به طور معمول در یک فضای اداری اتاق ها به وسیله مبلمان و صندلی اداری فضا سازی می شوند. گذشته از ویژگی های ارگونومی صندلی اداری برای جلوگیری از خستگی کارمندان و افزایش راندمان کار نشستن به مدت طولانی برای برخی افراد همچون مهمانان و یا افرادی که در اتاق انتظار به سر می برند می تواند بسیار خسته کننده باشد. به همین سبب امروزه کارخانجات تولید مبلمان اداری اقدام به تولید و ساخت مبل های اداری ست به صورت مبل تک نفره، مبل دونفره، مبل سه نفره و مبل اداری چهار نفره کرده اند.

مبل اداری چهار نفره که به صورت یک ست تولید می شود، دکوراسیون منظم و مناسبی را ایجاد می کند. این مدل از مبلمان اداری ضمن ایجاد حس آرامش و راحتی در محیط کار برای پرسنل، محیطی راحت را برای مهمانان ایجاد کرده تا طی جلسات و نشست های طولانی مدت احساس خستگی نکرده و بدون استرس بر کار خود تمرکز کنند.

ویژگی های مبل اداری چهار نفره

از ویژگی های مبل اداری چهار نفره مجموعه فرامین می توان به طراحی ساده آن اشاره کرد که قابلیت همخوانی با دکوراسیون های مختلف را دارد. مبل اداری چهار نفره علاوه بر استقامت بالا طوری تولید شده است که نیاز هر کاربری را به راحتی برطرف سازد. فرم های موجود در این مبلمان اداری امکان هماهنگی با دیگر لوازم را به خوبی فراهم می کند.

سهولت در جا به جایی به سبب وزن کم، کیفیت بالای مواد به کار رفته، جدا سازی کفی های مبل برای شست وشو، وجود پروفیل و تسمه های چوبی برای استحکام بخشی بیشتر از دیگر ویژگی های مبل اداری چهار نفره به شمار می رود. خریداران می توانند روکش های مبل اداری چهار نفره را بر اساس سلایق خود انتخاب کنند، استفاده از روکش های چرم و یا پارچه های مختلف رنگی علاوه بر زیبایی، امر شست وشو را در هر زمان امکان پذیر می سازد.

این مدل از مبل ها می توانند در محیط های خانگی، سالن های انتظار و حتی لابی های بزرگ به کار گرفته شوند. از آنجایی که پایه های این مبل ها از لوله های فولادی با روکش کروم تهیه شده است از کیفیت بالا برخوردار بوده و طی استفاده های مکرر در طول سالها خراب نمی شوند. استفاده از فوم سرد و طبی از دیگر مواردی است که این محصول را با دوام و دارای ارزش های ذاتی می کند.

مبل اداری چهار نفره در اتاق مدیریت

یکی از لوازم مهم و ضروری در اتاق مدیریت مبل و ست اداری است. بخشی که برای پذیرایی از مهمانان از آن استفاده می شود و بسیار دارای اهمیت است. طرز جای گذاری مبل اداری چهار نفره در اتاق مدیریت تاثیرگذار بر افکار مشتریان و مخاطبان می باشد که به دلیل برگزاری جلسات مهم کاری و قراردادهایی که میان دو سازمان بسته می شود، انتخاب و چیدمان فضای مدیریتی باید از اصول خاصی پیروی کند.

هنگامی که قرار کاری میان دو شرکت گذاشته می شود قاعدتا مدیران هر دو مجموعه در اتاق مدیریت گردهمایی خود را انجام می دهند که میزان نظم و قواعد اجرا شده در دکوراسیون و چیدمان به بازدهی مفید هر چه جلسات کمک شایانی خواهد نمود. کیفیت مبل اداری چهار نفره باید به گونه ای باشد که مهمانانی که در جلسه حضور پیدا کرده اند دچار خستگی و ناراحتی نشده و به راحتی جلسه را به اتمام برسانند.

انتخاب مبل اداری چهار نفره در اتاق مدیریت خود دارای ترفندهایی است که باید بدانید. مجموعه فرامین با دانش خاص کارشناسان خود در جهت آسایش مشتریان با ارائه خدمات چیدمان مبلمان اداری حامی مشتریان عزیز می باشد.

چیدمان مبل اداری چهار نفره

چیدمان مبل اداری چهار نفره که از یک جفت مبل دونفره تشکیل شده را همگی می پسندند. این نوع چیدمان بسیار ساده، مرتب و شیک خواهد بود چرا که باعث می شود تعداد نفرات بیشتری از مبل استفاده کرده و به دور هم جمع شوند. این مدل از مبلمان برای فضاهای باز و گسترده بسیار مناسب به نظر می رسد. زیرا که به خودی خود فضا را تقسیم می کند. نا گفته نماند این سبک برای فضاهای کوچک نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ترکیب یک مبل دونفره به همراه دو مبل تک نفره نیز انتخاب مناسبی می تواند باشد. برای چیدمان ابتدا با یک مبل دونفره شروع کرده و سپس یک صندلی را در کنار آن قرار دهید. این سبک از رایج ترین مدل هایی است که می توان برای تجهیز یک اتاق از ان بهره برد. برای فضای کار خود صندلی با ابعاد مناسب انتخاب کنید و برای گوشه ها و کنار دیوارها از دیگر اقلام اداری که فضای زیادی را اشغال نکنند استفاده کنید.

چنانچه فضای بزرگی دارید که قصد ندارید آن را به فضای کوچکتر تقسیم کنید می توانید در چیدمان مبل اداری چهار نفره از مبل های تک نفره بیشتری بهره ببرید، به طوری که آنها را به صورت عمود بر هم بچینید. اگر این مبل ها در رنگ و طرح نیز کمی باهم در تضاد باشند در کل هارمونی زیبایی را پدید خواهند آورد. قسمتی را در اتاق انتخاب کرده و مبل های تک نفره را با فواصل بیشتر نسبت به هم قرار دهید. این نوع چیدمان فضای اتاق شما را بزرگ تر نشان داده و محل های زیادی را برای استراحت مهمانان فراهم می آورد.

مشاوره آنلاین