخت و سنگین است در مقابل انواع فشار خمش بسیار مقاوم می باشد.

چوب درخت راش که در مناطق شمالی کشور به وفور یافت می شود به رنگ کرم و مایل به قرمز مورد استفاده قرار می گیرد. این چوب نیمه سنگین بوده و دارای بافتی یکدست و مقاوم در برابر حشرات می باشد. این چوب بیشترین تقاضا را برای خرید به منظور تولید مبلمان دارد که از دلایل آن می توان به وجود بافتی یکدست، درجه استقامت مناسب آن اشاره کرد. همچنین به دلیل قابلیت آغشته شدن با انوع ترکیبات شیمیایی این چوب بیشترین استفاده را در میان تولیدکنندگان دارد. چوب راش عمدتا برای تولید و ساخت انواع مبلمان، میز، صندلی، کتابخانه و دیگر ملزومات مورد استفاده قرار می گیرد.

چوب درت افرا در صنایع کفپوش، قالب کفش،ساخت لوازم مهندسی، روی میزها، مبلمان و مجسمه سازی کاربرد دارد. سنگین و سخت بودن و قابلیت کنده کاری و ظریف کاری این چوب امروزه مزیت بزرگی برای صنایع مختلف محسوب می شود. رنگ چوب این درخت سفید مایل به کرم می باشد. انواع مختلف دیگری از چوب در بازار وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. قیمت مبلمان اداری با انواع چوب که در ساخت محصول مورد استفاده قرار گرفته تغییر می کند.

دریافت قیمت مبلمان اداری 

امروزه برخلاف گذشته به دلیل هزینه های زیادی که مدیران سازمان ها مجبور به پرداخت آنها هستند دریافت قیمت مبلمان اداری قبل از اقدام به خرید بسیار مهم جلوه می کند. وجود انواع مختلف متریال ها و سبک ها انواعی از قیمت ها را ایجاد می کند که شاید برای برخی از افراد قابل قبول نباشد. برای دریافت قیمت مبلمان اداری با مجموعه فرامین در ارتباط باشید تا علاوه بر دریافت قیمت از گارانتی طلایی در هنگام خرید برخوردار شوید.

مشاوره آنلاین