پارتیشن دوجداره یکی از انواع پارتیشن اداری در شرکت فرامین است. این پارتیشن که با ترکیب چوب و شیشه طراحی و ساخته می شود از هدر رفتن گرما و سرمای محیط اداری در فصول گرم و سرد سال جلوگیری می کند. از مزیت های مهم پارتیشن دوجداره قابلیت ساخت آن به صورت دو جدار چوب و شیشه و تمام دو جداره چوب و یا تمام دو جدار شیشه با دو نوع روکش ملامینه و فرمیکا می باشد، که طراحی و حتی انتخاب نوع شیشه بسته به نظر مشتریان قابل تغییر به صورت ساده، مات، طرح دار و … می باشد.

از مهم ترین ویژگی های استفاده از پارتیشن اداری جداسازی فضای اداری به صورت منظم می باشد، این محصول برای افرادی که قصد دارند تغییرات اساسی در منزل و یا محل کار خود ایجاد کنند بسیار انتخاب مناسبی است. جهت خرید و دریافت قیمت پارتیشن ام دی اف و یا پارتیشن آلومینیوم فریملس با کارشناسان فرامین تماس بگیرید.

انواع پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره همانند پارتیشن تک جداره در شرکت فرامین در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد.

پارتیشن دو جداره ام دی اف

پارتیشن دو جداره آلومینیومی

پارتیشن دو جداره شیشه ای

پارتیشن دو جداره ام دی اف از انواعی است که خریداران زیادی را دارد. این پارتیشن اداری که از ترکیب ام دی اف و قاب های شیشه ای تهیه می شود بیشتر برای محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن دو جداره شیشه ای نیز محصولی است که امروزه بیشتر در محیط های اداری مدرن استفاده می شود. وجود شیشه های سرتاسری در این نوع مدل سبب بزرگ تر به نظر رسیدن فضای اداری خواهد شد. قرارگیری این محصول در فضای اداری علاوه بر زیبایی، ویژگی های خاصی به دکوراسیون دفتر کارتان می بخشد.

استحکام پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره با اسکلت سوپر فریم بالاترین قابلیت طراحی را به طراحان داده تا انوع مدل ها با زوایای گوناگون را بتوانند بر روی این محصول پیاده سازند. استحکام پارتیشن دو جداره یکی از قابلیت های مهم این محصول محسوب می شود. این ویژگی مهم سبب استفاده بیشتر در محیط های پر جمعیت شده لذا مقاومت در برابر ضربه و صدمات احتمالی نیز بسیار با اهیمت است.

وجود زیبایی های منحصر به فرد باید در کنار مقاومت مناسب این محصول در برابر استفاده و نگهداری های نا صحیح باشد. تولید مدولار این محصول نیز قابلیت های زیادی را به تمامی مراحل از تولید تا نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش اضافه می کند .

ارتفاع پارتیشن دو جداره

ارتفاع پارتیشن دو جداره در ۳ ابعاد مختلف کوتاه، بلند و نیم قد طراحی و ساخته می شود. هر کدام از انواع مدل ها برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پارتیشن دو جداره با ارتفاع بلند برای فضاهایی است که قصد داریم به طور کامل ارتباط خود را با محیط خارج از لحاظ فیزیکی، صوتی و بصری قطع کند.

در مدل نیم قد ارتفاع پارتیشن دو جداره تا سقف نخواهد بود و تنها ۲۰ سانتیمتر از اتفاع درب بیشتر در نظر گرفته می شود. این مدل برای محیط هایی است که قصد ایجاد ارتباط عبوری را خواهیم داشت و نمی خواهیم ارتباط با محیط اصلی به طور کامل قطع گردد.

۰۲۱۸۶۰۴۶۳۹۵-۸

خرید از ما

مشاوره آنلاین