شما حتما با اداره های دولتی سروکار داشته اید. پارتیشن اداری که در جای جای این محیط ها دیده می شود قطعا حاکی از کمبود جا می باشد. به دلیل ازدیاد جمعیت و وجود تعداد زیادی نیروهای کار، کارفرما مجبور به تقسیم فضای کاری می شود. اصولا اداره های دولتی و خصوصی بزرگ با پرسنل زیاد مشتریان اولیه این پارتیشن ها هستند.

امروزه پارتیشن اداری به عنوان یکی از جداکننده های موقتی در محیط اداری بیش از گذشته مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پارتیشن اداری فرامین

برای مشاهده مشخصات پارتیشن های اداری بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده محصولات، پارتیشن اداری مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

ایجاد نظم، زیبایی، بهینه سازی فضای اداری در جهت آرامش کارمندان و ایجاد فضای خصوصی برای بهبود بازدهی کار آنها از ویژگی های مهم پارتیشن اداری است. این محصول اداری به جهت تنوع در ارتفاع، طرح، رنگ و متریال می تواند به راحتی با دکوراسیون فضای مدنظر شما هماهنگ شود.

از دیگر ویژگی های مهم این محصول می توان به قابلیت نصب آسان به صورت مستقل بدون ایجاد خرابی در سطح اتاق و جا به جایی آن اشاره کرد.

انواع پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری فرامین به دو صورت پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره با متریال های مختلفی تولید و عرضه می گردد. پارتیشن شیشه ای، پارتیشن ام دی اف و پارتیشن آلومینیوم ، پارتیشن فلزی از جمله این تولیدات می باشد. اگر قصد خرید انواع پارتیشن اداری قیمت مناسب را دارید با کارشناسان مجموعه فرامین در ارتباط باشید.

خرید محصولاتی این چنینی اگر هم با قیمت بالایی برای شما تمام شود بهتر است تا به فکر خرید پارتیشن اداری دست دوم باشید. همیشه خرید ارزان راهکار مناسبی برای حل مشکلات نخواهد بود. چرا که نه تنها مشکل را برطرف نکرده قبل از همه خود دردسر ساز خواهد شد.

مهم ترین کاربرد پارتیشن اداری 

مهم ترین کاربرد پارتیشن اداری جداسازی فضا در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. ایجاد فضای خصوصی برای کارمندان علاوه بر بالا بردن راندمان کار، آرامش بیشتری را ایجاد خواهد کرد. در این فضای خصوصی پرسنل علاوه بر برخورداری از راحتی، مسئولیت های روزانه خود را به خوبی انجام داده و به دلیل شخصی بودن فضا همواره سعی در تمیز نگه داشتن آن محیط را خواهند داشت. امروزه فضاهای کوچک ادارات به کمک انواع پارتیشن اداری تبدیل به محیطی پر از افراد علاقمند به کار شده است. چراکه اولین دغدغه مدیران در تاسیس یک شرکت وجود فضای مناسب برای پرسنل خواهد بود.

انواع مختلف متریال از جمله چوب، شیشه، آلومینیوم و یا ترکیبی از هر دو می تواند زیبایی منحصر به فردی به پارتیشن اداری ببخشد. پارتیشن ها که در ابعاد و اندازه های مختلفی قابل طراحی و اجرا می باشند به راحتی نصب شده و سریعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این روزها پارتیشن ها برای جداسازی فضا در منازل نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. جداسازی فضاهای داخل خانه مانند آشپزخانه از نشیمن از جمله مواردی است که کاربرد پارتیشن را بیش از گذشته ارزشمند ساخته است.

ایجاد اتاق با پارتیشن اداری

امروزه دفاتر با کمبود جای زیادی برای پرسنل رو به رو هستند. اما خوشبختانه این مشکل بدست پارتیشن ها قابل حل شده است. ایجاد اتاق با پارتیشن اداری در شرکت و سازمان ها امری قابل توجه شده است. اصولا در فضاهایی که محدودیت جا وجود دارد می توان از این اقلام استفاده های بسیار مفیدی برد. به طوری که در محیط های اداری تعیین مرز نمود و بر اساس نیاز آن را به بخش های زیادی تقسیم بندی کرد.

پارتیشن اداری علاوه بر جداسازی فضاها سبب زیبا تر شدن فضای اداری نیز می شوند. مثلا بر خی از ادارات دارای ستون های زائدی هستند که تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی محیط ایجاد می کنند، در این میان استفاده از پارتیشن ها می تواند علاوه بر ایجاد دکوراسیونی خاص به پوشیده شدن معایب و عوامل اضافی بسیار کمک کننده باشد.

مبلمان و پارتیشن اداری

مبلمان هایی که با چوب و فلز ساخته می شوند می توانند به خوبی پارتیشن های اداری ست شوند. اگر فضای اداری شما محیطی است که مراجعه کننده عموم مردم در آن زیاد می باشد این موارد می تواند بسیار به دکوراسیون شما کمک کند. شما می توانید مبلمان و پارتیشن اداری را به طور همزمان از شرکت فرامین تهیه کنید. مزیت خرید از یک کارخانه تولید کننده علاوه بر اعمال تخفیف، یک رنگ بودن مواد اولیه ملزومات می باشد که این خود هارمونی خوبی در محیط ایجاد می کند.

