امروزه به دلیل شرایط اقتصادی همگی ما برای خرید ملزومات حتما بودجه ای را در نظر می گیریم، این بودجه که با توجه به دارایی هامان تعیین می گردد می تواند مسیر خرید را برای ما میسر سازد. خرید مبل اداری ارزان برای دکوراسیون دفاتر نیز از جمله دغدغه هایی است که با آن رو به رو هستیم. توجه داشته باشید هنگامی که مراجعه کنندگان به عنوان مشتری و رقبا در دفتر کار شما حضور پیدا می کنند در وهله اول متوجه ظاهر مبل اداری که برای تجهیز محیط از  آن استفاده کرده اید می شوند، بنابراین خرید مبل اداری ارزان که علاوه بر نداشتن کیفیت ظاهری از مواد اولیه نامرغوب تهیه شده باشد، به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

همواره سعی کنید اقلامی را انتخاب کنید که علاوه بر قیمت مناسب از مواد مرغوبی نیز تولید شده باشد. ایجاد خرابی های زودهنگام در وسایل نه تنها ظاهر نازیبایی دارد بلکه روحیه افراد را نیز به مرور زمان نابود خواهد ساخت.

تاثیر مبل اداری ارزان در راندمان کاری پرسنل

قطعا برای شما هم اتفاق افتاده است که به هنگام ورود به یک سازمان از کلافگی و خستگی پرسنل آن اداره حس بدی پیدا کرده اید. در این میان سوالات زیادی ذهن شما را درگیر می کند که چه عواملی باعث شده که آنها به این حد از خستگی رسیده باشند. بدون شک عوامل زیادی از قبیل میزان حقوق، اخلاق مدیریت و یا مبلمان اداری مورد استفاده به ذهنتان خطور کرده که هر کدام به نحوی می تواند در این امر تاثیرگذار باشد.

خانه ی خود را فرض کنید، اگر حس ناخوشایندی به هنگام نشستن بر روی مبل خانه به شما دست دهد به سرعت به فکر تعویض آن خواهید افتاد. در مقابل نیز در یک محیط اداری تاثیر مبل اداری ارزان بر راندمان کاری پرسنل را نمی توان نادیده گرفت. اگر همین حس ناخوشایند را در محل کار خود داشته باشید نمی توانید به راحتی مبل اداری را تعویض و یا کنار بگذارید و شما مجبور به استفاده از آن طی سالها خواهید بود.

استفاده از مبل اداری ارزان که از کیفیت مناسبی نیز برخوردار نباشد به مرور زمان پرسنل را خسته و دردهایی مثل چشم درد، کمر درد، پا دردو… را برای آنها ایجاد کرده، که باعث می شود آنها همانند گذشته نتوانند به فعالیت های خود بپردازند. در نتیجه راندمان کار افت کرده و بهره وری و رضایت شغلی کاهش شدیدی پیدا خواهد کرد. لذا برای اینکه از چنین مشکلاتی خود را دور نگاه دارید در انتخاب مبلمان اداری دقت و حوصله زیادی به خرج داده و تاثیر مبل اداری ازران در راندمان کاری پرسنل را فراموش نکنید.

اهمیت وجود ویژگی ارگونومیکی در مبل اداری ارزان 

اگر به دنبال خرید مبل اداری ارزان هستید بهتر است قبل از هر اقدامی به اهمیت وجود ویژگی ارگونومیکی در مبل اداری ارزان پی ببرید چرا که مبلمان اداری بدون وجود این ماهیت ارزش چندانی برای خرید نخواهد داشت. مبلمان اداری ارگونومیکی مبلمانی هستند که مطابق با اصول استاندارد و طبق محاسبات دقیق و اطلاعات علمی و همچنین متناسب با فیزیک بدن انسان طراحی و تولید می گردند. در نتیجه استفاده از آن در محیط اداری علاوه بر بالا بردن میزان بهره وری، ضامن سلامتی شما و کارمندانتان خواهد بود.

هنگامی که از میز و صندلی ارگونومیک استفاده می کنید بدن شما در وضعیتی هماهنگ با آن قرار می گیرد که به دلیل استاندارد بودن میز و صندلی، وضعیت بدن شما در بهترین حالت ممکن خود می باشد. بنابراین از تکیه زدن بر صندلی و نشستن بر پشت میز دیگر احساس ناراحتی نخواهید داشت و سلامتی شما به میزان زیادی حفظ خواهد شد. هنگام انتخاب مبل اداری سعی کنید صندلی را انتخاب کنید که بتوانید پاهای خود را بر روی زمین بگذارید، زانوها در حالت ۹۰ درجه و قوس کمرتان به وسیله پشتی صندلی به طور کامل پر شود و هنگامی که در حال نوشتن ویا صحبت کردن با تلفن هستید، پشتی سر به خوبی از گردن و سرتان پشتیبانی کند.

پس از مطالعه اهمیت وجود ویژگی ارگونومیکی در مبل اداری ارزان قطعا دیگر اولویت شما در انتخاب قیمت ارزان نخواهد بود.

نقش مبل اداری ارزان در چیدمان مناسب

امروزه مبلمان اداری به منظور ایجاد فضایی نو و خلاقانه عنصری مهم تلقی می گردد. عنصری که در زیبایی محیط و علاوه بر آن متفاوت کردن آن با دیگر محیط ها بسیار مؤثر است. مبلمان اداری به تنهایی می تواند یک محیط اداری را شاد و سرزنده کند تا کارمندان بتوانند با آرامش کامل فعالیت های خود را انجام و استعدادهای خود را شکوفا سازند. بدین ترتیب خلاقیت و انرژی در آنها به میزان زیادی افزایش یافته و دلسردی و بی علاقه بودن را از آنها سلب می کند.

 

مبل اداری حجم بالایی از فضا را اشغال می کند به همین دلیل نحوه انتخاب مبل اداری و همچنین چیدمان درست که متناسب با فضای اداری باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چیدمان مبل اداری باید طوری انجام گیرد که دسترسی به بخش های مختلف را برای کارمندان میسر سازد و هم آزادی عمل به آنها بدهد. اگر فضای کاری محدودی در اختیار دارید سعی کنید بیشترین استفاده را از آن ببرید. انتخاب اقلام اداری که در عین حال چندین کاربرد مختلف را شامل می شوند از جمله مواردی است که می تواند بسیار کمک کننده باشد.

نقش مبل اداری ارزان در چیدمان مناسب هنگامی رخ نمایان می کند که شما هزینه زیادی را برای فضا و دکوراسیون پرداخت کرده اید و حالا قصد دارید آن را مبلی که با هزینه کم  تهیه کرده اید تجهیز کنید. قطعا انتخاب مبل اداری باید بسیار هوشمندانه صورت گیرد چراکه مبلمان اداری محوریت اصلی انتخاب دیگر اقلام اداری خواهد بود.

مشاوره آنلاین