شما حتما با اداره های دولتی سروکار داشته اید. پارتیشن اداری که در جای جای این محیط ها دیده می شود قطعا حاکی از کمبود جا می باشد. به دلیل ازدیاد جمعیت و وجود تعداد زیادی نیروهای کار، کارفرما مجبور به تقسیم فضای کاری می شود. اصولا اداره های دولتی و خصوصی بزرگ با پرسنل زیاد مشتریان اولیه این پارتیشن ها هستند.

امروزه پارتیشن اداری به عنوان یکی از جداکننده های موقتی در محیط اداری بیش از گذشته مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پارتیشن اداری فرامین

برای مشاهده مشخصات پارتیشن های اداری بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده محصولات، پارتیشن اداری مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

ایجاد نظم، زیبایی، بهینه سازی فضای اداری در جهت آرامش کارمندان و ایجاد فضای خصوصی برای بهبود بازدهی کار آنها از ویژگی های مهم پارتیشن اداری است. این محصول اداری به جهت تنوع در ارتفاع، طرح، رنگ و متریال می تواند به راحتی با دکوراسیون فضای مدنظر شما هماهنگ شود.

از دیگر ویژگی های مهم این محصول می توان به قابلیت نصب آسان به صورت مستقل بدون ایجاد خرابی در سطح اتاق و جا به جایی آن اشاره کرد.

انواع پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری فرامین به دو صورت پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره با متریال های مختلفی تولید و عرضه می گردد. پارتیشن شیشه ای، پارتیشن ام دی اف و پارتیشن آلومینیوم ، پارتیشن فلزی از جمله این تولیدات می باشد. اگر قصد خرید انواع پارتیشن اداری قیمت مناسب را دارید با کارشناسان مجموعه فرامین در ارتباط باشید.

خرید محصولاتی این چنینی اگر هم با قیمت بالایی برای شما تمام شود بهتر است تا به فکر خرید پارتیشن اداری دست دوم باشید. همیشه خرید ارزان راهکار مناسبی برای حل مشکلات نخواهد بود. چرا که نه تنها مشکل را برطرف نکرده قبل از همه خود دردسر ساز خواهد شد.

مهم ترین کاربرد پارتیشن اداری 

مهم ترین کاربرد پارتیشن اداری جداسازی فضا در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. ایجاد فضای خصوصی برای کارمندان علاوه بر بالا بردن راندمان کار، آرامش بیشتری را ایجاد خواهد کرد. در این فضای خصوصی پرسنل علاوه بر برخورداری از راحتی، مسئولیت های روزانه خود را به خوبی انجام داده و به دلیل شخصی بودن فضا همواره سعی در تمیز نگه داشتن آن محیط را خواهند داشت. امروزه فضاهای کوچک ادارات به کمک انواع پارتیشن اداری تبدیل به محیطی پر از افراد علاقمند به کار شده است. چراکه اولین دغدغه مدیران در تاسیس یک شرکت وجود فضای مناسب برای پرسنل خواهد بود.

انواع مختلف متریال از جمله چوب، شیشه، آلومینیوم و یا ترکیبی از هر دو می تواند زیبایی منحصر به فردی به پارتیشن اداری ببخشد. پارتیشن ها که در ابعاد و اندازه های مختلفی قابل طراحی و اجرا می باشند به راحتی نصب شده و سریعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این روزها پارتیشن ها برای جداسازی فضا در منازل نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. جداسازی فضاهای داخل خانه مانند آشپزخانه از نشیمن از جمله مواردی است که کاربرد پارتیشن را بیش از گذشته ارزشمند ساخته است.

ایجاد اتاق با پارتیشن اداری

امروزه دفاتر با کمبود جای زیادی برای پرسنل رو به رو هستند. اما خوشبختانه این مشکل بدست پارتیشن ها قابل حل شده است. ایجاد اتاق با پارتیشن اداری در شرکت و سازمان ها امری قابل توجه شده است. اصولا در فضاهایی که محدودیت جا وجود دارد می توان از این اقلام استفاده های بسیار مفیدی برد. به طوری که در محیط های اداری تعیین مرز نمود و بر اساس نیاز آن را به بخش های زیادی تقسیم بندی کرد.

پارتیشن اداری علاوه بر جداسازی فضاها سبب زیبا تر شدن فضای اداری نیز می شوند. مثلا بر خی از ادارات دارای ستون های زائدی هستند که تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی محیط ایجاد می کنند، در این میان استفاده از پارتیشن ها می تواند علاوه بر ایجاد دکوراسیونی خاص به پوشیده شدن معایب و عوامل اضافی بسیار کمک کننده باشد.

مشاوره آنلاین