خرید مبل اداری چرمی به نظر می رسد کار ساده ای باشد اما توصیه این است که این کار را کاملا جدی بگیرید. قبل از خرید مبل اداری چرمی باید تصمیم بگیرید که آیا به یک مبل اداری ظریف که از ابعاد کوچکی برخوردار باشد احتیاج دارید و یا به یک مبل عظیم با ابعاد بزرگتر. علاوه بر آن در مورد انتخاب رنگ چرم که با توجه به شرایط و دیزاین اتاق متغیر است خوب فکر کنید.

قبل ازهمه این موارد که به واقعیت تبدیل شوند، قیمت مبل اداری چرمی که تصمیم به تهیه آن را گرفته اید نیز حائز اهمیت است. سبک بودن، هماهنگی با وسایل اتاق، تناسب با فضا همه ی این موارد در تصمیم گیری شما موثر هستند که متقابلا بر روی قیمت مبل اداری چرمی نیز تاثیر می گذارند.

قیمت مبل اداری چرمی کلاسیک

هر سازمانی بر اساس تعداد مراجعه کنندگان و حتی کارمندان خود تعداد ست مبل اداری خود را تعیین می کند. ست مبل اداری چرمی کلاسیک معمولا می تواند چهار نفره یعنی شامل یک مبل دونفره و دو مبل تک نفره به همراه جلومبلی اداری باشد. که این تعداد باز هم می تواند کمتر و یا بیشتر شود.علاوه بر کیفیت و ماندگاری مواد اولیه به کار گرفته شده تعدادی که در نظر دارید مبل اداری چرمی تهیه کنید در قیمت مبل اداری چرمی کلاسیک تاثیر دارد.

مبل اداری چرمی راحتی و زیبایی خاصی را به همراه دارد، اما به دلیل داشتن مواد اولیه مرغوب، چوب مقاوم، کنده کاری های ظریف با دست دارای قیمتی نسبتا بالا می باشد. پس با توجه به بودجه ای که در نظر دارید قبل از خرید حتما از قیمت مبل اداری چرمی کلاسیک اطلاع پیدا کنید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت مبل اداری چرمی

مبلمان اداری که برای تجهیز دفاتر خود از آن بهره می برید متشکل از مواد اولیه ای ست که قدیمی ترین آن چرم است. چرم به دلیل ویژگی های خاصی که دارد برای ساخت انواع مبلمان اداری و خانگی بسیار مناسب است. یک از ویژگی های خوب چرم ایجاد هارمونی و هم نشینی در کنار دیگر متریال هاست. به طوری که می توان مبلمان اداری را طراحی و تولید کرد که همزامان از چرم به عنوان روکش و فلز به عنوان اسکلت و پایه کار بهره برده شود. میزان استفاده از چرم و مواد اولیه مرغوب، از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت مبل اداری چرمی می باشد.

مبل ۳ نفره بزرگی را در نظر بگیرید در مقابل مبل اداری تک نفره ای که از ابعاد کوچک تری برخوردار است. مبل سه نفره به مراتب از چرم و مواد بیشتری برای ساخت و تولید بهره برده است. استفاده از چوب های مرغوب و یا انواع فلزات و نوع چرم از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت مبل اداری چرمی است. همانطور که می دانید انواعی از چرم ها برای تولید مبل قابل استفاده است که بر اساس میزان بودجه ای که در نظر گرفته می شود می توان طیف وسیعی از انواع چرم از طبیعی تا کیفیت های مختلفی از مصنوعی را انتخاب کرد.

انواع مختلف چرم و قیمت مبل اداری چرمی

انواع مختلف چرم و قیمت مبل اداری چرمی به طور مستقیم بر هم تاثیرگذارند. در زیر انواع مختلف چرم و کیفیت آنها بر اساس تولید ذکر شده است

چرم مصنوعی که به دلیل تولید آسان و قیمت تمام شده کمتر، از قیمت های پایین تری برخوردار است. این چرم از مواد پلیمیری تولید می شود و به همین دلیل از دوام زیادی بهره مند نیست.

چرم ترکیبی یکی از ارزان ترین خطوط تولید کارخانه ای است و تنها ۱۷درصد از آن را چرم واقعی تشکیل می دهد. قابلیت فت و مقاوم بودن این چرم را بسیار ایده آل ساخته است.

چرم بیکست که چرم دوسویه شناخته می شود و  پی یو  نام دارد. این چرم ابتدا با  هدف پوشش رویه کفش های مردانه تولید و به عرصه بازار وارد شد اما بعدا در صنعت پوشاک و مبلمان توانست جایگاه ویژه ای را برای خود باز کند. در تولید این چرم اغلب از پوست گاو استفاده می شود دلیل این کار هم نزدیک بودن ظاهر آن به چرم واقعی است. برای بالا بردن مقاومت این چرم آن را با پلی اورتان پوشش می دهند.

در چرم اسپلیت پس از آنکه دانه های روی چرم را از بین بردند محصولی ارائه می شود که مقاومت چرم مصنوعی و زیبایی چرم طبیعی را خواهد داشت. این چرم از چرم های گران قیمت محسوب می گردد که نسبت به قیمت تمام شده از مقاومت خوبی برخوردار نیست. اما به دلیل کیفیت خوبی که دارد خرید مبل اداری چرمی با این نوع از متریال را معقول می کند.

چرم دانه برجسته که با برجستگی های رویشان شناخته می شوند و با توجه به نوع حیوان برجستگی های مخصوص به خود را دارند. همین سطوح برجسته مقاومت چرم را بالا برده و عمرش را افزایش می دهد. این چرم از لحاظ کیفیت و مرغوبیت بهترین نوع محسوب می شود.

چرم نابوک همان چرم گاو دانه درشت گاوی است که بیشترین مصرف را در صنعت مبلمان خانگی دارد. این نوع چرم اصولا مقاومت خوبی دارد اما نگهداری از آنها سخت بوده و باید به خوبی از آنها نگهداری کرد تا سالیان طولانی مورد استفاده قرار گیرند. این نوع چرم از لحاظ کیفیتی بسیار خوب بوده و از قیمت متوسطی برخوردار است.

مشاوره آنلاین