موضوع مبل اداری در دکوراسیون و مبلمان اداری مبحث بسیار مهمی است. چراکه یکی از مهمترین فضاها در محیط کسب و کار بخش انتظار و یا اتاق پذیرایی از مهمان هاست. تمام این بخش ها محل استراحت مشتریان و یا مهمانان مدیر عامل برای تبادل نظر و یا اطلاعات، و گاهی نیز برگزاری جلسات مهم کاری و طولانی مدت می باشد.

صاحبان برندهای معتبر اهمیت دادن به مشتری را از ضرورت های کسب و کار به شمار می آورند و این موضوع را با ارائه مجموعه ای از خدمات به خوبی مدیریت می کنند. چرا که همان مقدار که به عنوان یک برند به مشتریان خود اهمیت می دهید به همان میزان نیز به کسب و کار خود اعتبار می بخشید. برای شروع ارائه این خدمات خرید مبل اداری، صندلی اداری، کانتر اداری، کتابخانه اداری و …الزامی است.

انواع مبل اداری

امروزه مبل اداری در سبک های مختلفی تولید و قابل ارائه می باشد. مبل اداری مدرن و مبل اداری کلاسیک از انواع مبل اداری است. به دلیل وجود تجهیزات و دستگاه های به روز طرح های مبلمان اداری از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشد که مشتریان با خیالی آسوده می توانند بهترین گزینه را انتخاب کنند.

انواع مبل اداری با بهترین مواد اولیه با کیفیت از جمله پارچه های مقاوم، کلاف های چوبی مرغوب، فوم و دیگر مواد ساخته و برای ارائه به مشتریان روانه بازار می گردند. اهمیت به کیفیت مواد استفاده شده در تولید مبل اداری از ضروریاتی است که به هنگام خرید نباید فراموش گردد.

تعیین قیمت مبل اداری

تعیین قیمت مبل اداری به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل سبک طراحی مبل اداری می باشد. مثلا در انواع مبل اداری کلاسیک از چرم مرغوب برای لمسه کاری و یا چوب های گران قیمت با کنده کاری با دست بهره می برند. استفاده از چوب راش و یا درخت کاج، به کارگیری رنگهای مرغوب برای رنگ آمیزی چوب از جمله مواردی است که می تواند تعیین قیمت مبل اداری را بالا ببرد. کاربرد فلزات مرغوب، انواع شیشه و متریال های مدرن در سبک های جدید نیز سبب بالا رفتن هزینه های تولید می شود.

اما توصیه مجموعه فرامین قبل از توجه به قیمت مبلمان، راحتی، ارگونومیک بودن و وجود متریال های مرغوب می باشد. در این صورت با وجود هزینه های بالا می توان گفت که مبل مورد نظر از ارزش بالایی برای خرید برخوردار است.

فضا و مبل اداری

همیشه قبل از خرید مبل اداری باید فضای مورد نظر و عملکرد مبل اداری را مورد ملاحظه قرار دهید. چراکه ممکن است فضای کاری شما به دلیل استفاده از کتابخانه، پارتیشن اداری، فایل اداری و … کوچک شده باشد. بنابراین برای جای گذاری اقلام اداری با محدودیت فضا رو به رو خواهید شد. فضا و مبل اداری باید در راستای هم از هماهنگی زیادی بر خوردار باشند. نه آنقدر فضا خالی باشد که احساس کمبود لوازم ایجاد شود و نه آنقدر پر از وسایل که توانایی راه رفتن در اتاق را از شما سلب کند.

زمانی که از فضای کمی برای چیدمان برخوردار هستید می توانید از مبلمان سفارشی استفاده های مفیدی ببرید. شما به راحتی می توانید بر اساس فضا و مبل اداری مورد نظر خود دکوراسیون محل کارتان را تکمیل کنید.

اگر اتاق کار شما از به اندازه کافی برای شما ایجاد فضا می کند بهراحتی می توانید با خرید مبلمان اداری لوکس، دکوراسیون اداری را به انجام برسانید. مثلا میتوانید بر اساس تنالیته رنگ میز و صندلی ، رنگ مبلمان را انتخاب کنید.

مشاوره آنلاین