قدمت وجود میز تحریر در منازل به سالها پیش بر می گردد. این محصول بنابر کاربرد خود می تواند کلاسیک و یا مدرن باشد. وجود طبقات مختلف به عنوان شلف برای نگهداری کتابها علاوه بر زیبایی کارایی این محصول را چندین برابر می کند. امروزه میز تحریر نیاز اصلی فرزندان خانه است. این میز برخلاف گذشته برای دو گروه بزرگسالان و کودکان طراحی می گردد.

میز های تولید شده در فرامین می تواند برای والدینی که کارهای اداری خود را در منزل نیز انجام می دهند گزینه مناسبی باشد. چرا که علاوه بر جلوگیری از خستگی سبب مرتب به نظر رسیدن اتاق کار می شود. انواع این میزها میتواند بر اساس میزان استفاده و گروه سنی تقسیم بندی شوند وانواع مختلفی را دربرگیرند.

میز تحریر کلاسیک و مدرن

همانطور که گفتیم میز تحریر کلاسیک و مدرن انواعی است که امروزه ساخته می شوند. میز تحریر کلاسیک معمولا دارای طبقاتی است که برای نگهداری وسایل اضافی کنار دستی مانند کتاب و یا خودنویس و… مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از میز در سالهای دور در میان مردم متمول بسیار مرسوم بوده است. که امروز بسیار ساده تر از گذشته اما با همان کارایی روانه بازار می گردد. میز تحریر کلاسیک برای برخی از فعالیت های آموزشی مانند نقشه کشی نمی تواند مناسب باشد. وجود شلف هایی که بر روی سطح میز قرار می گیرد امکان طراحی با دست باز را فراهم نمی آورد.

در مقابل میز تحریر مدرن به دلیل استفاده از سطحی وسیع و باز امکان طراحی و نقشه کشی را برای کاربر فراهم می کند. اما نبود شلف و کشوهای زیاد از ایراداتی است که می تواند استفاده از این نوع میز تحریر را در طولانی مدت برای کاربران کم رنگ تر کند.

میز تحریر تاشو و ثابت

گسترش تکنولوژی، محدودیت فضا، قیمت های بالای محصولات طراحان را مجبور ساخته محصولاتی را عرضه کنند که مقتضی شرایط باشد تا همه افراد بتوانند از آن بهره مند گردد. میز تحریر تاشو و ثابت امروزه توانسته در میان مشتریان جای خوبی را برای خود باز کند. این میزها که علاوه بر سبک وزن بودن از کیفیت خوبی برخورداند به راحت جا به جا شده و می توانند در هر نقطه از منزل جای بگیرند.

کوچک بودن، جا به جایی سریع ا ویژگی های میز های تاشو محسوب می شود. میز های ثابت نیز در ابعاد کوچک تر تولید می گردند. جا به جایی تقریبا راحتی دارند اما نسبت به میز تحریر کلاسیک از ظریف کاری و اجزاء کمتری برخورداند. این میزها می توانند در غالب میزهای مدرن تولید و مورد استفاده قرار گیرند.

 

انتخاب میز تحریر کودک 

میز های تحریر کودک در انواع رنگ و مدل وجود دارند. از میزهای ساده گرفته تا میز هایی که مزین به تصاویر کارتونی هستند. این تصاویر شاید برای افراد بزرگسال جذابیت خاصی نداشته باشد اما قطعا برای کودکان از زیبایی خاصی برخوردار خواهد بود. زیبایی و سلیقه کودکانه در کنار راحتی مواردی است که برخلاف میز های تحریر بزرگسالان در هنگام انتخاب میز تحریر کودک باید بدان توجه خاصی نشان داد.

اگر قصد انتخاب میز تحریر کودک را دارید سعی کنید حتما فرزند خود را با خود به خرید ببرید. نظریات آنها شاید کاملا منطقی نباشد اما گاهی می تواند بسیار کارساز عمل کند.

 

برای خرید و انتخاب میز تحریر می توانید از طریق لینک بالا محصولات مرتبط با آن را مشاهده کرده و آنها را به سبد علاقه مندی خود اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان