پارتیشن ازعناصری است که سبب تقسیم بندی فضا و جداسازی آن می شود. پاتیشن آماده بیشتر در منازل و ادارات کاربرد دارد و امروزه جزئی از دکوراسیون مدرن محسوب می گردد. پارتیشن آماده همانند یک دیوار به پوشش و خصوصی سازی یک فضا کمک می کند. با توجه به هنر معماری مدرن که امروزه به صورت قابل توجهی مورد رضایت عموم قرار گرفته، کاربرد این عنصر بیش از گذشته احساس می گردد.

 پارتیشن ها اصولا خانواده ی بزرگی از سبک ها و طرح های متفاوت هستند. در تمامی مدل ها متریال، رنگ، طرح و حتی اندازه قابل تغییر می باشد. امروزه حتی شاهد وجود پارتیشن ها به جای دیوارهای جداکننده قسمت نشیمن خانه از قسمت پذیرایی هستیم، به طوری که این پارتیشن خانگی بر اساس دیزاین و دکوراسیون خانه طراحی، اجرا و ساخته می شود. گزینش انواع  پارتیشن خانگی می تواند مورد مناسبی برای ایجاد هماهنگی در فضای خانه باشد.

انتخاب پارتیشن آماده

امروزه با ورود به قرن بیست و یک شاهد تغییر در روش زندگی مردم هستیم. مردمی که در گذشته های دور اتاقی را برای تماشای فیلم در نظر می گرفتند در حال حاضر در خانه هایی زندگی می کنند که دیوارهای آن توسط پارتیشن های آماده ای که طبق سلایق شخصی تهیه شده، ساخته شده است. این پاریشن ها از متریال های مختلفی چون چوب، فلز، شیشه تهیه و تولید می شوند و به خوبی در فضاهای اداری، مسکونی، تجاری و… مورد استفاده قرار می گیرند.

اصولا برای انتخاب پارتیشن آماده بهتر است که علاوه بر ایده های شخصی به ایده های کارشناسان این زمینه نیز توجه نشان دهید. اگر در انتخاب پارتیشن آماده دچار تردید شده اید، می توانید با متخصیصین فرامین در این زمینه در تماس باشید.

پارتیشن آماده خانگی

پارتیشن آماده خانگی از جمله محصولاتی است که به دلیل آماده بودن و همچنین وزن سبک از طرفداران زیادی برخوردار است. از پارتیشن خانگی آماده می توان استفاده های زیادی برد. مثلا می توان در بین فضاهای ورودی خانه از آنها به نحو احسنت سود جست. از دیگر موارد که می توان ذکر کرد این است که مثلا میان قسمتی که اصولا غذا در آنجا صرف می شود و فضای پذیرایی خانه از آن استفاده کرد. این کار علاوه بر این که به جداسازی دو فضا کمک می کند زیبایی خاصی به خانه می بخشد مخصوصا اگر پارتیشنی که انتخاب کرده اید از لحاظ رنگ و جنس و طرح با محیط و لوازم اطراف هماهنگ باشد.

همچنین برای فضاسازی اتاق خواب های بزرگ مثلا برای ایجاد قسمتی برای تعویض لباس و یا مطالعه می توان در نظر گرفت. فضاسازی میان اتاق نشیمن و پذیرایی از دیگر امکاناتی است که برای افراد ایجاد می کند.

کاربرد های پارتیشن آماده

جداکننده فضای اتاق و محیط از مهم ترین کاربرد های پارتیشن آماده محسوب می گردد. این نوع پارتیشن می تواند در مکان های مختلفی از جمله رستورانها، کافه ها، مراکز فرهنگی و آموزشی، آرایشگاه ها و… برای ایجاد فضایی که از محیط اطراف جدا باشد بسیار کاربرد دارد. پارتیشن های اماده اصولا از جنس ام دی اف هستند اما بنابه در خواست و نظر مشتریان می تواند با متریال های دیگر ساخته و تولید گردد. پارتیشن های چوبی این امکان را فراهم می آوردند که به راحتی آن را به رنگ دلخواه با توجه به دیزاین محیط سفارش داد. امروزه پارتشن های آماده مدرن نقش اساسی را در زیبایی محیط بر عهده دارند.

مشاهده محصولات پارتیشن آماده از طریق لینک بالا 👆امکان پذیر است.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان