امروزه افراد به دلیل اهمیت استحکام بیشتر، ترجیح می دهند تا از پارتیشن فلزی در سطح گسترده تری استفاده نمایند. فلزاتی همچون آهن، برنج، فولاد و آلومینیوم از آن جمله اند. فلز به راحتی خم نشده و در برابر فشار و ضربه از مقاومت بالایی برخودار است. در مقابل در حرارت بالا انعطاف پذیر است و به راحتی به اشکال مختلف در می آید. ضربه گیری پایه های پارتیشن فلزی توسط تکنولوژی جدید انجام می پذیرد که این امر موجب استحکام بیشتر این محصول می شود.

انواع پارتیشن فلزی

خوشبختانه به دلیل قابلیت های زیادی که فلز دارد از آن می توان در شکل ها و مدل های مختلفی پارتیشن فلزی تولید کرد. انواع پارتیشن فلزی در فرامین بر اساس طرح، اندازه ، ارتفاع و یا حتی قابلیت پیچ خوردن و یا نخوردن تهیه و تولید می شود. پارتیشن فلزی می تواند به صورت حفره دار ساخته تا نور، صدا و تصویر را منتقل کند. حتی می تواند به صورت کوتاه و یا بسیار بلند ساخته شود.

استفاده از رنگ های مختلف و حتی به کارگیری شیشه های رنگی و طرح دار دامنه ی انتخاب را برای مشتریان بسیار گسترده ساخته است. امروزه بوسیله تکنیک حک طرح های زیبایی را با توجه به سلیقه و دکوراسیون منزل و یا دفتر کارتان می توانید بر روی انواع پارتیشن فلزی ایجاد کنید.  برای دریافت قیمت پارتیشن فلزی خانگی و یا پارتیشن اداری فلزی با کارشناسان فرامین در ارتباط باشید.

اهمیت نصب پارتیشن فلزی

از دلایلی که اهمیت نصب پارتیشن فلزی را برای ما روشن می کند می توان به این موارد اشاره کرد که، پارتیشن های فلزی اصولا از وزن های پایینی برخوردارند که این ویژگی مثبت سبب سهولت در جا به جایی آنها می شود.

مقاومتی که این مدل از پارتیشن در مقابل حرارت بالا از خود نشان داده باعث می شود که به خوبی در مقابل سوانحی چون آتش سوزی استحکام خود را حفظ کند.

وجود پیچ در پارتیشن فلزی نصب سریع آن را به همراه دارد و برای افرادی که قصد دارند خیلی سریع و در زمان اندک محیط اداری خود را تجهیز کنند انتخاب بسیار مناسبی است.

پارتیشن های فلزی تقریبا از قیمت مناسب تری نسبت به دیگر پارتیشن ها برخوردار است، پس یه خوبی می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

از دیگر مواردی که اهمیت نصب پارتیشن فلزی را می تواند برای شما مشتریان عزیز ثابت کند این است که این پارتیشن بسیار سازگار و هماهنگ با محیط اطراف خود بوده و از اقلامی است که می تواند در فضاهای مختلفی اعم از مراکز فرهنگی، بهداشتی، آموزشی و… مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت پارتیشن فلزی

نحوه تعیین قیمت در انواع مختلف پارتیشن فلزی بنابر مدل ، متریال به کار گرفته، متراژ، اندازه و ارتفاع، رنگ، جنس ورق هاو… می تواند متفاوت باشد. مثلا در پارتیشن فلزی که از کلاف آلومینیوم و ام دی اف بهره برده شده قیمت تا حدودی بالا رفته و این به دلیل استفاده از چوب مرغوب و آلومینیومی است که در کار استفاده شده است.

در برخی مدل ها نیز ترکیب آلومینیوم با شیشه صورت می پذیرد که باز هم بسته به نوع شیشه و کیفیت آن قیمت ها می تواند متغیر باشد. مجموعه فرامین با ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب همواره حامی مشتریان خود بوده است. این مجموعه همواره دغدغه داشته تا با کیفیت ترین محصولات را به بازار ارائه دهد که در این امر بسیار موفق عمل کرده است.

راهنمای خرید پارتیشن فلزی

برای انتخاب و راهنمایی در مورد خرید پارتیشن فلزی میتوانید از لینک زیر نمونه های تولیدی پارتیشن های فلزی فرامین را مشاهده نمایید.

برای خرید می توانید آن را انتخاب نموده و ثبت درخواست نمایید و یا با واتس اپ و یا تماس تلفنی با مجموعه در پایین سایت ارتباط بر قرار نمایید.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان