ارزش ساخت و معماری عامل تعیین کننده قیمت پارتییشن می باشد. این بدین معنی است که گاهی پایین بودن یک محصول دلیلی بر خوب بودن و با کیفیت بودن آن نیست. در مقابل نیز بالا بودن قیمت نیز نشان دهنده و تضمین کننده کیفیت کالا نمی باشد. در برخی مواقع قیمت بالا می تواند دلایلی فنی داشته باشد به همین جهت نمی توانیم دو محصول با قابلیت های مختلف را فقط با توجه قیمت با یکدیگر مقایسه کنیم.

مجموعه فرامین در طراحی ملزومات اداری همواره خود را ملزم به رعایت استاندارها در زمینه دکورراسیون، معماری و… نموده است. چرا که همواره مشتریان در محیط های اداری خود خواهان استاندارد ها هستند.

از این رو به کارگیری استاندارهای لازم برای ساخت و تولید محصولات اداری از جمله مواردی است که امروزه باید به شکل دیگری بدان توجه نشان داد. متریال های مرغوب مورد استفاده شده در تولید پارتیشن شاید تا حدودی قیمت پارتیشن را بالا ببرد اما خریدی با صرفه تر را برای شما رقم خواهد زد.

قیمت پارتیشن دست دوم

همیشه افراد برای کم کردن هزینه های خود به دنبال راهی برای فرار هستند. اغلب این افراد برای تجهیز منزل شخصی و یا شرکت خود ترجیح به استفاده از ملزومات دست دوم را می دهند. مثلا خرید پارتیشن اداری دست دوم که در کم کردن هزینه های اولیه نقش زیادی را ایفا می کند. اما در مقابل قطعا بعد از بازسازی نیز نمی تواند نمای زیبای دست اول را به شما بدهد. وجود خش ها، لکه ها و یا خوردگی های احتمالی ظاهری نازیبا به شرکت تازه تاسیس شما خواهد داد.

قیمت پارتیشن دست دوم اصولا بنابر سالهای مورد استفاده متغیر می باشد. اگر برای خرید محصولات دست دوم اقدام کردید و پس از هدر دادن وقت باز هم از خرید دلسرد شدید این فکر را از سر خود بیرون کنید. مجموعه فرامین نه تنها شما را از این کار منع می کند بلکه با دارا بودن انواع پارتیشن اداری قطعا راهی را برای خرید پارتیشن اداری مناسب پیش روی شما خواهد گذاشت.

قیمت پارتیشن آماده

قیمت پارتیشن آماده بر اساس متریال های مورد استفاده شده متغیر است. امروزه در طراحی دیزاین مدرن برخی از مشتریان علاقه زیادی به استفاده از وسایل نقاشی شده و کار با دست دارند، عواملی که می تواند قیمت پارتیشن آماده را تا حدود زیادی بالا بیرد. در این میان بسیاری از تولیدکنندگان برای پایین نگاه داشتن قیمت و رضایت مشتریان از تکنیک چاپ برای ایجاد نقش بهره می برند. این کار شاید ارزش هنری اثر را پایین آورد اما کالای مورد نظر می تواند از قیمتی کاملا معقول و پخته برخوردار گردد.

امروزه روش های متفاوتی برای ساخت پارتیشن وجود دارد که به دلیل تغییر سلایق مشتریان از مدرن به سنتی و برعکس اتفاق می افتد. در برخی از منازل یا شرکت ها افراد ترجیح به استفاده از یک پارتیشن به عنوان محفظه ای پر از گل به عنوان جداکننده محیط را دارند و در برخی دیگر از پارتیشن انتظار ظاهری سنگی به عنوان همان دیوار را در نظر دارند. تفاوت میان سلایق و نظریات مشتریان سبب ایجاد سیل کثیری از طرح ها شده که بنابر متریال مورد استفاده قیمت های متفاوتی را خواهند داشت.

قیمت پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای بر اساس کیفیت شیشه ای که در آن مورد استفاده قرار گرفته است تعیین می شود. اصولا پارتیشن شیشه ای به دلیل وجود ظرافت و دقتی که در ساخت و نصب آن صورت می پذیرد از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است. پارتیشن های شیشه ای اصولا برای شرکت های بزرگ و لوکس که فضای زیادی برای ایجاد اتاق هایی بزرگ دارند مورد استفاه قرار می گیرد.

وجود شیشه های غیر شفاف از مواردی است که علاوه بر زیبایی خاص برای ایجاد فضایی خصوصی بسیار مناسب می باشد. همچنین با عبور نور از شیشه می تواند محیطی پر نور و سرشار از انرژی را برای پرسنل ایجاد کرده که خود باعث بالا رفتن راندمان کار آنها می شود.

 

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع پارتیشن های اداری اینجا کلیک کنید👆👆
مشاوره آنلاین مشاوره رایگان