مبلمان و پارتیشن اداری یکی از مهم ترین فاکتورهای طراحی فضای اداری محسوب می شوند. علاوه بر آن فضای کاری خود یکی از شاخصه های تاثیرگذار بر بهره وری است و فرصتی مناسب برای الهام بخشیدن به کارمندان و بالا بردن کیفیت کسب و کار شماست.

طراحی مبلمان و پارتیشن اداری

طراحی مبلمان و پارتیشن اداری مخصوص دفاتر کار با بکارگیری تیم های طراح حرفه ای در دوبخش دوبعدی و سه بعدی توسط مجموعه فرامین به اجرا در می آید. طراحی و ساخت انواع مبلمان اداری، انواع میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کارمندی، فایل اداری، کتابخانه اداری و…، انوع پارتیشن اداری تک جداره، پارتیشن اداری دوجداره، پارتیشن آلومینیومی و پارتیشن چوبی امکان پذیر می باشد.

مجموعه فرامین با داشتن سالها تجربه در این زمینه کلیه مراحل از طراحی تا تولید، ساخت و ارسال کالا را توسط تیم حرفه ای و متخصص خود انجام می دهد. طراحی مبلمان و پارتیشن اداری یکی از مهم ترین فعالیت های این مجموعه محسوب می شود. پرسنل متخصص فرامین با در دست داشتن به روزترین دستگاه ها عهده دار ارائه محصولاتی بی نظیر در کیفیت به مشتریان هستند، به طوری که خدمات گسترده این شرکت به سازمان ها، ارگان های خصوصی و دولتی در سراسر کشور طی سالهای متمادی منجر به پاریداری مشتریان شده است.

انتخاب رنگ در مبلمان و پارتیشن اداری

انتخاب رنگ در مبلمان و پارتیشن اداری بسیار سلیقه ای است. اما به طور کلی حتما باید اصول کلی قوانین روانشناسی در آن رعایت شود. مثلا رنگ های طوسی، آبی روشن، سفید، بژ، سبز ملایم و استخوانی برای دفاتر کار بسیار مناسب هستند. اصولا در همع نوع سبک دکوراسیون رنگ ها باید از هارمونی خاصی برخوردار باشند.

در برخی از شرکت ها مدیران ترجیح می دهند از رنگ روشن برای دکوراسیون بهره ببرند. از لحاظ روانشناسی رنگ های روشن سبب بهبود در خلق و خو و در نهایت موجب بهبود روابط میان کارمندان با یکدیگر و مدیران می شود. البته در نهایت گذشته از عوامل روانشاختی که بر حال و هوای دفتر کاری شما تاثیرگذار است، به طور کلی انتخاب رنگ در مبلمان و پارتیشن اداری بستگی به حوزه کاری شما نیز دارد. مثلا رنگ های خاکستری برای دفاتر حقوقی و مشاغلی مربوط به امور مالی بسیار مناسب هستند.

استفاده از رنگ های سازمانی که برای طراحی لوگوی شرکت مورد استفاده قرار می گیرد که نشان دهنده زمینه کسب و کار شما می باشد در درجه اول پیشنهاد می شود. توجه به رنگ های بکارگرفته شده و نمود آن در تمامی فضای شرکت به راحتی م تواند هارمونی زیبایی را پدید آورده و حس از آرامش و تعلق را در مشتریان بیدار سازد.

هارمونی در مبلمان و پارتیشن اداری

امروزه دغدغه ی طراحان و صاحبان شرکت ها داشتن یک دکوراسیون مدرن و به روز است که ایجاد هارمونی در مبلمان و پارتیشن اداری در آن به طور اصولی صورت پذیرفته باشد. اهمیت فضای اداری زمانی نمایان می شود که از آن به عنوان خانه ی دوم افراد یاد می شود. به همین جهت است که هر چه چیدمان و انتخاب مبلمان و پارتیشن اداری طبق قوانین و ضوابطی خاص انجام شده باشد محیطی صمیمی تر و جذاب تر را تجربه خواهید کرد.

 

دقت در نوع چیدمان، انتخاب رنگ ها، ترکیب بندی و فضاسازی محیط، نورپردازی و سقف باید برای رسیدن به هماهنگی لازم مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. تمامی این اقدامات باید در راستای هم صورت پذیرد. انتخاب مبلمان اداری مختلف در بخش های متنوع شرکت با رنگ هایی متفاوت و یا شبیه به هم، باید تماما هماهنگ با نورپردازی های سقف انجام شود.مثلا اگر رنگ غالب زمینه شما زرد است این مورد باید در نورپردازی توکار نیز لحاظ شود. به همین جهت برای رسیدن به یک تناسب زیبا بهتر است که قبلا از هر اقدامی اطلاعات مربوط به هارمونی در مبلمان و پارتیشن اداری را کسب و یا با کارشناسان مجموعه فرامین تماس گرفته تا در اولین فرصت پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشند.

اصول طراحی پارتیشن اداری

اصول طراحی پارتیشن اداری برای هر فضایی متفاوت خواهد بود که هر کدام بنابر مقتضیات خود از قوانین خاصی پیروی می کند. مثلا برای محیطی که به دنبال سکوت و ایجاد آرامش بیشتر در آن هستید می توانید از پارتیشن اداری دو جداره بهره ببرید. این نوع از پارتیشن های اداری عایق خوبی برای سر و صدا در محیط اداری هستند.

لینک زیر شما را به دیدن انواع پارتیشن اداری هدایت می کند.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان