درب های پارتیشن فریملس می تواند به صورت محوری، کشویی و لولایی نصب شوند. درب های چوبی و شیشه ای هر دو در سیستم های تک جداره سازگار هستند. سیستم پارتیشن شیشه ای فریملس به منظور رسیدن به طراحی حرفه ای با مشخصات فنی معماری ساخته شده است. از ویژگی های آن می توان پوشش کامل از کف تا سقف، پیکربندی به صورت وجهی و منحنی، گرافیک و بافت های سفارشی، دارای کیفیت بالا در سخت افزار و اتصالات.

فضاسازی با پارتیشن فریملس

دیوارها و پارتیشن های شیشه ای سبب تعادل میان فضاهای باز بصری و فضاهای خصوصی فیزیکی در طراحی معماری مدرن می شوند. این پارتیشن ها به راحتی فضاهای داخلی و بسته ای را سازماندهی می کنند. با استفاده از پارتیشن های فریملس شیشه ای می توانید تصویری واضح از یک فضا را داشته باشید در حالی که به طور کاملا حرفه ای صدا را در محیط کنترل می کنید. علاوه بر آن در کنار محیطی چشم نواز اجازه ورود میزان زیادی از نور به داخل فضای اداری را می دهید. همانطور که قبلا هم گفتیم پارتیشن های فریملس در دو مدل تک جداره و دوجداره قابل اجرا هستند که هر کدام مزیت های خود را دارند.

پارتیشن های تک جداره نور بیشتری را فراهم کرده و نصب ارزان تری دارند اما در مقابل کمتر مانع نفوذ صدا در محیط می شوند. با این حال مدیران همواره  به دنبال گزینه ای هستند که تاثیر زیادی بر نفوذ صدا داشته باشد بدین ترتیب پارتیشن های دوجداره می تواند بهترین انتخاب برای فضاسازی باشد. این مدل از دیوارها به کمک شیشه های چند لایه ی خود علاوه بر ممانعت حداکثری پخش صدا، طراحی ظریف و خصوصی را به ارمغان می آورد.

سفارش طراحی و ساخت پارتیشن در مجموعه فرامین این ویژگی را دارد که محصول شما را کاملا شخصی سازی کند. همچنین می تواند  قابل نصب و راه اندازی  با نیازها و اولویت های شما باشد. فضاسازی با پارتیشن قریملس فرامین می تواند بر حسب نیازهایتان کاملا محرمانه و یا باز باشد. تمامی این دیوارها می توانند توسط آرم های چاپی یا هر طرح دلخواه دیگری در طیف وسیعی از رنگ ها بهبود بخشیده شوند.

ویژگی ها و مزایای پارتیشن فریملس

پارتیشن های شیشه ای فریملس طی چندین سال گذشته به طور چشمگیری محبوب شده اند. چرا که علاوه بر اینکه خیلی یکپارچه و کلاسیک به نظر می رسند، ویژگی های منحصر به  فردی دارند که شیشه های معمولی نخواهند داشت. این دیوارهای شیشه ای با دارا بودن گزینه های زیاد موجود در بازار برای استفاده های خانگی و تجاری مانند حمام های شیشه ای، درب ها، نرده ها، اتاق های خصوصی و نیمه خصوصی و …مزیت هایی دارند که بهتر است بدانیم تا اطمینان حاصل کنیم هنگام خرید این مدل از پارتیشن ها تصمیم درست و آگاهانه ای اتخاذ کردیم.

سفارشی سازی، یکی از بهترین ویژگی ها و مزایای پارتیشن فریملس می باشد. به ترتیب که شما مجبور نیستید اندازه و طرح های استاندارد و تولید شده در بازار را خریداری کنید، شما در نصب و طراحی شیشه ها از انعطاف پذیری زیادی برخوردار خواهید بود.

سبک، یکی از دلایل عمده ای که سبب شده این مدل از پارتیشن ها بسیار محبوب باشند. چرا که در عین سادگی بسیار شیک به نظر می رسند. شیشه های قاب دار به نظر حجیم بوده و فضای بیشتری را اشغال خواهند کرد، در حالی که فریملس ها شفاف و ظریف تر هستند و فضایی باز و دلنواز را ایجاد می کنند.

کاهش فریم، با جلوگیری از جمع شدن آب در فریم فرصت انباشته شدن آب را نیز از بین می برد، بنابراین میزان خطر را کاهش می دهد.

نظافت، پارتیشن های فریملس بسیار سریع و راحت تر از پارتیشن های معمولی تمیز می شوند. به دلیل نبود محل هایی برای تجمع آلودگی نیازی به تمیزکاری خیلی زیاد نیز تخواهد داشت.

انواع نصب پارتیشن فریملس

سیستم پارتیشن های فریملس می تواند در انواع مختلفی قابل نصب و اجرا باشد. با توجه به نیاز و محل قرارگیری پارتیشن ها می توان مدل های متفاوتی را برای نصب و راه اندازی در نظر گرفت.

