اهمیت میز کنفرانس اداری برای شرکت ها امری قابل قبول شده است. همه دفاتر حداقل به یک میز اداری جهت برگزاری جلسات احتیاج دارند. شرکت فرامین به شما پیشنهاد خرید میز کنفرانس اداری با کیفیت و با گارانتی۳۶ ماهه را می دهد. تمامی محصولات فرامین علاوه بر مواد مرغوب، مطابق با علم روز ساخته شده، که خود تضمین سلامت کالا را برای مصرف کنننده روشن می سازد.

اهمیت وجود میز کنفرانس اداری

همانطور که همه ما می دانیم مهم ترین دلیل ساخت میز کنفرانس اداری استفاده آن در جلسات مهم اداری است. جلساتی که به قصد مشورت برگزار می گردند اصولا محتوای کاری و اداری خواهند داشت. در چنین شرایطی اهمیت وجود میز کنفرانس اداری نمایان می گردد چرا که کارمندان ترجیح می دهند در محیطی صمیمی به دور هم به بحث و گفت و گو بپردازند.

از دیگر دلایل اهمیت وجود میز کنفرانس اداری برقراری ارتباط دوسویه میان حضار شرکت کننده در جلسات است. یک میز استاندارد باید به راحتی این ارتباط را شکل دهد. مدل و اندازه میز می تواند با توجه به اندازه اتاق انتخاب شود. مثلا در اتاق های کنفرانس کوچک می توان از مدل هایی با اندازه های کوچک تر استفاده کرد علاوه بر آن میز هایی که از طراحی خاص و ساده تری برخورداند می توانند به دلیل کوچک تر به نظر رسیدن اتاق را بزرگتر نشان دهند.

طراحی میز کنفرانس اداری

اتاق کنفرانس از بخش های مهم شرکت ها و ادارات محسوب می گردد که دکوراسیون و چیدمان آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. میز کنفرانس از اصلی ترین تجهیزات این اتاق به شمار می رود که نحوه ی طراحی و ساخت آن بر زیبایی و عملکرد اتاق مذاکره تأثیرگذار است.

به دلیل نوع طراحی میز کنفرانس، افراد به راحتی می توانند بر هم تسلط داشته و جلسه و اعضا را زیر نظر داشته باشند. ساخت این میز قابلیت سایزبندی های مختلف را برای مشتریان فراهم نموده است. میز کنفرانس ادراری باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که در مدیریت فضای جلسات موثر واقع شود.

 انواع میز کنفرانس اداری

انواع میز کنفرانس اداری می تواند به صورت میز کنفرانس با پذیرایی و میز کنفرانس بدون پذیرایی طراحی و ساخته شوند. این میز ها می توانند از متریالی همچون چوب، ام دی اف، شیشه، آلومینیوم و ترکیبی تهیه شوند. انواع میز کنفرانس اداری در دو مدل سبک کلاسیک و مدرن تقسیم بندی می گردند.

برای خرید میز های کنفرانس اداری مجموعه فرامین تنها کافیست با مراجعه به منوی محصولات اقلام مورد نیاز خود را بررسی و پس از انتخاب با مشاوران ما در تماس باشید.

 

 

 

 

۰۲۱۸۶۰۴۶۳۹۵-۸

خرید از ما

مشاوره آنلاین