تجهیز فضاهای آموزشی بخشی از فرایند راه اندازی مراکز فرهنگی است. معمولا مبلمان اداری که برای این فضاها در نظر گرفته می شود انواعی از صندلی، میز اداری، میز دانشجویی، صندلی آموزشی، کتابخانه اداری و فایل می باشد. شرکت فرامین با گردآوری گستره وسیعی از مبلمان اداری در سایت فرامین، توانسته امکان خرید و انتخاب آسان تر انواع محصولات را برای مدیران چنین مجموعه هایی فراهم آورد.

میز دانشجویی باید از استانداردهای خاصی برخوردار باشد. ساعت ها مطالعه بر پشت میز خستگی های مفرطی را برای افراد ایجاد می کند. اما در مقابل اگر این میز بر طبق قوانین ارگونومیک طراحی و تولید شده باشد نه تنها خستگی ایجاد نمی کند بلکه راندمان یادگیری بالا و امر آموزش را که مبحث بسیار مهمی در نسل جوان می باشد سهل می گرداند.

انواع میز دانشجویی فرامین

برای مشاهده مشخصات میز های اداری بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. (ارسال به سراسر کشور)

ویژگی های یک میز دانشجویی مناسب

از جمله ویزگی های یک میز دانشجویی خوب رعایت استانداردهای لازم برای طراحی و تولید می باشد. امروزه نسل های جوان بر خلاف گذشته علاقه ی خاصی به ساعت ها آموزش و یادگیری نشان نمی دهند و با وجود امکانات زیادی که در دسترس آنها قرار گرفته باز هم ترجیح می دهند که زمان خود را به تفریح بگذرانند.  همین امر طراحان و متخصصین را واداشته تا به فکر تولید میز هایی باشند که در عین رعلایت استاندادهای لازم، نسل جوان را از خستگی های مفرط دور بسازد.

از دیگر ویژگی های یک میز دانشجویی مناسب اندازه و ابعاد آن است. اندازه یک میز استاندارد باید بر اساس قد افراد تنظیم شود. بدین منظور که نه آنقدر بزرگ باشد که افراد کم سن و سال تر و یا با قد کوتاه تر از میز نتوانند استفاده های مفید ببرند. یا آنقدر کوتاه باشد که افرادی با قد بلند از استفاده آن منع شوند.

قیمت میز دانشجویی

قیمت میز دانشجویی همانند دیگر مبلمان های اداری بر اساس متریال های مورد استفاده متفاوت می باشد. همانطور که میدانید ورق های ام دی اف برای ساخت میز امروزه بسیار پر کاربرد شده است و به دلیل کیفیتی که ایجاد می کند از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است. در این میان میزان استفاده از متریال ها متفاوت می باشد. مثلا در برخی مدل ها وجود کشوهای زیاد و یا قفسه هایی که برای چیدمان کتاب تعبیه شده است به راحتی قیمت تمام شده ی کار را بالا می برد.

اما در مقابل میزی را فرض کنید که تنها از یک سطح و یک کشو ساخته شده است. قاعدتا میزان استفاده از چوب در آن کاهش یافته و همین مورد می تواند تا حدود زیادی قیمت میز دانشجویی را پایین نگاه دارد. توجه داشته باشید که وجود متریا های دیگری چون شیشه ، فلز و یا … می تواند قیمت تمام شده برای خرید را بالا و یا پایین ببرد.

میز دانشجویی مناسب اتاق خواب

برای خرید میز دانشجویی مناسب اتاق خواب سعی کنید اول اندازه های اتاق را در نظر بگیرید. دکوراسیون و نحوه چیدمان و همچنین رنگهای مورد استفاده شده در اتاق همگی می تواند در انتخاب مناسب تعیین کننده باشد. توجه به مواردی کوچک نیز می تواند شما را در انتخاب بهتربن نمونه یاری رساند.

مثلا اگر قصد دارید از میز برای کلاس های خصوصی در خانه استفاده کنید پس میزی را انتخاب کنبد که قابلیت استفاده دو نفر همزمان را داشته باشد. راحتی و استانداردهای ارگونومی فراموش نشود تا در هنگام یادگیری شما را مجبور به اتمام زودتر از موعد نکند.

اگر قصد بررسی یا خرید انواع میز دانشجویی را دارید وارد لینک بالا شوید.👆👆

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان