پارتیشن دوجداره یکی از انواع پارتیشن اداری در شرکت فرامین است. این پارتیشن که با ترکیب چوب و شیشه طراحی و ساخته می شود از هدر رفتن گرما و سرمای محیط اداری در فصول گرم و سرد سال جلوگیری می کند. از مزیت های مهم پارتیشن دوجداره قابلیت ساخت آن به صورت دو جدار چوب و شیشه و تمام دو جداره چوب و یا تمام دو جدار شیشه با دو نوع روکش ملامینه و فرمیکا می باشد، که طراحی و حتی انتخاب نوع شیشه بسته به نظر مشتریان قابل تغییر به صورت ساده، مات، طرح دار و … می باشد.

انواع پارتیشن دوجداره فرامین

برای مشاهده مشخصات پارتیشن های دوجداره بر روی محصولات زیر کلیک نمایید. 

پس از مشاهده محصولات، پارتیشن دوجداره مورد علاقه ی خود را به سبد علاقه مندی ها اضافه کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

شما می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.

از مهم ترین ویژگی های استفاده از پارتیشن اداری جداسازی فضای اداری به صورت منظم می باشد، این محصول برای افرادی که قصد دارند تغییرات اساسی در منزل و یا محل کار خود ایجاد کنند بسیار انتخاب مناسبی است. جهت خرید و دریافت قیمت پارتیشن ام دی اف و یا پارتیشن آلومینیوم فریملس با کارشناسان فرامین تماس بگیرید.

پارتیشن اداری

در دنیای کسب و کاری که همواره در حال تغییر و دگرگونی است به حداکثر رساندن محیط کسب و کار به منظور ایجاد فضایی قابل استفاده با تناسبات اداری نقش مهمی در رسیدن به فضایی دوستانه، راحت و الهام بخش دارد. گفته می شود که پلان های باز سبب بهبود روحیه تیمی افراد خواهد شد اما دسترسی کافی به حریم خصوصی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که تنها به کمک پارتیشن دو جداره ایجاد می شود. چرا که اصولا کارمندان برای تمرکز بیشتر برای کار، انجام جلسات مهم کاری و فضایی برای استراحت و غذا خوردن به اتاق خصوصی نیاز دارند. حریم خصوصی بصری و صوتی با دیوارهای پارتیشن دو جداره به خوبی در فضاهایی با ابعاد مختلف قابل اجرا است.

 این دیوارهای جداشدنی بسیار جذاب هستند و برای ایجاد چیدمانی راحت که قابلیت گسترش و تنظیم مجدد را داشته باشد استفاده می شوند. پارتیشن های دو جداره در هر زمانی قابل جا به جایی هستند آنها در هر مرحله از افزایش تعداد کارمندان امکان فراهم نمودن فضای جدید را برای شرکت ها ایجاد خواهند کرد. به کمک پانل های پارتیشن اداری می توانید هر طور که می خواهید محیط را پیکربندی کنید. شما می توانید راه حل منطقی را برای ایجاد محیطی خلاق ارائه دهید. در کنار آن از ویژگی های مهم مقرون به صرفه بودن پارتیشن بهره برده و میزان تمرکز را برای بالا بردن بهره وری در کارمندان افزایش دهید.

انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن دو جداره همانند پارتیشن تک جداره در شرکت فرامین در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد.

پارتیشن دو جداره ام دی اف

پارتیشن دو جداره آلومینیومی

پارتیشن دو جداره شیشه ای

پارتیشن دو جداره ام دی اف از انواعی است که خریداران زیادی را دارد. این پارتیشن اداری که از ترکیب ام دی اف و قاب های شیشه ای تهیه می شود بیشتر برای محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن دو جداره شیشه ای نیز محصولی است که امروزه بیشتر در محیط های اداری مدرن استفاده می شود. وجود شیشه های سرتاسری در این نوع مدل سبب بزرگ تر به نظر رسیدن فضای اداری خواهد شد. قرارگیری این محصول در فضای اداری علاوه بر زیبایی، ویژگی های خاصی به دکوراسیون دفتر کارتان می بخشد.

استحکام پارتیشن دوجداره

پارتیشن دو جداره با اسکلت سوپر فریم بالاترین قابلیت طراحی را به طراحان داده تا انوع مدل ها با زوایای گوناگون را بتوانند بر روی این محصول پیاده سازند. استحکام پارتیشن دو جداره یکی از قابلیت های مهم این محصول محسوب می شود. این ویژگی مهم سبب استفاده بیشتر در محیط های پر جمعیت شده لذا مقاومت در برابر ضربه و صدمات احتمالی نیز بسیار با اهیمت است.

وجود زیبایی های منحصر به فرد باید در کنار مقاومت مناسب این محصول در برابر استفاده و نگهداری های نا صحیح باشد. تولید مدولار این محصول نیز قابلیت های زیادی را به تمامی مراحل از تولید تا نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش اضافه می کند .

ارتفاع پارتیشن دوجداره

ارتفاع پارتیشن دو جداره در ۳ ابعاد مختلف کوتاه، بلند و نیم قد طراحی و ساخته می شود. هر کدام از انواع مدل ها برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پارتیشن دو جداره با ارتفاع بلند برای فضاهایی است که قصد داریم به طور کامل ارتباط خود را با محیط خارج از لحاظ فیزیکی، صوتی و بصری قطع کند.

در مدل نیم قد ارتفاع پارتیشن دو جداره تا سقف نخواهد بود و تنها ۲۰ سانتیمتر از اتفاع درب بیشتر در نظر گرفته می شود. این مدل برای محیط هایی است که قصد ایجاد ارتباط عبوری را خواهیم داشت و نمی خواهیم ارتباط با محیط اصلی به طور کامل قطع گردد.

پارتیشن دوجداره شیشه ای

ویژگی هایی چون شفافیت، ظرافت در کنارعایق صوتی، دلایلی است که سبب شده پارتیشن های دوجداره از محبوبیت زیادی برخوردار شوند. این سیستم تمام شیشه ای دو جداره برای انواع محیط های کاری و اجرایی چون بانک ها، مراکز خرید، هتل ها، شرکت های بیمه ای و اتاق های خصوصی و… با کیفیت بالایی قابل اجرا است که در واقع تلاش دارد تا میان حریم خصوصی و فضاهای اشتراکی تعادل ایجاد کند. پارتیشن دوجداره شیشه ای به عنوان دیواری با عایق صوتی مقاوم در برابر رطوبت و گرما، به خوبی فضا را تقسیم و با ویژ گی هایی چون سبکی و شفافیت بصری مدیریت خوب فضا را در اختیار سرپرستان قرار می دهد. همانطور که دوست دارید محیط اداری را برای شما آماده کرده و به شما این امکان را می دهد تا حداکثر استفاده از نور طبیعی روز را داشته باشید.

بیشترین علت بکارگیری پارتیشن های دو جداره عایق صوتی است. احتباس هوای قرا گرفته میان دو شیشه موجب انتقال کمتر صدای پیرامون می شود. عبور نور طبیعی از شیشه ها نیز انرژی بیشتری را در محیط اداری گسترش می دهد. در صورت برگزاری جلسات مهم و محرمانه استفاده از پرده ها بر روی پنل ها امکان خصوصی شدن فضا را میسر می کند و در صورت متحرک بودن پنل ها در کوتاه ترین زمان اتاق مذاکره به محیط اداری باز تبدیل می شود. این پنل های شیشه ای می توانند بر فریم های فلزی و یا بدون آن به عنوان پارتیشن شیشه ای فریملس و یا پارتیشن هایی با فریم فلزی طراحی و تولید گردند.

انواع محصولات پارتیشن دوجداره را از لینک زیر می توانید ببینید.
مشاوره آنلاین مشاوره رایگان