کارخانه مبلمان اداری

تولید انواع مبلمان و تجهیزات اداری مستلزم وجود کارخانه مبلمان اداری است. این محصولات از جمله انواع مبلمان اداری، جلو مبلی اداری،فایلینگ، پارتیشن ها، کتابخانه، کردنزا و انواع میزهای اداری که خود شامل مجموعه ای از میزمدیریت، میز کارشناسی، میز کارمندی، میز گروهی و کانتر است که در کارخانه مبلمان اداری فرامین تهیه و توزیع می گردد.

 

شرکت فرامین در فضایی وسیع در منطقه صفادشت برای تولید و انبار اقلام اداری با بهره گیری از ابزار و تجهیزات مدرن اقدام به تولید نموده است.

مزیت های کارخانه مبلمان اداری

امروزه تولید مبلمان اداری بدون در نظر گرفتن سلایق مشتریان امکان پذیر نمی باشد. فروش بیشتر به دنبال کسب رضایت مشتریان صورت می پذیرد. بنابراین وجود کارخانه تولید مبلمان اداری قبل از موارد دیگر سبب وجود این نظریات از ابتدای فرایند تولید محصولات که از طراحی آغاز می شود می گردد.

کارخانه تولید مبلمان اداری فرامین با درک و اعمال ایده ها و خواسته های مشتریان در تولید مبلمان اداری و ارائه آنچه آنها انتظار دارند توانسته است تمایزی میان خود و رقبایش در این زمینه ایجاد کند. وجود این نظریات سبب شده تا محصولات آرامش و راحتی بیشتری را با خود به همراه دشته باشند. از جمله مزیت های کارخانه مبلمان اداری علاوه بر کسب رضایت بیشتر مشتریان، خلق نشاط و خوشحالی در خریداران، ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت کالاها را می توان نام برد.

سیاست گذاری کارخانه مبلمان اداری فرامین در مقابل مشتریان

سیاست گذاری و خط مشی کارخانه مبلمان اداری فرامین در مقابل مشتریان بدین صورت می باشد:

جلب رضایت و کسب اطمینان مورد نظر از سوی مشتریان، که قصد خرید محصولات اداری مجموعه فرامین از جمله میز اداری، صندلی اداری، کتابخانه اداری، پارتیشن، فایلینگ و… را داراند.

ارائه انواع خدمات دکوراسیون اداری با به روزترین و شیک ترین ترندهای روز دنیا با توجه به سلیقه ی مشتریان به منظور ایجاد نشاط و آرامش برای افراد.

آموزش دائمی پرسنل مجموعه فروش، طراحی، ساخت و تولید، به جهت به روز رسانی دانش و تخصص کارکنان مطابق با علم روز دنیا و استانداردهای بین المللی طراحی و دیزاین.

ارائه خدمات و ضمانت نامه پس از فروش به مدت ۲۴ ماه برای خرید تمامی محصولات، صندلی اداری، مبلمان اداری، کتابخانه اداری و…

دستور کار آینده کارخانه مبلمان اداری فرامین

مجموعه شرکت فرامین با دارا بودن کارخانه ای مجهز و کارمندانی متخصص و با تجربه و پیشگام در امر تولید با کیفیت مبلمان اداری اهداف بلند مدتی را برای خود تدوین و اجرایی نموده است. از جمله مهم ترین آنها می توان به

ارائه اتواع سبک های مبلمان اداری مدرن و کلاسیک با توجه به نیاز های مشتریان

برنامه ریزی در جهت زمان بندی درست برای تحویل به موقع کالا برای مشتریان و پایبندی به آن

طراحی و پیاده سازی استانداردهای لازم در طراحی و تولید صنعت مبلمان

کسب متناسب سهم تولید از بازار صنعت مبلمان اداری و تلاش مستمر برای وارد شدن به بازارهای بین المللی

و پیشتاز بودن در امر طراحی و تولید نمونه های جدید از محصولات و اقلام اداری اشاره نمود.

مشاهده و انتخاب آنلاین مبلمان اداری را به کمک لینک زیر انجام دهید.👇
مشاوره آنلاین