میز گروهی بیشتر در طراحی فضاهای باز اداری کاربرد دارد و پس از ایجاد کار های تیمی از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. این میز گروهی به عنوان ایستگاه های کاری همکاری فراگیری را در بین کارمندان ایجاد کرده است که سبب بهبود روابط آنان نیز خواهد شده است. میزهای گروهی از زیر دسته میز اداری با فراهم اوردن افراد در کنار هم برای برگزاری جلسات گروهی، هماهنگی خوب در پروژه های گروهی کاربرد دارد. در رنگ ها، اندازه ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند که می توانید با توجه به نیازهایتان آنها را خریداری نمایید. در انتها میتوانید این مدل را انتخاب و جزییات آن را مشاهده نمایید.

برای مشاهده مشخصات میز کارگروهی بر روی محصول زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده، میز کارگروهی مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت. شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

ترکیب رنگ و مدل های میز گروهی فرامین

 

مدل : میز گروهی 046

ابعاد : 280در280در77 cm

رنگ : سبز طوسی قهوه ای قابل انتخاب

جنس چوب: MDF  ام دی اف

طول
280cm
عرض
280cm
ارتفاع
77cm

چرا میز گروهی

اتاق های  دیواره ای که به عنوان فضاهای خصوصی برای کارمندان در نظر گرفته شده اند قطعا خسته کننده است، فرض بگیرید که قرار است تمام طول روز را در اتاقی محصور شده وقت بگذرانید بدون اینکه با دیگران ارتباطی فیزیکی چندانی داشته باشید. در این شرایط روحیه همکاری و کارگروهی به مرور زمان از شما قطع می گردد، روابط با دوستانتان قطع شده و احساس تنهایی و منزوی بودن شما را از اهدافتان اصلی مجموعه دور خواهد کرد. در چنین فضایی عملا فضای مشترک کاری از بین رفته و حس خلاقیت و آرامش نیز کاهش خواهد یافت. ولی در مقابل میزهای گروهی مشترک فضای راحت تری را برای پرسنل ایجاد میکند، طوری که نه تنها رضایت آنها را از کار بهبود می بخشد بلکه قدرت همکاری را در افراد تقویت می کند.

به هر میزانی که میزهای گروهی ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی را نمایش میدهند نیازهای مختلفی را برآورده و علاوه بر آن با ایجاد حریم خصوصی برای کارمندان، خلاقیت و فردی را در آنها افزایش می دهد. همراهبا این مدل میزهای گروهی در فضای کاری خود از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار هستید چون که فضای بیشتری را در اختیار پرسنل قرار می دهید. خصوصا برای شرکت های در حال رشد، قطعا فضاهای فردی نسبت به فضاهای مشترک گروهی از نظر کارایی جایگاه پایین تری را خواهند داشت. با توجه به نیازتام میز های گروهی در 2 ، 4 و 6 نفره و حتی بیشتر در دسترس است.

انجام و برگزاری جلسات با میز گروهی

دیدارهایی که برای استارت پروژه ها یا جلسات کاری در کسب و کار برگزار می شود امری رایج است که در همه سازمان ها و شرکت ها انجام می گیرد. در این میان بکارگیری میزهای گروهی سبب حمایت از فعالیت های مشترک میان کارمندان خواهد شد. همکاری های این چنینی همیشه قرار نیست که در اتاق جلسات اتفاق بیفتد گاهی اوقات می تواند در گوشه ای از شرکت و در یک میز گروهی، افراد به بررسی ابعاد مختلف یک پروژه بپردازند. از طرفی دیگر در شرکت های پر رونق گذرزمان با خود تعدد نیروهای جدید که نیاز به آموزش های اولیه را داشته باشند به همراه خواهد داشت که خود دلیل خوبی برای ایجاد فضاهای کاری مشترک می باشد.

فضا سازی محیط با میز گروهی

در یک محیط کاری و اداری اگر بخواهید کارهای مشترکی انجام دهید نیاز به فضاسازی و مبلمان اداری گروهی دارید. به راحتی می توان در گوشه ای از محیط کار فضایی اختصاصی را برای این موضوع ایجاد کرد. این نوع فضاسازی به کمک میزهای گروهی علاوه بر تغییر دیدگاه به زوایای مختلف سبب بهتر شدن روابط میان پرسنل می گردد. زمانی که بخش های مختلف یک مجموعه با هم کار اشتراکی را انجام می دهند در حقیقت افرادی با تجارب حرفه ای بسیار متفاوت در زمینه های مختلف داریم که در ارتباط با یک موضوع خاص با یکدیگر همکاری جالبی را شروع می کنند. این خود سبب ایجاد ایده های جدید و دیدگاه های خلاقی برای رفع موانع و مشکلات موجود سازمان خواهد شد.

علاوه بر آن با ایجاد روابط سالم میان افراد حس رقابت را از بین برده و سبب کاهش استرس می گردد. میزهای گروهی که در مجموعه فرامین تولید می شود در ابعاد و رنگ های متفاوتی ارائه شده که با توجه به فضا و نیازتان می توانید خرید خود را انجام دهید.

نکاتی در مورد بکارگیری میزهای گروهی در محیط اداری

با میز های گروهی بخش بزرگی از روز کاری در حالت اشتراک گذاری میز اداری سپری می شود. این راه حل بر طبق ایده اشتراک گذاری مشترک بنا شده که بیشتر در دفاتر انعطاف پذیر وجود دارد. در واقع به اشتراک گذاری میز امکانات مختلفی را در فضای شرکت ارائه می دهد که به نفع کارمندان است. بر اساس این مفهوم انجام فعالیت های روزانه افراد، دیگر به میز شخصی بستگی ندارد، بلکه دسترسی به مکان های مختلفی که می توان وظایف خاصی را انجام داد بستگی دارد.  بنابراین لازم به ذکر است که به هنگام راه اندازی سیستم های میزهای گروهی مشترک نکات زیر را فراموش نکنید:

. اتاق هایی به منظورانجام مکالمات تلفنی شخصی افراد در نظر گرفته شود. در صورت نیاز با کمی بزرگ تر شدن، این فضا می تواند به عنوان مکانی برای برگزاری جلسات غیر رسمی در گروه های کوچک و یا انجام پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد.

. برای جایگذاری وسایل کارمندان باید کمدهای سرتاسری در فضای اداری تعبیه شود و تا جایی که امکان دارد به ایستگاه کاری نزدیک باشد تا افراد وسایل شخصی خود را در آنها نگهداری کنند. در صورت نداشتن فضای کافی می توانید از میزهای گروهی دارای کمدهای کوچک در زیر میز استفاده کنید که علاوه بر ایجاد فضای لازم برای فعالیت امکان جانمایی کیف و … را نیز برای آنها فراهم می کند.

. ویژگی های چون استفاده از مبلمان اداری نرم، صندلی های اداری با استانداردهای ارگونومیکی، درختان و گیاهان طبیعی سرسبز این فضاها را برای افراد مطلوب تر می کند. این مدل از محیط های اداری باید به گونه ای طراحی شوند که نه تنها سبب بالا بردن بهره وری بلکه موجب اطمینان خاطر کارمندان نسبت به ایمنی و امنیت این سیستم شود.

قیمت میز گروهی

میز های گروهی ابعاد بزرگتر و ترکیب متفاوتی دارند و این در قیمت گذاری این میز ها بسیار تاثیر گذار است. بسته به ابعاد و اندازه آن می توانید یکی از میز ها گروهی را انتخاب نمایید تا قیمت آن مشخصی گردد.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان