مبلمان هایی که با چوب و فلز ساخته می شوند می توانند به خوبی پارتیشن های اداری ست شوند. اگر فضای اداری شما محیطی است که مراجعه کننده عموم مردم در آن زیاد می باشد این موارد می تواند بسیار به دکوراسیون شما کمک کند. شما می توانید مبلمان و پارتیشن اداری را به طور همزمان از شرکت فرامین تهیه کنید. مزیت خرید از یک کارخانه تولید کننده علاوه بر اعمال تخفیف، یک رنگ بودن مواد اولیه ملزومات می باشد که این خود هارمونی خوبی در محیط ایجاد می کند.

مبلمان و پارتیشن اداری یکی از مهم ترین فاکتورهای طراحی فضای اداری محسوب می شوند. علاوه بر آن فضای کاری خود یکی از شاخصه های تاثیرگذار بر بهره وری است و فرصتی مناسب برای الهام بخشیدن به کارمندان و بالا بردن کیفیت کسب و کار شماست.

طراحی مبلمان و پارتیشن اداری

طراحی مبلمان و پارتیشن اداری مخصوص دفاتر کار با بکارگیری تیم های طراح حرفه ای در دوبخش دوبعدی و سه بعدی توسط مجموعه فرامین به اجرا در می آید. طراحی و ساخت انواع مبلمان اداری، انواع میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کارمندی، فایل اداری، کتابخانه اداری و…، انوع پارتیشن اداری تک جداره، پارتیشن اداری دوجداره، پارتیشن آلومینیومی و پارتیشن چوبی امکان پذیر می باشد.

مجموعه فرامین با داشتن سالها تجربه در این زمینه کلیه مراحل از طراحی تا تولید، ساخت و ارسال کالا را توسط تیم حرفه ای و متخصص خود انجام می دهد. طراحی مبلمان و پارتیشن اداری یکی از مهم ترین فعالیت های این مجموعه محسوب می شود. پرسنل متخصص فرامین با در دست داشتن به روزترین دستگاه ها عهده دار ارائه محصولاتی بی نظیر در کیفیت به مشتریان هستند، به طوری که خدمات گسترده این شرکت به سازمان ها، ارگان های خصوصی و دولتی در سراسر کشور طی سالهای متمادی منجر به پاریداری مشتریان شده است.

انتخاب رنگ در مبلمان و پارتیشن اداری

انتخاب رنگ در مبلمان و پارتیشن اداری بسیار سلیقه ای است. اما به طور کلی حتما باید اصول کلی قوانین روانشناسی در آن رعایت شود. مثلا رنگ های طوسی، آبی روشن، سفید، بژ، سبز ملایم و استخوانی برای دفاتر کار بسیار مناسب هستند. اصولا در همع نوع سبک دکوراسیون رنگ ها باید از هارمونی خاصی برخوردار باشند.

در برخی از شرکت ها مدیران ترجیح می دهند از رنگ روشن برای دکوراسیون بهره ببرند. از لحاظ روانشناسی رنگ های روشن سبب بهبود در خلق و خو و در نهایت موجب بهبود روابط میان کارمندان با یکدیگر و مدیران می شود. البته در نهایت گذشته از عوامل روانشاختی که بر حال و هوای دفتر کاری شما تاثیرگذار است، به طور کلی انتخاب رنگ در مبلمان و پارتیشن اداری بستگی به حوزه کاری شما نیز دارد. مثلا رنگ های خاکستری برای دفاتر حقوقی و مشاغلی مربوط به امور مالی بسیار مناسب هستند.

استفاده از رنگ های سازمانی که برای طراحی لوگوی شرکت مورد استفاده قرار می گیرد که نشان دهنده زمینه کسب و کار شما می باشد در درجه اول پیشنهاد می شود. توجه به رنگ های بکارگرفته شده و نمود آن در تمامی فضای شرکت به راحتی م تواند هارمونی زیبایی را پدید آورده و حس از آرامش و تعلق را در مشتریان بیدار سازد.

هارمونی در مبلمان و پارتیشن اداری

امروزه دغدغه ی طراحان و صاحبان شرکت ها داشتن یک دکوراسیون مدرن و به روز است که ایجاد هارمونی در مبلمان و پارتیشن اداری در آن به طور اصولی صورت پذیرفته باشد. اهمیت فضای اداری زمانی نمایان می شود که از آن به عنوان خانه ی دوم افراد یاد می شود. به همین جهت است که هر چه چیدمان و انتخاب مبلمان و پارتیشن اداری طبق قوانین و ضوابطی خاص انجام شده باشد محیطی صمیمی تر و جذاب تر را تجربه خواهید کرد.

 

دقت در نوع چیدمان، انتخاب رنگ ها، ترکیب بندی و فضاسازی محیط، نورپردازی و سقف باید برای رسیدن به هماهنگی لازم مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. تمامی این اقدامات باید در راستای هم صورت پذیرد. انتخاب مبلمان اداری مختلف در بخش های متنوع شرکت با رنگ هایی متفاوت و یا شبیه به هم، باید تماما هماهنگ با نورپردازی های سقف انجام شود.مثلا اگر رنگ غالب زمینه شما زرد است این مورد باید در نورپردازی توکار نیز لحاظ شود. به همین جهت برای رسیدن به یک تناسب زیبا بهتر است که قبلا از هر اقدامی اطلاعات مربوط به هارمونی در مبلمان و پارتیشن اداری را کسب و یا با کارشناسان مجموعه فرامین تماس گرفته تا در اولین فرصت پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشند.

اصول طراحی پارتیشن اداری

اصول طراحی پارتیشن اداری برای هر فضایی متفاوت خواهد بود که هر کدام بنابر مقتضیات خود از قوانین خاصی پیروی می کند. مثلا برای محیطی که به دنبال سکوت و ایجاد آرامش بیشتر در آن هستید می توانید از پارتیشن اداری دو جداره بهره ببرید. این نوع از پارتیشن های اداری عایق خوبی برای سر و صدا در محیط اداری هستند.

لینک زیر شما را به دیدن انواع پارتیشن اداری هدایت می کند.

مشاوره آنلاین