کتابخانه اداری از جمله اجزاء فرعی اما حائز اهمیت به شمار می رود. کتابخانه اداری نمی تواند صرفا برای نگهداری کتاب ها در نظر گرفته شود بلکه این محصول می تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو به اتاق کار شما زیبایی منحصر به فردی ببخشد. کتابخانه اداری تولیدی توسط شرک فرامین علاوه بر زیبایی از فضای زیادی برای چیدمان کتاب و مدارک برخوردارند. این محصول در انواع مختلفی از رنگ ها و طرح ها تولید می گردد.

کتابخانه ها به دو سبک مدرن و یا کلاسیک طراحی می شوند. برخی از آنها نیز می توانند بسیار ساده و تنها از یک کمد و یا قفسه هایی برای نگهداری مدارک تولید گردند و اینها بستگی به نیاز و سلیقه مشتریان خواهد داشت که چه مدل و سبکی را احتیاج دارند.

انواع کتابخانه اداری فرامین

برای مشاهده مشخصات کتابخانه های اداری بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده محصولات، کتابخانه اداری مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت. شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

انواع کتابخانه اداری

کتابخانه ها اصولا در طراحی و کارایی باهم تفاوت دارند. مثلا کتابخانه ای که برای قسمت نشیمن یک خانه طراحی می شود با کتابخانه ای که برای اتاق کار و یا حتی اتاق کودک ساخته می شود بسیار متفاوت می باشد. امروزه سبک مدرن ساخت کتابخانه هایی فراتر از عملکرد اصلی شان را امکان پذیر ساخته است. کتابخانه هایی که به سبک مدرن طراحی می شوند تنها به عنوان نگهدارنده کتاب ها مورد استفاده قرار نمی گیرند.

آنها علاوه بر اینکه به عنوان لوازمی تزیینی در دکوراسیون اتاق نشیمن کاربرد دارد می توانند از یک میز تحریر کوچک تاشو نیز برخودار گردند تا در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرند. درنتیجه عملکرد و کارایی است که به دلیل نیاز های روزافزون افراد نسبت به گذشته بسیار متحول شده است و سبب تولید انواع کتابخانه اداری شده است.

نکات خرید کتابخانه اداری مناسب

توجه به فضایی که کتابخانه قرار است در آن قرار گیرد از اولین نکات خرید کتابخانه اداری مناسب می باشد. مکانی که برای جای گذاری در نظر گرفته اید به درستی و با دقت اندازه گیری کنید. توجه داشته باشید اگر فضای مدنظرتان دارای فرورفتگی بود، ذوزنقه ای شکل نباشد. داخل فرورفتگی را به درستی اندازه گیری کنید و در صورت نامتقارن بودن فضا ابعاد کتابخانه را کوچک تر سفارش دهید. طوری اندازه گیری کنید که به راحتی طول، عرض و ارتفاع کتابخانه اداری را محاسبه کنید.

توجه به تعدد و اندازه مدارک و کتابها از دیگر نکات خرید کتابخانه اداری مناسب است. برخی از کتابها دارای قطر بیشتر و برخی دارای ارتفاع بیشتری می باشند که نمی توان به راحتی آنها را در قفسه ها جای داد. برای حل این مشکل مثلا شما می توانید تعداد قفسه های بیشتری را در نظر بگیرید و در صورت خالی ماندن قفسه ها لوح های تقدیر و تندیس ها را در قفسه های اضافی جای گذاری کنید. توجه به محیط اطراف و چگونگی سبک لوازم اتاق نیز از ضروریات است. توجه به رنگ اقلام اداری اتاق می تواند هارمونی زیبایی را برایتان ایجاد کند.

کتابخانه اداری اتاق مدیریت

کتابخانه اداری اتاق مدیریت قطعا باید از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشد. چرا که این اتاق علاوه بر پرسنل توسط مشتریان و رقیبان مجموعه رصد خواهد شد. کتابخانه های اداری که برای اتاق مدیریت مورد استفاده قرار می گیرد می تواند در طرح های مختلفی ارائه گردد.

کتابخانه ای که دارای جای مخصوص تلویزیون باشد و یا فضای اختصاصی برای گاوصندوق در آن در نظر گرفته شود. در برخی از حتی می توان فضایی برای آویزان کردن لباس ها در نظر گرفت. به طور کلی کتابخانه اداری اتاق مدیریت باید بسیار لوکس و خاص باشد تا فضای کاری را کمی رسمی تر و بزرگ تر به نمایش بگذارد.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان