طراحی، سبک تولید و ساخت مبل اداری در تعیین قیمت مبل اداری بسیار اثر گذار است. در برخی از مدل ها با توجه به سبکی که ساخته می شود از چرم برای لمسه کار استفاده می شود ولی در برخی دیگر استفاده نمی شود. در بعضی از مدلها برای ساخت از چوب راش و یا کاج استفاده می شود.

رنگ پلی اورتان از جمله موادی است که برای رنگ آمیزی مبل بکار برده می شود که در برخی دیگر به دلیل کاربرد فلز و استیل استفاده از رنگ کمتر می شود. اما موضوع مهمی که به هنگام خرید باید بدان توجه نشان داد کیفیت کار تولید شده در کنار راحتی مبل اداری می باشد. وجود خصوصیات ارگونومیکی و استاندارد از جمله عوامل دیگری است که در قیمت مبل اداری موثر است.

قیمت مبل اداری مدرن

همانطور که قیمت مبل اداری مدرن قبل از انتخاب و خرید مهم است، بررسی فضای در نظر گرفته شده نیز دارای اهمیت است. گاهی در برخی از اتاق ها مجبور هستیم از کتابخانه اداری برای جمع آوری پرونده ها و از پارتیشن ها برای جداسازی فضا استفاده کنیم که همین امر موجب کوچک تر شدن محیط کار می شود.

در این صورت حتما قبل از خرید فضای دفتر خود را اندازه گیری کنید و در صورت نبود جای مناسب برای مبلمان استاندارد، مبلمان خود را بر اساس اندازه اتاق مورد نظر خود سفارش دهید. مبلمان اداری مدرن که اصولا از متریال های جدید ساخته می شوند از قیمت های متنوعی نیز برخوردار است. مواد استفاده شده در تولید مبل در تعیین قیمت مبل اداری مدرن بسیار اثرگذار است.

قیمت مبل اداری تک نفره

مبل اداری تک نفره از محصولاتی است که در بازار مبلمان خانگی و اداری طرفداران زیادی دارد. قیمت مبل اداری تک نفره در برندها بر اساس طراحی و ساخت  متفاوت است. این مدل از مبل ها که عمدتا بدون دسته طراحی و تولید می شوند، محدودیتی در نوع کابری خود ندارند. انتخاب و خرید مبل اداری تک نفره در دکوراسیون دفاتر کار با توجه به نیاز و کاربری می تواند شکل خاصی به طراحی فضای کار ببخشد. این نوع از مبل ها که از جمله صندلی های راحتی محسوب می شوند از قوانین خاصی برای طراحی پیروی نمی کنند و ساخت آنها به گونه ای انجام می شود که پاسخگوی نیازهای افراد باشد.

امروزه قیمت مبل اداری تک نفره بر اساس مدل و متریال تعیین می گردد. عمده تفاوت مبل اداری تک نفره به غیر از رنگ و ظاهر مربوط به جنس بدنه می باشد که بر اساس کاربری می تواند متفاوت از هم ساخته شود. مثلا در اتاق های مدیریتی بزرگ که به سبک مدرن تجهیز شده است، گوشه ای از اتاق، عمدتا کنار پنجره می تواند به عنوان مکانی برای ریلکس کردن و قهوه خوردن در نظر گرفته شود، که با ۲ عدد مبل تک نفره، ایجاد یک فضای نیمه خصوصی در گوشه ی اتاق امکان پذیر می گردد. این مبل ها می توانند از جنس فلز و یا پلاستیک فشرده در نظر گرفته شوند.

اطلاع از قیمت مبل اداری قبل از خرید

هنگامی که سازمانی در حال شکل گیری های اولیه خود می باشد نیاز به تعداد کثیری از ملزومات اداری دارد میز اداری، صندلی اداری، کتابخانه اداری، فایلنیگ و از همه مهم تر تجهیز اتاق مدیریت، همه این موارد لازم به خریداری است که هزینه های زیادی را در برخواهد داشت. اصولا قبل از هر اقدامی، در اولین قدم اطلاع از قیمت مبل اداری قبل از خرید می تواند به بودجه بندی سازمان کمک بسیار زیادی کند. به طوری که می توان خیلی راحت بر اساس نیاز های دفتر و کاربری های لازم اقلام مورد نظر را انتخاب و سپس به دنبال مبلمان اداری با قیمت مناسب باشیم.

مجموعه فرامین با به کار گیری کارشناسان و متخصصین ماهر در زمینه فروش می تواند مشاور صفر تا صد انتخاب و طراحی مبلمان اداری مورد نیاز شما باشد. پس برای اطلاع از قیمت مبل اداری قبل از خرید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

مشاوره آنلاین