میز اداری کنفرانس ساده به دلیل دارا بودن از ظاهری ساده و کاربردی یکی از پرفروش ترین مدل های میز کنفرانس می باشد. در ادامه انواع مدل های این کالا را به شمامعرفی میکنیم. برای انتخاب درست و خرید مطمئن از فرامین به مطالب زیر توجه داشته باشید.

چرا میز کنفرانس ساده

مهم ترین دلیل ساخت میز کنفرانس ساده برگزاری جلسات مهم بر روی آن است. در نظر بگیرید که قرار است در تجربه ای از مصاحبت با مهمانان خارجی شرکت داشته باشید. آیا ترجیح دارید بر روی میز کنفرانس، جلسه خود را برگزار کنید و یا روی مبلمان اداری راحتی دفترتان؟ و یا در یک رستوران حتی خارج از فضای اداری؟.قطعا همگی ما ترجیح می دهیم که در فضای کاری خصوصی شرکت گردهمایی های مهم را به انجام برسانیم. بنابراین قبل از انجام هر کاری مجبور خواهیم بود که اتاق و یا فضایی رابرای برگزاری جلسات مهم در نظر گرفته و با یک میز کنفرانس آن را تجهیز کنیم.

علاوه بر برگزاری جلسات مهم که یکی از دلایل خرید کنفرانس اداری است، موضوع احساس آرامش از دیگر مواردی است که مارا به خرید این لوازم اداری ترغیب می کند. به هنگام برگزاری جلسات صندلی اداری، میز کنفرانس و حتی فضا باید آنقدر مناسب باشد که افراد حاضر در آن احساس آرامش داشته و از خستگی های مفرط به دور باشند. گاهی به دلیل اهمیت موضوع ممکن است ساعت ها یک جلسه اداری به درازا کشیده شود، پس باید افراد حاضر از راحتی برخوردار باشند تا مجبور به ترک بی وقت جلسات نگردند.

میز کنفرانس ساده یا میز کنفرانس لاکچری

انتخاب شما کدام است آیا از یک میز ساده استفاده مینید یا مدل های لاکچری؟ جواب این سوال هردو است. چرا که همه چیز بستگی به نوع انتخاب شما دارد . اینکه یک فضای کاری شما از چه جنسی می باشد ! آیا نیاز به خلاقیت دارید؟ پس ساده بود میز کمک بسیاری می کند. و یا برای بستن قرارداد های کاری و جلسات مهم منتهی به بستن قرارداد از میز استفاده می شود پس به میز کنفرانس لاکچری نیاز دارید.

اندازه کنفرانس ساده

میز های کنفرانس ساده اداری باید طوری طراحی شوند که به خوبی جلسه اداری را مدیریت کنند. اندازه کنفرانس اداری  باید با توجه به اندازه اتاق مورد نظر شما در نظر گرفته شود و بهتر است از تولیدی میز کنفرانس خریداری شود. به دلیل ارتباط دو طرفه و یا چند طرفه ای که از طریق میز کنفرانس اداری میان افراد برقرار می شود، اندازه کنفرانس اداری باید از استاندارد خاصی پیروی کند. این میز می تواند بر اساس اندازه اتاق بزرگ و یا کوچک در نظر گرفته شود.

حتی می تواند به صورت گرد، مستطیل، بیضی طراحی و تولید گردد. جنس این میز نیز به درخواست مشتریان قابل تغییر است، که بسته به دکوراسیون اتاق و دیگر تجهیزات می تواند انتخاب شود تا یک فضای همگون را ایجاد کند. مواد چوبی، شیشه ای و نیم فلزی از متریال هایی است که می توان برای ساخت میز کنفرانس در نظر گرفته شود که بسته به سبک مورد نظر شما قابل تغییر هستند.

راهنمای انتخاب آنلاین کنفرانس اداری

ابتدا به لینک بالا وارد شده و پس از مشاهده انواع میزهای کنفرانس اداری محصول مورد دلخواه را به سبد خرید خود اضافه کنید.

کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت. همچنین می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط بوده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مشاوره آنلاین مشاوره رایگان