پارتیشن های شیشه ای فریملس کشویی با استفاده از یک پوشش نامحدود از پنل هایی که به صورت تکی نصب شده اند  فضا را گسترش داده و عملکرد بهتری را تنها با یک دست برای جا به جایی پنل ها و تغییر در چندین زاویه فراهم می کنند. قرارگیری آنها در کنار هم به راحتی و به سرعت سبب باز شدن فضا و حل شدن چالش های طراحی فضای اداری خواهد شد.

سیستم پارتیشن های شیشه ای فریملس تاشو بر اساس تای آکاردئونی است، این پارتیشن ها پانل های تمام شیشه ای هستند که می توانند با سیستم کشویی و چرخشی هماهنگ شوند. میزان باز یا بسته بودن زاویه های میان پانل ها به خودتان بستگی دارد، این ویژگی انعطاف پذیری زیادی را در برنامه های طراحی فضای داخل و خارج فراهم می آورد.

از دیگر انواع نصب پارتیشن فریملس می توان به سیستم تاشو و چرخشی اشاره کرد. در این مدل از پارتیشن، پانل های شیشه ای با نصب بر محور مرکزی قابلیت تا خوردن در گروه های دو تا سه تایی را پیدا می کنند، درنتیجه فضای آزاد و بیشتری را برای رفت و آمد و بهینه سازی فضا ایجاد خواهند کرد. این سیستم برخلاف دیگر مدل ها دیگر احتیاجی به نصب مسیر کشو در کف را نخواهد داشت و پانل ها تنها از طریق مسیر در نظر گرفته شده در سقف حرکت خواهند کرد.

پارتیشن فریم لس تک جداره

از آنجایی که پارتیشن های شیشه ای فریم لس در دو مدل دو جداره و تک جداره طراحی و تولید می شوند هر کدام مزایای خاص خود را دارند که می توان با توجه به فضاسازی محیط اداری آنها را انتخاب کرد. پارتیشن های تک جداره نور زیادی را به محیط ارائه می دهند، نصب راحت تری داشته و برای عایق صدا موثر هستند. این نوع از پارتیشن های اداری یکی از رایج ترین مد ل هاست که نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده چرا که از قیمت مناسب تری برخوردار است . بهترین نمونه پارتیشن فرم لس تک جداره، شیشه های 12 میلی متری است که می تواند به راحتی یک دکوراسیون مدرن را در محل کسب کارتان ایجاد کند، به هر فضایی ارزش بخشد و تصویری خاص و منحصر به فرد برای مشتریان فعلی و آینده شما فراهم سازد. این نوع پارتیشن های اداری با ویژگی متحرک بودن و انعطاف پذیری خاص خود امکان تغییر دکوراسیون محیط اداری در آینده را ایجاد می کند.
پارتیشن فریملس در انواع طرح های مات و رنگی و … تولید می شود. شما می توانید حتی از برچسب های رنگی برای طراحی شیشه های پنل بهره ببرید. برای خصوصی ساختن فضاهای خاص شیشه های مات و بافت دار می تواند گزینه ی خوبی باشد.

 

پارتیشن فریم لس دو جداره

پارتیشن های فریم لس دو جداره همچون تک جداره ها از مزایای خاصی برخوردار هستند. این مدل از پنل ها شاید عایق های خیلی خوبی برای صدا باشند و تاثیر شگرفی بر سروصدای محیط اداری داشته باشند اما به دلیل ضخامت شیشه ها که گاها به صورت مات و طرح دار نیز انتخاب می شوند نور کمتری عبوررا داده و محیط کم نور تری را نسبت به پارتیشن های فریملس تک جداره ایجاد خواهند کرد.

 

پارتیشن فریم لس دو جداره با حفظ حریم خصوصی، فضایی شفاف را ایجاد می کند که علاوه بر زیبایی کلی محیط اداری عملکرد مناسبی را نیز برای برگزاری جلسات و گردهمایی های مهم فراهم می کند. این ویژگی خصوصا در پارتیشن های متحرک به خوبی قابل مشاهده خواهد بود. در عرض چند ثانیه با حرکت پنل های شیشه ای فضایی برای دیدارهای مهم در گوشه ای از محیط کار شکل خواهد گرفت که بعد از اتمام آن با جمع شدن دوباره پنل ها فضا به حالت اولیه خود باز خواهد گشت. ترکیبی ایده آل از عملکرد و طراحی منحصر به فرد از ویژگی های پارتیشن های شیشه ای متحرک است که در مجموعه فرامین تولید می شود.

برای خرید و مشاهده آنلاین محصولات پارتیشن فریملس بر روی لینک زیر کلیک کرده و محصول مورد نظر را به سبد علاقه مندی خود اضافه کنید. کارشناسان فرامین در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان