امروزه در دنیای مدرن، کار قسمت اعظمی از زندگی ما را اشغال کرده است. بسیاری از مدیران همواره در صدد ارائه فضای کاری بهتر برای کارمندانشان هستند. آنها قصد دارند بهره وری را افزایش داده و با افزودن عناصر شیشه ای در محیط میزان استرس را کاهش دهند. یکی از این عناصر می تواند نصب پارتیشن های شیشه ای باشد.

مجموعه فرامین متخصص در امر طراحی دیوارهای سفارشی است که برای اکثر محیط های اداری مناسب می باشد. سیستم پارتیشن های شیشه ای فرامین با ظاهری پیشرفته تر، اعتماد بیشتری را در ذهن شرکا، مشتریان و… ایجاد خواهد کرد.

پارتیشن شیشه ای برای افزایش بهره وری کارمندان

مطالعات اخیر کارایی پارتیشن های شیشه ای در افزایش بهره وری و خلق و خوی کارمندان را ثابت کرده است. نور طبیعی به راحتی از شیشه ها عبور کرده و با روشن سازی فضای اداری سبب بالا بردن روحیه کارکنان می شود. با افزودن سیستم دیوارهای شیشه ای کارمندان به خوبی بر کار خود تمرکز می کنند. علاوه بر آن به صورت بصری سبب افزایش فضای کار شده و ارتباط و اعتماد میان کارمندان را بهبود خواهد بخشید.

پارتیشن های شیشه ای محل کار را تمیز ، زیبا و مدرن نشان می دهند. سیستم های دیوارهای شیشه ای فرامین ظاهری معاصر را ارائه داده که برای هر سبک و سلیقه ای مناسب می باشد. دیوارهای شیشه ای بدون قاب هیچ گاه قدیمی نخواهند شد به همین دلیل است که این روزها بیشتر طراحان داخلی برای جداسازی و دیزاین فضا از این مدل ها بهره می برند.

تاثیرات پارتیشن شیشه ای در صرفه جویی انرژی

شیشه دارای ویژگی های انتقال نور می باشد به همین سبب پارتیشن های شیشه ای شفاف مجموعه فرامین امکان صرفه جویی در انرژی را فراهم می کند. این مدل از پارتیشن ها از مقاومت و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار هستند. فناوری مدرن ساخت در پارتیشن ها، مقاومت شیشه در برابر ضربه های فیزیکی را تضمین خواهد کرد.

پارتیشن های شیشه ای با فراهم آوردن مقدار زیادی نور محیط اداری را کامل روشن می سازند طوری که دیگر در طی روز شما مجبور به استفاده از منابع نوری مصنوعی نخواهید بود. بدین صورت با کاهش مصرف برق علاوه بر کم کردن گرمای محیط در هزینه های آتی شرکت نیز صرفه جویی خواهید کرد.

دیوارهای پارتیشن شیشه ای فرامین

پارتیشن های شیشه ای فرامین به راحتی می تواند به عنوان یک دیوار عمل کند، به عنوان مثال می تواند برای دیوارهای سرویسهای بهداشتی، پانل های جداکننده فضا در ادارات، پانل هایی برای فضاسازی های خاص در آشپزخانه ها و دیگر موارد مورد استفاده قرار گیرد. این دیوارها را می توانید به صورت کاملا شخصی سازی شده طراحی تا اهداف زیبایی شناسانه ای را برآورده ساخت.

دیوارهای پارتیشن شیشه ای فرامین می تواند با قاب و یا بدون قاب طراحی و ساخته شوند. محصولات پارتیشن اداری فرامین به جهت پرورش احساسات مفهوم طراحی باز دکوراسیون، حس بصری از وجود فضایی بیشتر، ایجاد تداوم در دید، بسیار ایده آل می باشد.

 

 

 

 

۰۲۱۸۶۰۴۶۳۹۵-۸

خرید از ما

مشاوره آنلاین