بزرگترین مزیت فایل اداری جمع آوری مدارک وپوشه هاست. این لوازم اداری شاید از نظر به دور باشند و دارای اهمیت خاصی نباشند، اما به سبب نظمی که در یک اتاق ایجاد می کنند، می توانند همانند یک صندلی اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار باشند. خبر خوب این است که شرکت فرامین علاوه بر محصولاتی چون میز و صندلی و…، از ابتدا اقدام به تولید انواع فایل اداری با رنگ های مختلف کرده است.

لازم به ذکر است که رنگ این فایل ها براساس سلایق مشتریان قابل تغییر است. هم اکنون اگر وجود این محصول را در محل کار خود لازم می دانید، بیش از این فرصت را از دست نداده و برای خرید به سایت فرامین مراجعه کنید.

انواع فایل اداری فرامین

برای مشاهده مشخصات فایل های اداری بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده محصولات، فایل اداری مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت. شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

انواع فایل اداری

انواع فایل اداری در شرکت ها علاوه بر جمع آوری مدارک و فایل ها زیبایی خاصی را به اتاق کار می بخشد. همچنین سبب وجود نظم در کارها می شود. فایل اداری کارها و امور اداری را سهل و موجب می شود به هنگام نیاز مدارکی خاص ساعت ها زمان برای پیدا کردن آن سپری نشود. عملکرد سریع و کاربردی مفید از ویژگی های مهم انوع فایل اداری است. فایل های اداری بر اساس نیازهای مشتریان می تواند در متریال های مختلف و حتی رنگهای متفاوتی تهیه گردد.

فایل های اداری با ارتفاع زیاد و یا فایل هایی با ارتفاع کم و یا دارای کشوهای متعدد و یا کشوهای کم می تواند گزینه های انتخاب را بالا ببرد. امروزه فایل های اداری در انواع چوبی، فلزی و یا ترکیبی از هر دو بنابر کاربرد و فضای مدنظر تولید و ارائه می شود. فایل هایی که از جنس ام دی اف هستند علاوه بر زیبایی بیشتر می تواند با دیگر اقلام اداری به راحتی هماهنگ شود.

فایل اداری ام دی اف

اگر چه فایل ها برای جمع آوری مدارک و ایجاد نظم مورد استفاده قرار می گیرند اما نقش آنها در زیبایی اتاق را نمی توان نادیده گرفت. سایز ، مدل، متریال هایی که انتخاب می کنیم همه و همه در ظاهر آن تاثیر شگرفی را ایفا می کند. معمولا فایل اداری ام دی اف از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است. این مدل از فایل دارای کشوهایی است که به راحتی حرکت می کنند. استفاده از ریل های استاندارد که تمام باز شو هستند از نکات مهم ساخت فایل ام دی اف اداری می باشد.

این ویژگی این امکان را فراهم می آورد که به راحتی کشوها توسط افراد باز و بسته شده و خیلی زود دچار اختلال و خرابی نگردد. قابلیت قفل کردن نیز از دیگر مواردی است که می تواند کارایی کشوهای یک فایل را بالا ببرد. از آن جایی که برخی از مدارک و لوازم از سنگینی زیادی برخورداند و ممکن است وزن زیادی را به کشوها وارد نمایند، استفاده از متریال ها ی مرغوب و محکم موجب بالا رفتن مقاومت و عمر طولانی تر  فایل می گردد.

اندازه مناسب فایل اداری برای دفتر کار

اندازه مناسب فایل اداری برای دفتر کار را فضای مورد نظر اتاق تعیین می کند.در اتاق های بزرگ وجود دو یا چند فایل اداری مانعی ایجاد نخواهد کرد. علاوه بر این فضای بیشتری را برای ساماندهی فضا و لوازم برای افراد ایجاد می کند. اما در اتاق های کوچک وجود بیش از یک فایل اداری می تواند آثار تخریب کننده ای را به جای بگذارد. که علاوه بر پر کردن جای زیاد فضای کمتری را برای رفت و آمد برای افراد باقی می گذارد. در نتیجه انتخاب اندازه مناسب فایل اداری برای دفتر کار با توجه به شرایط می تواند متفاوت باشد.

به طور مثال اگر شغلی پرمخاطره دارید و انبوه فایل ها و مدارک در اتاق شما بیداد می کند و فضای اتاق را از حالت عادی خود خارج و اجازه حرکت کردن به شما نمی دهد، فایل اداری با ارتفاع بیشتر و کشوهای متعدد می تواند گزینه ی مناسبی برای دفتر شما باشد.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان