خرید بهترین میز اداری دغدغه اصلی بسیاری از مدیران در حین تجهیز شرکت است. برای اینکه در خرید خود موفق عمل کنید، لازم است با چند مدل میز با کیفیت و استاندارد آشنا شوید.

میز مدیریتی فرامین کد 117

میز مدیریتی کد 117 یکی از زیباترین و در عین حال با کیفیت ترین میزهای اداری موجود در بازار است. شکل ساده و فرم جذاب این میز موجب محبوبیت بالای آن در میان مصرف کنندگان شده است.فرامین در طراحی و تولید این میز کارآمد از الگوهای سبک مدرن پیروی کرده است.

برای تولیدکننده میز اداری 117 نه تنها ویژگی های ظاهری، بلکه استانداردهای ارگونومیک نیز مورد توجه بوده است. میز مدیریتی فرامین مدل 117، در بدنه اصلی خود از متریال PVC در همراهی با آلومینیوم با کیفیت بهره یافته است. 3 کشو ایمن با درب ریلی آرام بند و یک محفظه الکتریکی با درب لمسی در ساختار کلی این میز دیده می شود.

میز مدیریتی فرامین کد 167

برای مدیرانی که به میزهای L شکل علاقه مندند، خرید میز مدیریتی 167 فرامین بهترین گزینه خواهد بود. این میز اداری مدرن، شکل و فرم بسیار زیبایی دارد. همچنین به جهت بهره مندی از بهترین متریال روز دنیا، دوام و ماندگار بالایی دارد. فرم L شکل این میز موجب ایجاد یک سطح گسترده شده و دست مدیران را در انجام همزمان فعالیت های اداری باز گذاشته است.

 میز مدیریتی کد 145 فرامین

فرامین در تولید میز اداری مدل 145، به طور همزمان به استانداردهای ارگونومی و تأمین ویژگی های ظاهری میز توجه داشته است. همچنین این برند ایرانی استفاده از متریال با کیفیت را به منظور تضمین ماندگاری و دوام آن در دستورالعمل کار خود قرار داده است. این میز زیبا به جهت بهره مندی از ابعاد استاندارد، ساختار مقاوم و ارگونومیک می تواند به خوبی نیازهای مدیران را در طول فعالیت های اداری برطرف کند.

میز مدیریتی مدرن و جذاب کد 150

اگر تصمیم به خرید یک میز اداری جذاب، شکیل و در عین حال کاربردی گرفته اید، میز فرامین کد 150 بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. فرامین با طراحی و عرضه این میز ثابت کرده که می تواند پابه پای برندهای خارجی حرکت کند. میز مدیریتی 150 در تناسب کامل با استانداردهای ارگونومیک طراحی شده و فضای کافی برای انجام فعالیت های اداری و پوشش تجهیزات اداری را در بر دارد.

میز اداری کارشناسی 246 فرامین

در بررسی بهترین میزهای اداری لازم است به معرفی میز کارشناسی مدل 246 نیز بپردازیم. هر آنچه که از یک میز اداری استاندارد و کاربردی انتظار دارید، در این میز زیبا گرد هم آمده است. میز 246 به واسطه بهره مندی از ظاهری جذاب و شیک، برای استفاده در دکوراسیون های مدرن مناسب گشته است.

فرامین در ساخت این میز کارشناسی، ترکیب متعادلی از طرح، رنگ و متریال به وجود آورده است. استفاده همزمان از متریال چوب و فلز، نه تنها موجب ارتقا سطح زیبایی این میز شده، بلکه دوام و ماندگاری آن را در طول کارکردهای طولانی مدت تضمین ساخته است. کارمندان در زمان استفاده از این میز، علاوه بر یک رویه وسیع، به دو کشو با دستگیره مخفی نیز دسترسی خواهند داشت.

میز اداری محبوب و پرفروش 326

میز کارشناسی کد 326 یکی از محبوب ترین و در عین حال جذاب ترین محصولات برند فرامین است. این میز اداری در اجرای استانداردهای ارگونومیک به طور دقیق عمل کرده است. همچنین به خوبی از ترکیب متریال های مدرن همچون فلز و چوب بهره یافته است.

در بدنه اصلی این میز یک رویه مقاوم چوبی، چهار پایه زیبا و استاندارد فلزی دیده می شود. یک کنسول مجزا نیز به طور متقاطع در بدنه میز به کاررفته که فضای مناسبی برای قرارگیری کیس ایجاد کرده است. فرامین این میز کارشناسی را در ابعاد استاندارد 75*135*165 سانتی متر طراحی کرده تا دست کارشناسان را برای انجام همزمان فعالیت های اداری، باز بگذارد.

میز کارگروهی 046 فرامین

برای مدیرانی که تصمیم به خرید یک میز کارگروهی برای انجام فعالیت های دسته جمعی دارند، خرید میز کارگروهی فرامین کد 046 بهترین گزینه خواهد بود. فرامین در تولید این میز به تقویت روحیه کار تیمی توجه بسیاری داشته است. به همین خاطر تلاش کرده تا محل قرارگیری کارمندان را به گونه ای تنظیم کند که اتحاد و همدلی آنان بیشتر شود.

با اینحال فرامین در حفظ حریم شخصی کارمندان نیز توجه لازم را به خرج داده است. استفاده از کنسول و یک حائل جداکننده در مرز میان چهار میز  این مسئله را به خوبی اثبات می کند. همچنین فرامین در تولید این میز کاربردی، رعایت استانداردهای ارگونومیک را در دستورالعمل کار خود قرار داده است. به همین خاطر است که از ابعاد 77*280*280 سانتی متر برای طراحی چهار میز مشترک استفاده کرده است.

میز کنفرانس فرامین مدل 546

در بسیاری از محیط های کاری، خرید میز کنفرانس به منظور برگزاری جلسات اداری، ضروری قلمداد می شود. در صورتی که به طراحی سبک مدرن علاقه مندید، ما به شما خرید میز کنفرانس 546 فرامین را پیشنهاد می کنیم. این میز استاندارد ظاهری شکیل و زیبا دارد و به واسطه عدم بهره مندی از تزئینات خاص، فضای بسیاری کمی اشغال می کند. برند پرآوازه فرامین این میز استاندارد را در ابعاد 77*11*220 سانتی متر و برای استفاده در دکوراسیون های مدرن و مینیمال طراحی کرده است.

سخن پایانی

فرامین یکی از معتبرترین برندهای ایرانی در حوزه ساخت و طراحی مبلمان اداری است. محصولات این شرکت با پیروی از الگوهای سبک مدرن و با استفاده از با کیفیت ترین متریال روز دنیا ساخته شده است. شما می توانید با خرید یک میز اداری، ست کامل آن را از این مجموعه قدرتمند خریداری کنید.

فرامین ابتکاری نوین new innovative faramin
فرامین ابتکاری نوین new innovative faramin