میز اداری ساده امروزه به عنوان وسیله ای برای ایجاد فضاهایی متفاوت در محیط اداری با هدف بالاتر بردن بهره وری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. به همان مقدار که مدیران انجام سریع و با کیفیت کار را به عنوان بهره وری مدنظر دارند کارمندان نیز برای خروجی بهتر نیازمند امکاناتی هستند که در عین سادگی آرامش و آسودگی را برایشان فراهم کند.

همانطور که می دانید بهره وری کارمندان با رضایت شغلی آنها مرتبط است و عواملی که می تواند در آن نقش بسزایی داشته باشد شامل چشم انداز شرکت، ماهیت کار، روابط میان کارمندان، استفاده از میز اداری ساده مناسب، حفظ سلامتی و بسیاری از موارد دیگر است که باید مورد ملاحظه قرار گیرند.

شاید این عوامل غیر مرتبط به نظر برسند اما اشتراکاتی در میان آنها وجودا دارد، مانند فضای کار که قرار است بیشترین ساعات روز را در کنار یکدیگر سپری کنند. آنها در این محیط با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند جایی که برای رسیدن به اهداف شرت تلاش می کنند و به کمک نور طبیعی روز و گیاهان از استرس ها دور می شوند این محیط تاثیر قدرتمندی را بر احساس افراد می گذارد و رضایت شغلی آنها را شکل می دهد.

استفاده از میز اداری ساده در محیط اداری

همه افراد با توجه به زمینه شغلی، خواهان فعالیت در مجموعه ای هستند که بیشترین بهره وری را در آن احساس کنند. دوعامل استقلال و راحتی، یعنی توانایی حرکت در محیط کار و آزادی برای جا به جایی اشیاء در اطراف نقش مهمی در این موضوع دارند چرا که در دراز مدت سبب ایجاد تمرکز و رشد بیشتر خواهند شد. این آزادی عمل در گروه های چندنفره و یا تک نفره باید اجرا شود. در این میان میز اداری ساده در مقابل میزهای اداری با طراحی خاص با داشتن فضایی چندگانه برای کارهای اداری به طوری اختصاصی ساخته می شود که به خوبی از بدن و ذهن کارمندان پشتیبانی می کند.

در کنار آن ایجاد فضایی که کارمندان به راحتی بتوانند به امکانات رفاهی مانند قهوه یا چای دسترسی داشته باشند و یا انجام کارهایی چون چاپ مدارک و برقراری تماس را در کوتاه ترین زمان انجام داده و به سرعت جلسه  خصوصی گروهی را در اتاق جلسات بر پشت میزهای کنفرانس ترتیب دهند کمک می کند تا در حد امکان سازنده باشند. استفاده از میز اداری ساده در محیط اداری در کنار فناوری مانند اتاق هایی که با دوربین هایی برای برقراری تماس به جهت برگزاری جلسات تیمی تعبیه شده به رفع سریع تر مشکلات احتمالی کمک خواهد کرد.

میز اداری ساده

میز اداری ساده و ارزان

زمانی که به کارمندان جدید فرصت قرارگیری در کنار افراد با تجربه داده می شود، می توانند از آموزش های غیر رسمی که به صورت طبیعی در آن محیط وجود دارد بهره مند شوند. به این ترتیب با انرژی ذهنی و فیزیکی بیشتری انگیزه ی پیشرفت را در خود تقویت می کنند. همانطور که می دانید یکی از راه های درک بهتر رضایت کارمندان بررسی مبلمان اداری است که در فضا بکارگرفته شده است. بکارگیری میزهای اداری ساده که بتواند فضای مناسب کاری لازم را فراهم کند می تواند به خوبی در ایجاد رضایت بیشتر موثر باشد. رعایت اصول ارگونومی که خستگی های ناشی از نشستن های طولانی مدت را از بین می برد از ویژگی های مهم این میزها است.

خرید میز اداری ساده و ارزان بسیار کار راحتی است. اما در درجه اول باید قبل از هر اقدامی متریال مورد استفاده شده و حتی طراحی میز را در نظر داشته باشید. میزهای اداری با قیمت مناسب ممکن است پس از مدتی دچار فرسودگی شده و شما را مجبور به پرداخت هزینه های گزاف کند. میز های اداری ساده با ویژگی هایی متمایز از هم در رنگ ها و طرح های مختلفی طراحی و تولید می شوند. شما می توانید با توجه به اندازه اتاق کار، سایز میز را گزینش کنید. این میزها به دلیل ساده بودن می توانند فضای کاری خوبی را حتی در منازل ایجاد کنند.

طراحی اتاق کار با میز اداری ساده

برای طراحی و ساخت میزهای اداری ساده از مواد اولیه چون ام دی اف، شیشه، فلز و… بهره برده می شود. همگی این متریال ها می توانند مدل های جذابی را ایجاد کنند که در کنار دیگر اقلام در دکوراسیون اداری محیطی چشم نواز را به وجود آورده تا موجب تقویت بهره وری شوند  همانطور که به کارگیری راه های افزایش ارتباط و رضایت در میان کارمندان هم راستای اهداف شرکت می تواند روند رسیدن به موفقیت را در کارهای تازه تاسیس بسیار سریع تر کند.

طراحی اتاق کار با میز اداری ساده خصوصا برای کسب و کارهای کوچک بسیار حائز اهمیت است چرا که این فضاها به افراد این امکان را می دهد تا روشهای انعطاف پذیرتری را برای رشد و تکامل در محیط کار داشته و بر روی پروژها بیشتر تمرکز کنند. میز های اداری ساده حتی می توانند مورد مناسبی برای اتاقهای خصوصی مدیران باشند. بکارگیری عوامل بصری همچون تابلوهای نقاشی مدرن در کنار این میزها فضا را از حالت سادگی مفرط درآورده و محیط پویایی را شکل می دهد.

برای خرید مدل های متنوع میز اداری ساده روی لینک بالا کلیک کنید👆

مشاوره آنلاین