هماهنگی فضای ایجاد شده با حرفه و حوزه کاری شما دارای اهمیت زیادی است. این ترکیب و نظم اثرات مثبت زیادی بر روند کار پرسنل خواهد داشت. ست اداری که برای دفتر کار انتخاب می شود باید همانند صندلی اداری و دیگر تجهیزات مطابق با اصول ارگونومیک ساخته شده باشد تا ریسک آسیب به کارمندان را به حداقل برساند. امروزه در میان اقلام مورد نیاز دفاتر، ست اداری کاربرد زیادی دارد، توجه به این لوازم که با مهندسی دکوراسیون فضا ارتباط مستقیمی دارند در بهینه سازی شرایط کاری برای کارمندان تاثیرگذارند.

انتخاب ست اداری مناسب

همانطور که می دانید ست مبلمان اداری معمولا برای شرکت های خصوصی و اداراتی که غیر دولتی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در قسمت های تشریفاتی سازمان ها که باید از دیزاین ویژه ای  برخوردار باشند قابل استفاده است. بدون شک در اتاق و فضایی که قرار است مهمانان خارجی در آن حضور پیدا کنند می بایست انتخاب ست اداری مناسب صورت پذیرد. نا گفته نماند که این مسئله به صلاحدید مدیران مجموعه بستگی دارد.

اما آنچه که در اینجا اهمیت پیدا می کند انتخاب صحیح محصول مورد نظر است، کیفیتی که به کار زیبایی می بخشد و در کنار آن راحتی را برای افراد فراهم می کند تا جلسه شروع شده را با اخذ تصمیمات درست به پایان برسانند. اگر در انتخاب های خود شک دارید و توانایی انتخاب ست اداری مناسب را با توجه به فضا، بودجه و حتی نیازهای خود ندارید، می توانید با کارشناسان فرامین تماس گرفته و در این زمینه راهنمایی و مشاوره رایگان دریافت کنید.

ست اداری دست دوم

قبل از هر اقدامی برای خرید ست اداری دست دوم مجموعه فرامین به شما مشتریان عزیز توصیه می کند که بخش وبلاگ سایت مربوط به انتخاب مبلمان اداری مناسب را مطالعه بفرمایید و پس از آن دست به انتخاب بزنید. ست اداری دست دوم از اقلامی است که برخی از مدیران برای جلوگیری از هزینه های اضافی ترجیح می دهند برای مدتی از آن استفاده کنند. اما به یاد داشته باشید که هر خریدی ملزم به ملاحظه ای است که باید آن را حتما مورد توجه خود قرار دهید در غیر این صورت در کوتاه ترین زمان مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید شد.

اولین موردی که در خرید این نوع لوازم باید بدان توجه کنید کیفیت اقلام مورد نظر است.  به پایه ها، دسته ها و حتی پارچه های بکار برده شده دقت کنید. کیفیت چوب بکار برده شده را بررسی کنید. مراقب باشید که روی شیشه های بکاربرده شده آثاری از ترک نبینید. زیبایی مورد دیگری است که علاوه بر کیفیت باید مورد توجه قرار گیرد. برخی از لوازم اداری پس از سالها استفاده جذابیت اولیه خود را از دست می دهند و کاملا قدیمی به نظر می رسند. خرید اقلام دست دوم نه تنها ظاهری نازیبا به محیط کاری شما می بخشد بلکه حسی از خستگی و غم را به افراد مراجعه کننده القا می کند که خود سبب دوری آنها از فضای کاری شما خواهد شد.

انواع ست اداری

انواع ست اداری همانند مبلمان اداری در دو نوع مدرن و کلاسیک ساخته می شود. که بنابر خواست مشتریان می توان آنها را تغییر داد. گاهی برخی از دیزاینرها زیبایی را در ترکیب دو سبک مدرن و کلاسیک می یابند و برخی در استفاده از یکی از آنها می بیند. بزرگترین مزیت خرید ست اداری در تغییر تعداد و انتخاب رنگ و متریال است.

 

چیزی که در صندلی اداری به سبک مدرن نمی توان مشاهده نمود. استفاده از سبک کلاسیک با متریال های سنتی می تواند انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که سبک مدرن و ساده ی مبلمان های اداری را نمی پسندند. انواع ست اداری می تواند در رنگ های مختلفی تولید گردند. کاتالوگ مجموعه فرامین گویای این توانایی است.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان