میز اداری شرکتی وسیله ای است که همگی ما چه در خانه و یا شرکت باید ساعات زیادی را برپشت آن بگذرانیم. بر همین اساس اغلب افراد در محیطی هستند که به خوبی طراحی نشده و با هر مبلمان اداری که در دسترس دارند به فعالیت های روزانه خود می پردازند. در این میان استفاده از مبلمان اداری و میزهای شرکتی مهندسی شده و ایجاد فضاهای کاربردی، می تواند افزایش بهره وری و اثربخشی را تا حد زیادی بالا ببرد.

قبل از انتخاب میز اداری شرکتی فهرستی از ضروری ترین نیازهای خود را تهیه کنید. این لیست می تواند شامل موارد ضروری چون کامپیوتر، تلفن، میز اداری، مبل اداری، صندلی وفایل اداری و… باشد. به هنگام لیست کردن نیز باید به نحوه ی استفاده از فضا و یا زمینه فعالیت خوب فکر کنید.

مثلا میزی که برای یک طراح در نظر گرفته می شود باید سطح بزرگی داشته باشد و یا یک مشاور باید حتما از فایل اداری برای بایگانی کردن مدارک بهره ببرد. تمامی موارد ذکر شده دلایل لازم را برای انتخاب میز اداری شرکتی مناسب ارائه می دهد.

میز اداری شرکتی برای کارمندان

اتاق کار کارمندان معمولا از قبل بر اساس ضوابطی خاص طراحی و چیدمان می شود. گاهی اوقات این فضا نمی تواند با سلایق و نظرات افراد همسو باشد در نتیجه پس از مدتی باعث ایجاد حس نارضایتی در آنها می شود. ساده ترین راه برای حل این موضوع تغییر زاویه میز اداری شرکتی بر اساس درب اتاق ، تغییر جای فایل اداری و یا کتابخانه، استفاده بیشتر از نور طبیعی، استفاده از گیاهان سبز برای گردش بیشتر هوای سالم در فضا می تواند باشد. هر یک از این موارد می تواند تغییرات اندکی را بدون وارد کردن تحولات اساسی در دکوراسیون محیط اداری ایجاد کند.

برای انتخاب میز اداری شرکتی سعی کنید ویژگی هایی چون سطوح با دوام، جایگاه مخصوص کابل، فضای ذخیره سازی برای نگه داری اقلام روزانه، فضای لازم برای قرارگیری کامپیوتر، تلفن ویا انجام پروژه ها را در نظر بگیرید. میز اداری شرکتی برای کارمندان باید الهام بخش بوده و به خوبی فعالیت های روزانه را سازمان دهی کند.

کیفیت میز اداری شرکتی

در حالی که یک دفتر ممکن است فقط محلی برای کار در نظر گرفته شود میز اداری شرکتی با کیفیت که جدیدترین فناوری و طراحی هوشمند را با هم بکار برده باشد علاوه بر افزایش کارایی کارمندان می تواند سبب بالا بردن بهره وری و تمرکز نیز شود. در کنار آن یک صندلی اداری استاندارد با ویژگی های ارگونومیکی در طول روز خستگی ناشی از نشست های طولانی مدت را کاهش می دهد. صندلی اداری که از پشتی های محکم و راحت برخوردار هستند امکان استراحت های کوتاه مدت را در حین کار نیز فراهم می کنند.

کیفیت میز اداری شرکتی بسیار مهم است چرا که به دلیل استفاده ی زیاد در معرض استهلاک و آسیب بیشتری قرار دارد. امروزه انواع مدل میز های شرکتی با متریال هایی چون چوب، شیشه، ام دی اف و… طراحی و ساخته می شوند. میزهای اداری چوبی از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هستند اما به دلیل گران بودن برای خرید مقرون به صرفه نیستند مگر اینکه برای اتاق های خصوصی به عنوان میزهای مدیریتی خریداری شوند. میزهای اداری شیشه ای نیز به دلیل ظرافت در کار به راحتی با ضربه ای کوچک ممکن است دچار نقصان شده و غیر قابل استفاده شوند. امروزه بهترین متریال ام دی اف ها هستند که با روکش های خاص دوام خوبی را برای استفاده در طولانی مدت فراهم می کند.

چگونگی انتخاب میز اداری شرکتی

برای انتخاب میز اداری شرکتی سبک مورد استفاده در محیط اداری را در نظر بگیرید. سعی کنید مدل هایی را گزینش کنید که هویت برند شما را به خوبی منعکس کند. این سوال را برای خود تکرار کنید که به دنبال سبک های مدرن هستید یا سنتی و کلاسیک؟ میزهای اداری شرکتی چوبی اغلب در زمره سبک های کلاسیک در نظر گرفته می شوند در حالی که میزهای فلزی و یا شیشه ای بیشتر یادآور المان های مدرن هستند. اینکه کدام مورد بیشتر مدنظر شما باشد بسته به هدف متفاوت خواهد بود. شما می توانید ترکیبی از هر دو را در محل کار داشته باشید.

به طور کلی یک دفتر کار حرفه ای نیاز به ظاهری منسجم دارد در نتیجه بهتر است مبلمان اداری که برای چیدمان دفتر اداری استفاده می شود از مشابهت های زیبایی شناسانه ی یکسانی برخوردار باشند. درکنار آن محل کار باید کارآمد باشد بدین معنی که هر چیزی در جای خود قرار گرفته و مسیر رفت و آمد در اتاق و یا فضا اداری درست و به اندازه در نظر گرفته شود.

برای خرید میز اداری شرکتی

پس از مراجعه به سایت و مشاهده انواع میز اداری شرکتی محصول مورد دلخواه را به سبد علاقه مندی اضافه کنید. کارشناسان در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره آنلاین