امروزه به دلیل گسترش جمعیت و صرف هزینه های زمانی و پولی برای ساخت فضای راحت تر برای کارمندان، شاهد خرید این محصول بیش از گئشته هستیم. پارتیشن های تک جداره به گونه ای طراحی شده است که در کوتاه ترین زمان بتوانید آن را نصب و مورد استفاده قرار دهید همین عامل مهم سبب می شود که شما به طرز معجزه آسایی در هدر رفت زمان خود صرفه جویی به عمل آورید.

انواع پارتیشن تک جداره فرامین

برای مشاهده مشخصات پارتیشن های تک جداره بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده محصولات، پارتیشن تک جداره مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

پارتیشن تک جداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره معمولا تهیه شده از یک جداره ام دی اف، شیشه و یا آلومینیوم می باشد، و چون این نوع پارتیشن تنها از یک پانل ساخته می گردد نمی تواند عایق خوبی برای صدا باشد. اما مجموعه فرامین با استفاده از ام دی اف ای مرغوب چند میلیمتری این مشکل را برطرف ساخته است. پارتیشن تک جداره ام دی اف با قطرهای بالاتر می تواند بیشتر از دیگر پارتیشن های تک جداره عملیات عایق سازی را انجام دهد، علاوه بر این تاثیر زیادی در ایجاد یک فضای خصوصی و پوشیده را خواهد داشت.

پارتیشن تک جداره شیشه ای

یکی از ویژگیهای مهم پارتیشن تک جداره شیشه ای تاثیر بسیار زیاد در روشنایی محیط و کم شدن مصرف برق در طی روز می باشد. اگر شما نیز از دفتری با پنجره های بزرگ برخوردار هستید مجموعه فرامین خرید این پارتیشن را پیشنهاد می دهد. علاوه بر آن نمایی مدرن و به روز پارتیشن تک جداره شیشه ای سبب بهتر دیده شدن فضای اداری دارد.

اگر در محیط اداری که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید میزان نیاز به نور بیشتر احساس می شود می توانید از پارتیشن تک جداره شیشه ای بهره ببرید. قطر این مدل از پارتیشن تک جداره شیشه ای ۱۰ میلیمتر می باشد که توسط آلومینیوم و یا فریمی از ام دی اف محصور می شود.

در ساخت این پارتیشن تک جداره شبکه هایی با کانال های هندسی طراحی شده که سبب بالا بردن مقاومت در برابر ضربه خواهند شد. در ساخت و طراحی این مدل از پارتیشن ها می توان از انواع مختلفی از شیشه های مات تا طرح دار و رنگی استفاده کرد که بسته به سلیقه و نظر مشتریان متفاوت خواهد بود.

پارتیشن تک جداره فرامین

پارتیشن تک جداره فرامین همچون پارتیشن دو جداره، به منظور جداسازی در فضاهای مختلفی هچون

اداری، دانشگاهی، مسکونی، تجاری و…کاربرد وسیعی دارد. پارتیشن تک جداره در مجموعه فرامین از متریال هایی چون شیشه، ام دی اف و آلومینیوم ساخته و عرضه می گردد. ابعاد و ارتفاع این محصول بسته به نیاز مشتریان قابل تغییر خواهد بود. انتخاب رنگ و حتی طرح شیشه نیز می تواند توسط مشتریان تغییر پیدا کند.

پارتیشن تک جداره آلومینیومی نیز که در ساخت آن از ورق آلومینیوم استفاده می شود، از دیگر مدل هاست که به جهت امکان طراحی لوگوی شرکت ها بر روی این نوع از پارتیشن مورد استقبال قرار گرفته است.

 
ازطریق لینک زیر محصولات پارتیشن تک جداره را مشاهده کنید.
مشاوره آنلاین مشاوره رایگان