میز اداری وکیوم از مدل ها و سبک های منحصر به فردی است که در میان مشتریان بسیار پرطرفدار می باشد. بهتر است که به عنوان خریدار میز اداری وکیوم بدانید که وکیوم یک فرایند است و محصول نیست. در این فرایند به کمک خلا ایجاد شده ما بین چوب و روکش میز، روکش به خوبی و با قدرت بیشتری به چوب خود که ممکن است از نوع طبیعی و یا مصنوعی باشد می چسبد.

به همین منوال میز اداری که با فرایند وکیوم ساخته می شود به عنوان میز اداری وکیوم شناخته و به فروش می رسد. این میزها به دلیل وجود روکش وکیوم بسیار مقاوم و مرغوب تر هستند و می توانند سالها به عنوان میز اداری با کیفیت مورد استفاده قرار بگیرند.

انواع میز اداری وکیوم

میز اداری وکیوم در انواع مختلف مدل ها تولید می شود. از انواع میز اداری وکیوم می توان به میز اداری هایگلاس، میز اداری لترون، میز اداری پلی استر، میز اداری ملامینه اشاره کرد. انواع میز اداری وکیوم به وسیله انجام فرایند وکیوم بر روی چوب های انتخاب شده تولید می شوند. جنس تمامی این میزهای اداری بسیار مقاوم بوده و علاوه بر کارایی خوب با کم کردن هزینه های ایجاد شده در آینده شما را از لحاظ مالی حمایت خواهد کرد.

فرایند تولید میز اداری وکیوم

همانطور که قبلا هم اشاره شد وکیوم یک فرایند است و محصول نبوده که در صنعت مبلمان اداری مورد استفاده قرار می گیرد. فرایند تولید میز وکیوم بدین صورت است که از تکنولوژی وکیوم برای ایجاد خلا ما بین روکش و ام دی اف و فشرده کردن ذرات بهره برده می شود. این فرایند سبب خالی شدن کامل هوای میان روکش و چوب شده که خلا ایجاد شده سبب چسبندگی قوی و کامل آنها بر هم می شود.

به کمک این تکنولوژی می توان مقاوم ترین روکش ها را با کمترین ضخامت تولید کرد. انجام این فرایند نیز توسط شرکت های معتبر و فعال در زمینه مبلمان اداری، همچون مجموعه فرامین امکان پذیر است. به طور کلی روکش وکیوم در صنعت کاربردهای زیادی دارد که یکی از آنها صنعت مبلمان سازی است. روکش وسایل چوبی مانند سرویس مبلمان و خواب از جمله مواردی است که می توان بدان اشاره کرد.

اصولا به دلیل جا به جایی های زیاد و نظافت مبلمان ها همواره در معرض ضربه خوردگی هستند که به کمک این فرایند می توان میزان آسیب های احتمالی را به مقدار زیادی کاهش داد.انتخاب رنگ نیز در این فرایند مختلف است و بنابر درخواست مشتریان متفاوت خواهد بود.

اصول چیدمان میز اداری وکیوم

اصول چیدمان میز اداری وکیوم نیز همانند دیگر میز های اداری از یک قانون پیروی می کند. اصولا کارفرمایانی که برای چیدمان فضای اداری خود متحمل هزینه های مالی و زمانی می شوند، امیدوارند در کوتاه ترین زمان نتایج حاصل از سرمایه گذاری خود را ببینند. اصول چیدمان میز اداری در ارتباط با اهداف زیر تعیین می شود:

جذب و بکارگیری نیروهای جدید

نوآوردی و بهبود بهره وری در کسب و کار

تجزیه و تحلیل درست اطلاعات

کاهش هزینه های اتلاف وقت و انرژی در حوزه فعالیت شرکت

گاهی علاوه بر اهداف ذکر شده برخی از کارمندان علاقمند به ارائه پیشنهادات نوآورانه در جهت بهبود فضا و بالا بردن راندمان کار هستند. اغلب پرسنل جوان ترجیح دارند در فضایی باز و گسترده به فعالیت های خود بپردازند و این در حالی است که افراد مسن تر فضاهایی بسته و خصوصی تر را ارجح تر می دانند. ایجاد مسیر رفت و آمد مناسب برای افراد، یکی از مهم ترین اصول چیدمان میز اداری وکیوم شمرده می شود که با رعایت نکاتی چند می توان به این هدف نیز نائل شد.

مشاوره آنلاین