گستردگی فضای مجازی، دریای عظیمی از نظرات و سلایق را برای افراد به همراه آورد. هر فردی با توجه به سلیقه خود سبکی خاص از لوازم را برای آرایش اتاق اداری می پسندد و این نیز نیازمند سیل عظیمی از طرح های متنوع از میز های اداری است. شرکت فرامین که تولید کننده انواع میز و صندلی اداری می باشد، میزهای مدیریتی، کنفرانس اداری، کارشناسی و…را در طرح ها و رنگ های متنوع با بهترین کیفیت تهیه و توزیع می کند.

تولیدات انبوه این مجموعه در بیش از ۵۰ شعبه در سراسر کشور قابل بررسی و خریداری می باشد. کنفرانس اداری از جمله میزهایی است که وجود آن در یک شرکت از الزامات محسوب می گردد. چرا که مهم ترین جلسات کاری و قراردادی بر روی همین میز شکل خواهد گرفت. در نتیجه علاوه بر زیبایی کارایی این محصول نیز باید مد نظر باشد.

دلایل خرید کنفرانس اداری

مهم ترین دلیل ساخت میز کنفرانس اداری برگزاری جلسات مهم بر روی آن است. در نظر بگیرید که قرار است در تجربه ای از مصاحبت با مهمانان خارجی شرکت داشته باشید. آیا ترجیح دارید بر روی میز کنفرانس، جلسه خود را برگزار کنید و یا روی مبلمان اداری راحتی دفترتان؟ و یا در یک رستوران حتی خارج از فضای اداری؟.قطعا همگی ما ترجیح می دهیم که در فضای کاری خصوصی شرکت گردهمایی های مهم را به انجام برسانیم. بنابراین قبل از انجام هر کاری مجبور خواهیم بود که اتاق و یا فضایی رابرای برگزاری جلسات مهم در نظر گرفته و با یک میز کنفرانس آن را تجهیز کنیم.

علاوه بر برگزاری جلسات مهم که یکی از دلایل خرید کنفرانس اداری است، موضوع احساس آرامش از دیگر مواردی است که مارا به خرید این لوازم اداری ترغیب می کند. به هنگام برگزاری جلسات صندلی اداری، میز کنفرانس و حتی فضا باید آنقدر مناسب باشد که افراد حاضر در آن احساس آرامش داشته و از خستگی های مفرط به دور باشند. گاهی به دلیل اهمیت موضوع ممکن است ساعت ها یک جلسه اداری به درازا کشیده شود، پس باید افراد حاضر از راحتی برخوردار باشند تا مجبور به ترک بی وقت جلسات نگردند.

قابلیت های کنفراس اداری

تقریبا تمامی کارمندان همیشه علاقه دارند که بر روی میز، فضایی صمیمی و راحت در کنار هم به برگزاری جلسات بپردازند. امروزه این امکان به کمک میز های کنفرانس به راحتی قابل حل شده است. امکان گردهمایی در کنار یکدیگر به طوری که تمامی پرسنل بتوانند بر جلسه و دیگر افراد تسط کامل را داشته باشند از قابلیت های کنفرانس اداری است. این میز که در انواع مختلفی قابل طراحی، تولید و اجرا می باشد به کمک خاصیت یو شکلی و یا مستطیلی خود این عملکرد مهم را به اجرا در می آورد.

به همین دلیل است که امروزه اکثر شرکت های بزرگ فضای مناسبی را برای جلسات خود در نظر گرفته و آن را بوسیله میز کنفرانس تجهیز می کنند. میز هایی که از ویژگی های زیادی برخوردار هستند و در عین حال به مدیران یک مجموعه برای جلو بردن جلسات مهم کاری یاری می رساند.

اندازه کنفرانس اداری

میز های کنفرانس اداری باید طوری طراحی شوند که به خوبی جلسه اداری را مدیریت کنند. اندازه کنفرانس اداری  باید با توجه به اندازه اتاق مورد نظر شما در نظر گرفته شود. به دلیل ارتباط دو طرفه و یا چند طرفه ای که از طریق میز کنفرانس اداری میان افراد برقرار می شود، اندازه کنفرانس اداری باید از استاندارد خاصی پیروی کند. این میز می تواند بر اساس اندازه اتاق بزرگ و یا کوچک در نظر گرفته شود.

حتی می تواند به صورت گرد، مستطیل، بیضی طراحی و تولید گردد. جنس این میز نیز به درخواست مشتریان قابل تغییر است، که بسته به دکوراسیون اتاق و دیگر تجهیزات می تواند انتخاب شود تا یک فضای همگون را ایجاد کند. مواد چوبی، شیشه ای و نیم فلزی از متریال هایی است که می توان برای ساخت میز کنفرانس در نظر گرفته شود که بسته به سبک مورد نظر شما قابل تغییر هستند.

 

 

 

 

 

۰۲۱۸۶۰۴۶۳۹۵-۸

خرید از ما

مشاوره آنلاین