پارتیشن آلومینیوم یکی از مقرون به صرفه ترین و انعطاف پذیر ترین راه حل ها برای تقسیم بندی فضا است. نصب سریع و آسان، مقاومت بالا و حمل راحت از ویژگی های مهم این پارتیشن محسوب می شود. سیستم پارتیشن آلومینیومی تا یک ساعت مقاومت در برابر آتش و سطح بالایی از کاهش صدا را فراهم خواهد کرد. این نوع از پارتیشن های اداری از یک پانل آلومینیومی به همراه میخ هایی فولادی با شیشه هایی مقاوم ساخته می شوند. پنجره های شیشه ای می توانند در پارتیشن های تک جداره، دو جداره به همراه پرده استفاده شوند. درب های پارتیشن آلومینیومی می توانند به صورت روکش شده یا لمینیت شده به همراه چوب و یا متریال دیگر ساخته شوند.

انواع پارتیشن آلومینیومی فرامین

برای مشاهده مشخصات پارتیشن های آلومینیومی بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده محصولات، پارتیشن آلومینیومی مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

مزایای نصب پارتیشن آلومینیوم

راه حلی مقرون به صرفه

بسیار متنوع

نصب سریع و آسان

متناسب با نیاز مشتریان قابل رنگ آمیزی است

عملکرد عالی صوتی و آتش سوزی

مقرون به صرفه هستند بدین معنا که هزینه های ساخت دیوارهای کچی برای جداسازی فضای اداری بسیار بیشتر از نصب پارتیشن ها می باشد. بسته به سطح کیفیت و طرحی که نیاز دارید می توانید سرمایه ای نسبتا ارزان را برای طراحی دفتر کار خود کنار بگذارید، سرمایه ای که می تواند بهره وری و کارایی افراد را افزایش دهد. علاوه بر آن کسب و کارها، اهداف، میزان کارمندان و اندازه ادارات همواره دستخوش تغییر و تحول بوده است بدین ترتیب شما نمی توانید فضای کاری مورد نیاز برای آینده شرکت را پیش بینی کنید. اما با استفاده از پارتیشن های آلومینیومی این امکان را  دارید که در هر زمان و با سرعت بالا آنها را نصب، برداشته و جابه جا کنید.

ایجاد حریم خصوصی بیشتر با پارتیشن آلومینیوم

یکی از بزرگترین عواملی که شرکت های بزرگ در سیستم های پارتیشن بندی سرمایه گذاری می کنند ، امکان تقسیم فضاهای خصوصی بیشتر می باشد. همانطور که می دانید کار در دفاتری که از طراحی و چیدمان باز برای دکوراسیون بهره برده اند سخت است، البته برای افرادی که طی روز مجبور هستند ساعات زیادی را با مشتریان و شرکت در جلسات مهم کاری به سر ییرند.

در این صورت است که یافتن محلی برای ملاقات خصوصی کمی دشوار می شود. بنابراین وجود پارتیشن های موقت یادائمی که عایق صدا هستند می تواند گزینه ی خوبی برای ایجاد فضایی امن و راحت در کنار ایجاد تمرکز برای اخذ تصمیمات مهم در جهت رشد کسب و کار باشد.

نور در فضای اداری با پارتیشن آلومینیوم

به جرات می توان گفت که پارتیشن های آلومینیومی یکی از زیباترین عناصر درزیباشناسی فضای اداری محسوب می شوند. با انتخاب سبک ها مدل ها و متریال های مختلف می توانید از انواع پارتیشن اداری برای تکمیل و ارتقای طراحی محل کار بهره ببرید. شما می توانید آنها را با لوگوی شرکت خود مزین کنید و یا با توجه به رنگ های سازمانی موجود آنها را به یک ویژگی برجسته در شرکت تبدیل کنید.

قطعا میزان عبور نور در پارتیشن های شیشه ای چندین برابر پارتیشن های آلومینیومی است. نور در فضای اداری با پارتیشن آلومینیوم با گذر از شیشه های درنظر گرفته شده به عنوان پنجره سبب روشن تر شدن فضای کار می شود. با کم شدن منابع نوری مصنوعی گرمای محیط کاسته شده و در نهایت هزینه های پرداختی تا حد زیادی کم خواهد شد. ایجاد یک محیط کاری روشن با نور طبیعی سبب افزایش روحیه کارکنان خواهد شد که خود تاثیر مثبتی بر بهره وری بیشتر و کسب موفقیت دارد.

دیدن محصولات پارتیشن آلومینیوم از طریق لینک بالا👆👆

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان