اهمیت میز و مبلمان ادراری امروزه بر همه ما آشکار شده است. کارمندان ساعات زیادی را در محیط اداری می گذرانند به همین دلیل است که در فضای اداری استانداردهای لازم باید رعایت شوند. طراحی . چیدمان فضای اداری می تواند آرامش لازم را در فضا ایجاد کند. میز اداری که از عناصر اصلی محسوب می شود و همیشه با آن سروکار دارید بر اساس جنس و مدلی که انتخاب می کنید می تواند دارای کاربردهای متفاتی باشد.

میز کارشناسی از جمله اقلامی است که به طور مداوم در محیط های اداری از آن استفاده و کاربرد آن نسبت به دیگر میز ها بیشتر می باشد. میز های کارشناسی که در شرکت فرامین تولید می شوند در سراسر کشور توزیع می گردند. به همین جهت دارای کیفیت بالایی بوده و مطابق با خواسته افراد مختلف می باشد.

انواع میز کارشناسی فرامین

برای مشاهده مشخصات میز های کارشناسی بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده محصولات، میز کارشناسی مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت. شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

ویژگی های میز کارشناسی

هر میز بنابر کاربرد آن متفاوت ساخته می شود. از اولین ویژگی های میز کارشناسی این است که اصولا بزرگتر از میز کارمندی است. ارتفاع استاندارد این میز بین ۷۵ تا ۸۵ سانتی متر متغیر می باشد. طول میز کارشناسی بین ۹۰ تا ۲۵۰ سانتی متر و بر اساس استفاده های آن نیز متغیر است.

این میز بوسیله دستگاه های برش خیلی دقیق و با ظرافت زیاد برش خورده با نوارهای پی وی سی عایق کاری می شوند. این محصول یکی از کاربردی ترین میز های اداری است که در انواع مختلفی طراحی و تولید می گردد. از دیگر ویژگی های میز کارشناسی می توان به انتخاب رنگ محصول بر اساس دکوراسیون فضا اداری اشاره کرد.

میز کارمندی و میز کارشناسی

همه افرادی که در یک مجموعه فعالیت می کنند برای خود وظایفی را دارا هستند. میز کارمندی و میز کارشناسی از جمله اقلامی است که در تمامی شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. از کارشناس بازرگانی و فروش تا کارشناس آی تی، همگی مشغول وظایف روزانه خود هستند. به همان اندازه که عملکرد مدیران و کارمندان بسیار مهم است، عملکرد و کارایی کارشناسان یک مجموعه بسیار مهم است. همانطور که در میز کامندی رعایت استانداردهای لازم برای فراهم آوردن محصولی مناسب ضروری است در میز کارشناسی نیز ضروریست چرا که کارشناسان بیشترین ساعات عمر خود را بر پشت آن می گذرانند.

میز کارشناسی استاندارد علاوه بر بالا بردن راندمان کار از خستگی افراد دور می کند. میز کارمندی با وجود ابعادی کوچک تر از میز کارشناسی می تواند برای پرسنل انتخاب مناسبی باشد. در مکان هایی مدیران با حدودیت فضا رو به رو هستند خرید میز کارمندی و میز کارشناسی می تواند گزینه مناسبی باشد.

چگونگی انتخاب صحیح میز کارشناسی

قبل از خرید به یاد داشته باشید که اول از همه باید عملکرد محصول مورد نظر مورد توجه خودقرار دهید. محصولی که به دلیل داشتن ابعادی بزرگ نتواند نیازهای یک فرد را به خوبی حمایت کند مورد مناسبی نمی تواند باشد. فضایی که در اتاق در نظر می گیرید نیز خیلی مهم است.

چرا که تمامی این موارد به چگونگی انتخاب صحیح میز کارشناسی کمک  خواهد کرد. متریال های مورد استفاده ازقبیل چوب، فلز ، شیشه و… و یا ترکیبی از همه نیز می تواند بر کارایی میز تاثیر گذارد. میز های ظریفی که از مواد اولیه مرغوبی تولید نشده اند علاوه بر بالا بردن هزینه در آینده ای نزدیک، کارایی و راندمان کار پرسنل را پایین  می برد.

اهمیت وجود کشو و کمد در میز کارشناسی

اصولا عملکرد، صرفه جویی در فضا و ذخیره سازی امر مهمی است. اگر از فضایی نسبتا کوچک برخوردار هستید پس میزهای کارشناسی با سایزهای کوچک تر را برای تجهیز اتاق انتخاب کنید. تقسیم انعطاف پذیر و موثر در فضای اداری امکان انجام فعالیت های بیشتری را برای کارمندان فراهم می آورد. امروزه بسته به نوع کسب و کارها اهمیت وجود کشو و کمد در میز کارشناسی نیز  بسیار متفاوت است، از میزهایی با کشوهای زیاد گرفته تا مدل هایی که تنها برای ایستادن مورد استفاده قرار می گیرند.

 

مثلا برخی از ادارات ترجیح می دهند تمامی اطلاعات خود را در همان فضای کامپیوتر ذخیره و به اشتراک بگذارند این امر نیاز آنها به جمع آوری پوشه ها و فایل ها را تا حدودی کاهش می دهد. اما در مقابل در برخی دیگر همانند شرکت های حسابرسی و یا آژانس های املاک قطعا فضایی برای ذخیره سازی کاغذها نیاز خواهد شد. بدین ترتیب مشاغل مختلف به میزهای متفاوتی احتیاج دارند همانطور که یک مسئول پذیرش برای مدیریت کار خود و استقبال از چندین نفر در یک زمان احتیاج به میز بزرگ تری دارد. میز های کارشناسی مجموعه فرامین علاوه بر ارائه در سایزهای استاندارد با در اختیار گذاشتن فضای لازم از کشو و کمد برای کارشناسان ایجاد فضای کار مشترک خوبی را سبب می شوند.

خرید میز کارشناسی بر اساس نیاز کارمندان

چه از لحاظ سبک شغلی و چه از لحاظ ماهیت کسب و کار همواره کارمندان ترجیح می دهند مبلمان اداری که امکان انجام فعالیت ها رادر بهترین حالت فراهم می کند، در اختیار داشته باشند. بدین ترتیب خرید میز کارشناسی بر اساس نیاز کارمندان علاوه بر تامین سطح انرژی های متفاوت، آنها را از فرسودگی های شغلی دور می کند. بسیاری از افراد در طول روز بر پشت میز می نشینند و از کارهای مشترک به دور هستند، طراحان، نویسندگان از این دست هستند. این افراد میز هایی راحت، استاندارد و صندلی هایی با ویژگی های ارگونومیک را برای دوری از خستگی ترجیح می دهند. و در مقابل افرادی که در تیم های بازاریابی هستند میز هایی با فضای بازتر، صندلی هایی چرخان را ترجیح داده تا به کمک فعالیت هایی مشترک موفقیت های بزرگتری را رقم بزنند. کارمندان قطعا خواهان میزهایی هستند که با فراهم آوردن فضای لازم بهره وری خود را بالا ببرند. اگر در انتخاب میز کارشناسی نمی توانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید با کارشناسان فرامین در ارتباط باشید، آنها بهترین ها را بر اساس نیاز کارمندان ارائه خواهند داد. آنها با  بررسی نیاز کارمندان برای افزایش رفاه و رضایت، انگیزه در کار و بالا بردن سطح انعطاف پذیری به منظور کسب موفقیت شما را یاری می رسانند.

نکاتی در مورد چیدمان میز کارشناسی

همانطور که می دانید چیدمان و طراحی یک دفتر اداری همواره توسط مشتریان، رقیبان و حتی کارمندان مورد ارزیابی قرار می گیرد. بنابراین وضعیت محیط کار شما از اهمیت زیادی برخودار بوده که باید جذاب، زیبا و شیک به نظر برسد. تهیه مبلمان اداری به برنامه ریزی دقیق و مقدار قابل توجهی هزینه و زمان احتیاج دارد. چرا که محل کسب و کار شما خانه ی دومی برای همه کارمندان محسوب می گردد. بنابراین این وظیفه ی شماست که محیطی سرشار از انگیزه برای آنها طراحی کنید.

علاوه بر انتخاب میز و صندلی اداری راحت و استاندارد، ایجاد فضایی آرام در چیدمان میز کارشناسی بسیار ضروری است. چیدمان میزهای کارشناسی باید طوری صورت گیرد که افراد در طول روز از نور طبیعی بهره مند گردند. در صورتی که نور طبیعی نیز در دسترس نباشد با نورهای مصنوعی باید روشنایی مناسبی را در اتاق ایجاد کنید. کاغذها و انبوه پوشه ها را نیز از یاد نبرده و برای آنها فضایی را در نظر داشته باشید. بهره گیری از گیاهان آپارتمانی نیز می تواند تجربه های لذت بخشی را از یک چیدمان زیبا ایجاد کرده و استرس و نگرانی را در کارمندان به میزان چشم گیری کاهش دهد.

نقش میز کارشناسی مناسب در کسب موفقیت

کارآمد و موفق شدن در تجارت کار پیچیده ای است. بهره وری مناسب در یک کسب و کار شامل تجهیزات، چگونگی عملکرد آنها، سرعت کار ، میزان مصرف انرژی، هزینه ها و حتی تعداد مشتریان و کارمندان و روحیه ی آنها خواهد بود. اگر اهمیتی بر روحیه ی کارمندان قائل نباشید بهره وری را به راحتی نمی توانید بدست آورید. اصولا وقتی به چیزی اهمیت می دهید عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. برای رسیدن به این هدف موارد زیادی وجود دارد اما یکی از اساسی ترین موضوعاتی که از نظرها به دور می ماند مبلمان اداری است که در محل کارخود از آن بهره می برید. این شامل انواع فضاهای اداری از جمله فضای غذاخوری تا اتاق های کارمندان و کارشناسان و… خواهد شد.

 

تمامی این فضاها باید از لحاظ زیبایی در کنار راحتی بهینه باشند. کارشناسان یک مجموعه اداری نیز که قرار است بر فعالیت کارمندان نظارت داشته باشند باید از امکانات مناسبی برخوردار شوند چرا که ممکن است پس از مدتی از حجم بالای کار خسته شوند. میز کارشناسی تنها برای بر پشت نشستن آن طراحی و ساخته نمی شود بلکه می تواند توانایی یک فرد را افزایش و یا کارایی را از آن سلب کند. به همین جهت کارمندان باید در فضایی پویا و مدرن کار کنند مثلا از دکوراسیون هایی که ارتباط خوبی میان رنگ و روحیه افراد برقرار می شود، می توان در جهت بهره وری بیشتر استفاده کرد.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان