میز های گروهی که امروزه بیشتر در طراحی فضاهای باز اداری کاربرد دارند از محبوبیت زیادی برخوردار شده اند. این میزها به عنوان ایستگاههای کاری همکاری فراگیری را میان کارمندان پدید آورده که سبب بهبود روابط آنان نیز خواهد شد. میزهای گروهی با گردآوری ۱ تا ۶ یا حتی تعداد بیشتری از افراد، موجب برگزاری جلسات بداهه، هماهنگی در پروژه های گروهی نیز خواهد شد. این نوع از میزهای اداری اصولا در رنگ ها، اندازه ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند که می توانید با توجه به نیازهایتان آنها را تهیه کنید.

مزایای استفاده از میز گروهی

کابین هایی که امروزه به عنوان فضاهای خصوصی مدرن برای کارمندان در نظر گرفته شده است قطعا خسته کننده خواهد بود، فرض بگیرید که قرار است تمام طول روز را در اتاقی محصور شده وقت بگذرانید بدون اینکه با همکارانتان ارتباطی داشته باشید. در این شرایط روحیه همکاری و کارگروهی به مرور زمان از شما گرفته خواهد شد، روابط با دوستانتان قطع شده و احساس تنهایی و منزوی بودن شما را از اهدافتان دور خواهد ساخت. در چنین فضایی عملا فضای مشترک کاری ازمیان رفته و حس خلاقیت و آرامش نیز تعدیل خواهد شد. اما در مقابل میزهای گروهی مشترک فضای راحت تری را برای پرسنل فراهم می کند، طوری که نه تنها رضایت آنها را از کار بهبود می بخشد بلکه قدرت همکاری را در افراد تقویت می کند.

به هر میزانی که میزهای گروهی ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی را ارائه می دهد نیازهای مختلفی را برآورده و علاوه بر آن با ایجاد حریم خصوصی برای کارمندان، خلاقیت و فردیت را در آنها افزایش می دهد. با وجود میزهای گروهی در فضای اداری از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار خواهید بود چرا که علاوه بر ایجاد یک محیط کاری امن، فضای بیشتری را در اختیار پرسنل قرار می دهید. خصوصا برای شرکت های در حال رشد، قطعا فضاهای فردی نسبت به فضاهای مشترک گروهی از نظر کارایی ضعیف تر عمل خواهد کرد. با وجود طیف وسیعی از میزهای گروهی ۲، ۴ یا ۶ نفره یا حتی بیشتر مطمئنا میزی را که مطابق با نیازهایتان باشد پیدا خواهید کرد.

مشاوره آنلاین