عمدتا تمامی مشتریان میز های اداری نمی تواند از یک قشر و یا یک حوزه باشد. برخی از این گروه را هنرمندان تشکیل می دهند که به دنبال فضاسازی گالری ها و شرکت های طراحی و دیزاین هستند. انتخاب میز اداری مدرن جدید برای یک همچنین محیطی می تواند شایسته باشد. میز هایی که برای ساخت و طراحی آنها زمان زیادی صرف شده است. این دسته ممکن است کمی قیمتی تر باشند اما ارزش خرید آنها همچون تابلوهای نقاشی گران قیمت با ارزش خواهد بود.

اصولا میز اداری مدرن جدید مدل های متنوع تری دارد. در حقیقت این میزها از الگوهای تکراری مکعبی گذشته فاصله گرفته و به سمت طرح های فانتزی حرکت کرده است که برای دکوراسیون های جدید بسیار مناسب می باشد.

میز اداری مدرن جدید مناسب اتاق کوچک

شاید فکر کنید که به دلیل کوچک بودن اتاق کارتان نمی توانید میز اداری را که دوست دارید داشته باشید. گاهی برخی از افراد ترجیح می دهند از گوشه ی اتاق خواب برای ایجاد فضایی کوچک به عنوان محیط کار بهره ببرند که همیشه به دلیل کمبود فضای لازم نگران میز هستند. اما امروزه به دلیل گستردگی و تنوع در طرح های میز اداری با کمی جستجو قطعا میز اداری مدرن جدید مناسب اتاق کوچک در فضای اداری یا منزل را خواهید یافت. حتی شما می توانید با در دست داشتن انواع مختلف طرح هایی که مناسب با فضا و ابعاد اتاق شما باشد میز کوچکی را سفارش دهید.

مثلا می توانید از میز هایی که قفسه بندی شده و در سایز کوچک هستند استفاده کنید. میز هایی که در ظاهر یک کتابخانه هستند اما می توانید با پایین آوردن درب کتابخانه به همراه یک پایه از آن به عنوان یک میز کار کوچک بهره ببرید، این مدل میز قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد در نتیجه جای چندان زیادی را اشغال نخواهد کرد، فقط کافی است قسمت کوچکی از دیوار اتاق خوابتان را برای آن در نظر بگیرید.

با بازی میان عرض و طول در میز نیز می توانید انوع مختلفی از میز اداری مدرن جدید مناسب اتاق کوچک را داشته باشید. میز هایی که عرض بیشتری داشته و در عوض از طول کمتری برخودارند. این سبک از میزها می توانند همانند تریبون هایی که استاتید از آنها در محل های آموزشی استفاده می کنند دارای مکانی برای نگهداری وسایل و کتاب ها باشد.

استفاده از شیشه برای سطح روی میز و فلز برای پایه ها از طرح هایی است که به دلیل نو بودن از محبوبیت زیادی برخودار شده است. این سبک انواع مدل های متنوعی داشته و در سایز و ابعاد مختلفی قابل اجرا است که به دلیل سادگی و ویژگی مینیمال بودن در دکوراسیون های متفاوت به خوبی هماهنگی های لازم را ایجاد می کند.

ویژگ های منحصر به فرد میز اداری مدرن جدید

قطعا همه افرادی که در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری فعالیت دارند برای انجام هر یک از پروژهای خود زمان زیادی را صرف می کنند. بکارگیری تجربه، دانش، فنون تخصصی در مراحل طراحی تا تولید مبلمان اداری، سبب به وجود آمدن ویژگی های خاصی در هر یک از محصولات می شود. در این میان ویژگی های منحصر به فرد میز اداری مدرن جدید نیز، توانسته به خوبی نظر افراد با سلایق خاص را به خود جلب کند.

از جمله ویژگی های منحصر به فرد میز اداری مدرن جدید این است که استفاده از آن محدود به فضای رسمی نبوده و به راحتی می توان از آن در فضاهای غیر رسمی نیز بهره برد. در سبک و اندازه دارای مدل های متنوعی است که امکان استفاده از آن به صورت فردی و گروهی امکان پذیر می گردد. مواد اولیه ساخت آنها بسیار متنوع است که پرکاربردترین آن فلز می باشد و به راحتی با دکوراسیون مدرن و کلاسیک هم خوانی دارد.

امکان استفاده از آن در کنار نیم ست اداری مدرن در اتاق کار مدیریت و یا حتی نشیمن خانه ها وجود دارد. برخی افراد از این سبک میز های اداری به عنوان پایه ای برای اکسسوری های جذاب استفاده می کنند. این کارکرد بیشتر در شرکت هایی که در کار طراحی مد، فشن و یا دیزاین هستند کاربرد دارد. برای دریافت قیمت میز اداری مدرن جدید با فرامین در تماس باشید.

میز اداری مدرن جدید با سطح شیشه ای

میز اداری مدرن جدید با سطح شیشه ای به همراه پایه های فلزی یکی از جدیدترین و به روزترین مدل هایی است که اخیرا تولید و عرضه می گردد. ترکیب پایه های فلزی به همراه شیشه در کنار هم محصولی زیبا را ایجاد می کند. شیشه ها اغلب با ضخامت ۱۰ میلیمتری بکار برده می شود که مات یا شفاف بودن آن بستگی به سلیقه مشتری می تواند متغیر باشد. پایه های فلزی این محصول نیز در رنگ های مختلف قابل اجرا است.

کیفیتی که میز اداری مدرن جدید با سطح شیشه ای در کنار فلزات بکارگرفته شده به عنوان پایه ایجاد می کند بسیار بالا بوده و از مقاومت خوبی در برابر فرسایشات احتمالی برخوردار است.

عمر طولانی این محصول سبب شده همواره به عنوان اولین و بهترین انتخاب مدیران باهوش و زبردست قرار گیرد. این میز طیف گسترده ای از کارکردها را شامل می شود به طوری که می تواند به عنوان میز مدیریت و در عین حال در ابعادی کوچکتر به عنوان میز کارمندی و یا میز کارشناسی مورد استفاده قرار گیرد.

 

مشاوره آنلاین